Lexus IS250 AWD за? против?

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 20 Сеп 2006 20:30

K-A-N-U написа:Na Fifi IS 300 mi se struva 2 generacii nazad.
tova si e absolutno viarno. vse pak da ne zabraviame che tazi kola e izlizla na pazara prez 1998, kato ogromna chast ot neshtata po neia sa doshli ot Supra non turbo MKIV, koiato e na pazara ot 1992. no men i tochno tova mi haresva. obache sam siguren che na TheOrcrist po biha mu dopadnali glezotiikite i gazariikite na IS250, pak i imaiki v predvid che idva s AWD, pone shte mu e po spokoino prez zimata.
za kolite koito predlojih da se poglednat sashto
Acura TL, na men ne mi dopada, tai kato e FWD, onache pak ima dosta dobar dizain(interior i exterior), a i mi se struva che zadnite sedalki shte sa po udobni, po goliama e, ne znam dali tova e ot znachenie.
Infiniti G35x, v momenta mai samo se prodava 2006 model, ne znam dali kat se poiavi sega 2007 dali shte go ima pak v AWD, predpolagam. toi kato dizain na men mnogo ne mi dopada(2006 modela, za 2007 triabva da go vidia parvo najivo). toi sashto kat cheli e malko po goliam ot IS-a, ako tova e ot znachenie
Subaru Legacy GT, tova e kolata koiato moje bi az bih grabnal iz mejdu vsichki, no moje bi i nai malko bi grabnala okoto na TheOrcrist. opredeleno ne moje da goni gornite koli kat dizain i luks, no za tova pak mislia che imat po dobro AWD, idva s turbo i rachni skorosti(ne mislia che GT modela se predlaga avtomatik).
pogledni gi tez koli, prosto za da znaesh che si vidial konkurenciata, pak sam siguren che nai mnogo shte ti dopadne IS-a, pri uslovie che ne ti puka kolko prostranstvo ima otzad.
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 20 Сеп 2006 23:15

Subito Legaci naistina e mnogo iaka mashinka! STi 2.5 L boxter... exterior desinga e dobur, za interior nishto ne znam!

Accura - ok e, @ best!

Infiniti G35 za 2007 vuv US shte se predlaga mislia samo sus 3.5L V6 306hp, AWD e opcia, idva ili sus 6MT ili 5AT. Kato interior me kefi mnogo poveche ot IS i BMW 335. Googlevai G35 2007 i shte vidish kak go sravniavat CAR and Driver, Road and Track, Autoweek, i tnt! :thumbsup:
za 2.5L V6 mislia che shte go vkarat vuv US za da competvat efectivno sus 325 i IS250 - kato cialo znam che shte e okolko 240 hp no oprdeleno niama mnogo info za nego

ako te interesuva performance na motora, vij tova:

http://www.nissan-global.com/EN/NEWS/20 ... -01-e.html

BTW FORGED PISTONS!

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
TheOrcrist
Мнения: 129
Регистриран на: 19 Сеп 2006 05:53

Мнение от TheOrcrist » 21 Сеп 2006 00:08

Pro4etoh i az po forumite, 4e otzad si e baq tqsno, no kato cqlo az shte si q karam sam tazi kola, a skoro nqma izgledi za jena i deca taka 4e tova mai ne me pritesnqva mnogo. Subaroto go znam, Milenka mi go behse preporu4ala ve4e, no e mnogo agresivna kola koqto nqkak ne otgovarq na moq stil na karane i vuzmojnostite i shte budat wasted pri men smile.gif . Koito me poznavate znaete, 4e ludoto karane predpo4itam da go ostavq za NFS tongue.gif za razlika ot vas biggrin.gif
Kato pari gornata granica mi e okolo $38k s koeto mi se struva, 4e se vmestvam dobre v luxusa, acurata i G-to. Samo4e nqma da sum gotov za kopuvane predi da izlqzat 2007 modelite mai, tui kato iskam da subera malko pove4e kinti za downpayment za da ne me oderat jiv s procenta cool.gif Dosega nesum kopuval nova kola i sa mi dosta mutni pregovorite koit se vodqt ta shte vidim kakvo shte stane.

