Сервиз "АМАРАНТ" - София,"Цар Борис III" - срещу пазара на Красно Село - некачествен ремонт.

vaklinov
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юни 2009 18:49

Сервиз "АМАРАНТ" - София,"Цар Борис III" - срещу пазара на Красно Село - некачествен ремонт.

Мнение от vaklinov » 25 Мар 2016 16:28

Изпратиха ме от лев-инс в този сервиз като доверен за ремонт на задна броня, ауспух и капак след удар отзад на околовръсното в София. След пет огледа всяка седмица, смениха всичко, дори и някои неща които бяха здрави с нови и платих 20% от стойността на частите на сервиза. След около 50 дни ходене по мъките включително и в централният офис на "Лев-инс", при получаване на автомобила поисках оглед от долу, нямало възможност, поисках представител от "Лев-инс" за оглед и от тях, пристигнаха двама представители след 5 часа, казаха че колата е готова и какво искам още. Колата ми беше необходима и трябваше да я взема, след което се наложи да я дооправям в сервиз на тойота понеже ремонта беше направен през пръсти и от всякъде дрънчеше. Наложи да сменя акумолатора и ремонт на динамото.
Не Ви препоръчвам, никога вече няма да се застраховам в лев-инс и ремонт в сервиз "Амарант".
Последно промяна от Akima на 27 Мар 2016 23:10, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.

carboris
Мнения: 6
Регистриран на: 05 Сеп 2013 00:12
Местоположение: София

Сервиз "АМАРАНТ" - София,"Цар Борис III" - срещу пазара на Красно Село - некачествен ремонт.

Мнение от carboris » 09 Апр 2016 21:15

Колега, аз в тоя сервиз брах бая ядове.Но при мен застрахователите бяха на моя страна и даже не им платиха нищо.Прочети ми мнението за тях.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта