Продавам употребявани предни накладки MK Kashiyama JPN D2224M - Corolla E12 - по договаряне - ЛС

Ако искате да продадете или купите вашата ТОЙОТА или да намерите резервни части за нея

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich, miLen4o

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 09 юни 2009 17:28

Продавам употребявани предни накладки MK Kashiyama JPN D2224M - Corolla E12 - по договаряне - ЛС

Мнениеот Akima » 29 окт 2017 20:02

Здравейте,
поради грешна диагноза от моя страна/отбележете, че и това се случва/ ми останаха комплект предни накладки:

MK Kashiyama Japan - D2224M

Накратко:
Обвиних несправедливо накладките в музикални стремежи/свирене при по-рязко спиране/ и "вдъхновен" от летния мързел помолих колегата Toyota_forever/прав беше да не бързам/ да поръча по-меки накладки за Corolla E12 1.4 4ZZ-FE 97HP 2004 - в случая TRW за около 75 лева.
Лошата новина - и с тях се получи същата ситуация.
Добрата новина - поръчах си оригинални водачи и съответно открихме проблема - а именно корозирал долен водач.
Още по-добрата новина - очаквайте още един фото-отчет.

Снимки:
TSR Watermark - 0422.jpg
TSR Watermark - 0423.jpg
TSR Watermark - 0424.jpg
TSR Watermark - 0425.jpg

За марката и модела има достатъчно отзиви - по руските сайтове доста ги тачат.
За съжаление ми остана една Corolla E12 - шофира се спокойно и няма смисъл да стоят в мазата 3-4-5 години.
Станал съм голям фен на рециклирането.
wink.gif

Съвместимост:
► Виж съдържание

Цена:
По договаряне - трябва да си заминат, защото съм се хванал да разчистя.

Доставка:
До офис на Еконт с намаление на куриерска услуга от 10% процента.

Благодаря Ви за вниманието. worthy.gif
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Върни се в “Купува / Продава”