Странен проблем със Пруис 3

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
stoyankirov
Регистриран: 31 яну 2014 10:56

Мнениеот stoyankirov » 28 яну 2018 17:32

strahomen1 написа:Източник Здравейте колеги,
Вече окончателно съм сигурен ,че имам проблем с часовника на колата!Последно за една вечер ми изостана с близо 3 часа.Иначе досега през няколко дена с половин час !Какво по дяволите се случва с тоз часовник?досега не съм срещал такъв проблем с никоя лична или служебна кола,както и с клиентски автомобили докато работих известно време в Тойота!
Моля някой ако се сеща да помага.защото е адски дразнещо да си поглеждам часовника всеки път за сверка когато видя колко полазва и на таблото!
И още един въпрос имам!!
Моля някой от колегите с Приус 3 или други запознати да споделят дали мултимедията може да чете записан диск с MP3?И по какъв начин мога да кача музика на Харда?????
Мерси предварително на всички отзовали се!!

Можеш да качваш само аудио формат на харда а mp3 чете без проблем
Toyota Prius 1.8 - 136ph

Weimas
Регистриран: 22 сеп 2017 11:25

Мнениеот Weimas » 29 яну 2018 16:45

strahomen1 написа:Източник Колеги,можем да приключим темата!Проблема е оправен благодарение на колегата IVOtuning!Просто ме насочи към човека който реши проблема!Благодарности за което и ако някой се нуждае от контакти по такъв проблем,може да ми пише за връзка!
Лек ден на всички!

Може да споделиш как точно сте го решили че и други го имаме този проблем

strahomen1
Регистриран: 13 яну 2013 19:49

Мнениеот strahomen1 » 29 яну 2018 22:35

Свързах се с човека от Русе,който поиска да му сваля таблото с приборите и да му го пратя по куриер!Още същия ден го беше оправил и ми го прати обратно!Оттогава досега нямам грижи!Какво точно му прави,не мога да кажа,но и ако беше решил да ми обясни някое реле или нещо такова,така или иначе нямаше да го разбера.Така,че в този случай ,реших да не питам!А по принцип съм много добър в това!! tongue.gif Колата се оправи,аз съм ок!

Weimas

Мнениеот Weimas » 30 яну 2018 06:29

strahomen1 написа:Източник Свързах се с човека от Русе,който поиска да му сваля таблото с приборите и да му го пратя по куриер!Още същия ден го беше оправил и ми го прати обратно!Оттогава досега нямам грижи!Какво точно му прави,не мога да кажа,но и ако беше решил да ми обясни някое реле или нещо такова,така или иначе нямаше да го разбера.Така,че в този случай ,реших да не питам!А по принцип съм много добър в това!! tongue.gif Колата се оправи,аз съм ок!

Даи някой телефон на въпросният човек да му пратя и моито докато не е отказало на цяло.

Weimas

Мнениеот Weimas » 17 фев 2018 15:55

Проблем с таблото на моя автомобил е решен с малко четене и лутане. От тойота ми дадоха схема та таблото(немога да я кача тук защото не знам как става). След 3 часа проверки и подмяна на два стабилизатора, които струваТ 12лв. с доставка таблото работи прекрасно. Ако някой има желание да му пратя схемата да я качи тук за улеснение на всички с подобен проблем.

Върни се в “Хибридно задвижване - Hybrid Synergy Drive (HSD)”