Mersi za suvetite i mneniqta :thumbsup:
The End is at hand!

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Сеп 2006 00:15

TheOrcist
ti kade prebivavash?
chicago?
Us?
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Сеп 2006 00:50

V35GTR написа:TheOrcist
ti kade prebivavash?
chicago?
Us?
TheOrcist - also know as GINY :thumbsup:
Изображение

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Сеп 2006 00:59

LordDigital написа:
V35GTR написа:TheOrcist
ti kade prebivavash?
chicago?
Us?
TheOrcist - also know as GINY :thumbsup:
FTW! wacko.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 21 Сеп 2006 03:03

aa GINY, ti li si be :)

e nachi za nego 250 shte e taman, toi e ulegnal chovek :thumbsup:
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Сеп 2006 08:42

ugabuga написа:e nachi za nego 250 shte e taman, toi e ulegnal chovek :thumbsup:
iskash da mi kajesh che az ne sam olegnal chovek mad.gif
tongue.gif
kupuvaneto na nova kola e dosta po lesno ot stara. prosto triabva da gi izmarodershtvash da ti ia dadat na Invoice price, osven ako v momenta niama niakvi promocii, togava i po malko. za lihvata, ako imash dobra kreditna istoria, dori i downpayment ne ti triabva.
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Сеп 2006 08:58

ALTEZZA написа:
ugabuga написа:e nachi za nego 250 shte e taman, toi e ulegnal chovek :thumbsup:
iskash da mi kajesh che az ne sam olegnal chovek mad.gif
tongue.gif
Чакаи да си спомня - къде ти е шоферската книжката ,че нещо ми са губи тоз момент на Улегналост wacko.gif wacko.gif
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Сеп 2006 09:07

knijkata mi ia vzeha do kat biah izvan kolata si darjaiki fotoaparat do kat Vanko se varteshe na parking. ta kvo ne mi e olagnaloto tongue.gif
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Сеп 2006 09:10

ALTEZZA написа:knijkata mi ia vzeha do kat biah izvan kolata si darjaiki fotoaparat do kat Vanko se varteshe na parking. ta kvo ne mi e olagnaloto tongue.gif
Breh maamaaa mu stara ,mnooooo dobre si otreniral kakva legenda sha snasias na Sadiata mai :thumbsup:
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Сеп 2006 09:13

kva legenda, to taka si beshe. V35GTR kaza che e minal pak prez toz parking i edinstvenata kamera det e vidial e sochela kam chasta det Vanko se varteshe, az tam nishto ne sam pravil. NEVINEN SAM :angel7:
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Сеп 2006 09:18

ALTEZZA написа:kva legenda, to taka si beshe. V35GTR kaza che e minal pak prez toz parking i edinstvenata kamera det e vidial e sochela kam chasta det Vanko se varteshe, az tam nishto ne sam pravil. NEVINEN SAM :angel7:
Може направо да дойдем 5-6 "Невиника" да свитеделсваме за твоита непорочност :thumbsup:
Изображение

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Сеп 2006 17:08

LordDigital написа:
ALTEZZA написа:kva legenda, to taka si beshe. V35GTR kaza che e minal pak prez toz parking i edinstvenata kamera det e vidial e sochela kam chasta det Vanko se varteshe, az tam nishto ne sam pravil. NEVINEN SAM :angel7:
Може направо да дойдем 5-6 "Невиника" да свитеделсваме за твоита непорочност :thumbsup:
Moje, Moje!.... sushto moje i da sedna na goreshta pechka i da chakam vodata vuv gurloto mi da zavri... :whistle:

seriozno... ne mislia che shte se stigne do tam! spored mene te shte izhvurliat ticketa na ALTEZZOV.... no bez advocat niama da stane uvi! te zatova i go arestuvaha, shtoto niama kak da go globiat ta da moje da se izrusi edno hubavo na advocata! sledvashtia put kato se zamisli da vurti, she se seti kvi pari struva "membershipa" vuv Rolling Meadows drifting cluba! wink.gif :whistle:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 21 Сеп 2006 18:11

ne znam ama spored men triabva v drift kluba da go priemat bez chlenski vnos tai kato veche se e proiavil :-P
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта