Ескадра - избягвайте на всяка цена!

libengazi
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Юни 2012 22:57
Местоположение: София

Ескадра - избягвайте на всяка цена!

Мнение от libengazi » 27 Мар 2014 12:16

Добър ден,

Става въпрос за багажник Thule, който закупих онлайн от Ескадра http://www.escadra.bg/ за моята Toyota Corolla Verso. Копирам имейла, който им изпратих, след който написах коментари във ФБ и Продавалник, за да могат да научат повече хора за какво става въпрос. След това те като щраус, който си заравя главата в пясъка ме блокираха!?!
Моля ако искате да се предпазите от некоректни търговци прочетете:

"Здравейте,

Пиша с огромно разочарование от Вашите услуги!!!
В прикрепения мейл са детайлите на поръчката, която направих - там съм заплатил всичко чрез Пейпал - стоката, както и ДОСТАВКАТА. Не съм в БГ и дадох адрес за доставка на моята приятелка.

На 18/3/2014 Еконт доставя поръчката, но изискват да се заплатят 15лв за доставка(приятелката ми ги плаща, защото не е запозната, че всичко вече е платено!!!).
След МНОГОКРАТНИ обаждания от нейна страна до ваш служител и предоставена възможност парите да бъдат възстановени чрез Пейпал, куриер или банкова сметка, до ден днешен резултат няма.

След като имате такава политика за обслужване на клиентите едва ли това, което ще напиша Ви вълнува, но аз съм длъжен да се опитам да осветля затъмнената Ви представа за правене на бизнес.

1. Задръжте си 15лв. - за нас те са без значение - имаме достатъчно високи доходи.

2. Всяка компания, която държи поне малко на клиентите си ще се извини за допуснатата грешка и ще я поправи(според мен грешката обаче е преднамерена - решили сте да си вземете, парите от "промоцията" на продукта).

3. В търговията има една максима "Доволният клиент ще каже на 10 души, а недоволния на 100".
Точно това смятам да направя и аз - във Продавалник и всеки форум, за който се сетя ще напиша крайно негативни мнения за вас, но това едва ли е от значение за вас - все пак сте с 15лв НАПРЕД хахах...

P.S. Съжалявам единствено, че не си закупих продукта от иБей, амазон или друг онлайн сайт в чужбина, както правя обикновено ако цените не са по-добри са същите, но отношението към клиента е с идеята да си купиш пак от тях, а не да изкопчат няколко цента отгоре.


С пожелание за нулеви продажби и високи наеми,
Любомир Илиев "

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта