Продавам употребявани предни накладки MK Kashiyama JPN D2224M - Corolla E12 - по договаряне - ЛС

Ако искате да продадете или купите вашата ТОЙОТА или да намерите резервни части за нея

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, miLen4o

Потребителски аватар
Akima
Регистриран: 09 юни 2009 17:28

Продавам употребявани предни накладки MK Kashiyama JPN D2224M - Corolla E12 - по договаряне - ЛС

Мнениеот Akima » 09 дек 2017 18:50

Здравейте,
поради грешна диагноза от моя страна/отбележете, че и това се случва/ ми останаха комплект предни накладки:

MK Kashiyama Japan - D2224M

Накратко:
Обвиних несправедливо накладките в музикални стремежи/свирене при по-рязко спиране/ и "вдъхновен" от летния мързел помолих колегата Toyota_forever/прав беше да не бързам/ да поръча по-меки накладки за Corolla E12 1.4 4ZZ-FE 97HP 2004 - в случая TRW за около 75 лева.
Лошата новина - и с тях се получи същата ситуация.
Добрата новина - поръчах си оригинални водачи и съответно открихме проблема - а именно корозирал долен водач.
Още по-добрата новина - очаквайте още един фото-отчет.

Снимки:
TSR Watermark - 0422.jpg
TSR Watermark - 0423.jpg
TSR Watermark - 0424.jpg
TSR Watermark - 0425.jpg

За марката и модела има достатъчно отзиви - по руските сайтове доста ги тачат.
За съжаление ми остана една Corolla E12 - шофира се спокойно и няма смисъл да стоят в мазата 3-4-5 години.
Станал съм голям фен на рециклирането.
wink.gif

Съвместимост:
► Виж съдържание

Цена:
По договаряне - трябва да си заминат, защото съм се хванал да разчистя.

Доставка:
До офис на Еконт с намаление на куриерска услуга от 10% процента.

Благодаря Ви за вниманието. worthy.gif
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

valio69
Регистриран: 08 дек 2017 09:03

Мнениеот valio69 » 13 дек 2017 17:43

даи цена

Потребителски аватар
Akima

Мнениеот Akima » 14 дек 2017 13:39

valio69 написа:Източник даи цена

Моля да си проверите папката с лични съобщения, защото нарушаваме правилата.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Потребителски аватар
dancho.74
Регистриран: 10 мар 2016 09:19

Мнениеот dancho.74 » 14 дек 2017 18:01

От къде да си поръчам такива накладки "MK Kashiyama Japan" за Авенсис?
Toyota Avensis Т25 2.2 D4D 2006 2ADFTV

dimkaraganchev
Регистриран: 03 юни 2010 18:23

Мнениеот dimkaraganchev » 14 дек 2017 18:56

Във Варна Kashiyama-та свирят на поразия. Лично изпробвано. Никога повече Kashiyama.

Потребителски аватар
kostadinnm
Регистриран: 09 яну 2013 21:20

Мнениеот kostadinnm » 14 дек 2017 19:33

Аз имам кашияма на предния мост и не свирят, но разликата с твърдостта спрямо задния кара автомобила малко да забива нос си мисля. Като цяло се предпочитат по меки от народа, въпреки по-бързото износване.
Данчо, като първи вариант е да се допиташ до акима от къде ги е взел, а на мен ми ги монтираха в Пит Стоп-сервиз в София - бяха на промоция май тогава. Те пък, доколкото знам, пазарят от тех-ко. Съветвам те да направиш като акима и да си потърсиш по-меки - така ще спестиш и от дискове в дългосрочен план.
Corolla 2006 2.0 D-4D | sedan, SOL

Потребителски аватар
dancho.74
Регистриран: 10 мар 2016 09:19

Мнениеот dancho.74 » 14 дек 2017 20:03

Благодаря за отговора. Ще трябва скоро да сменявам предните, та се чудя какви да търся. Сегашните спират перфектно и няма никакво свирене, ама с тях си дойде от Холандия. Тук не знам на какво ще попадна. Предпочитам по меки.
Toyota Avensis Т25 2.2 D4D 2006 2ADFTV

Потребителски аватар
Akima

Мнениеот Akima » 28 дек 2017 14:46

Моята Кашияма е внос лично от мен.
Забравяте за твърдостта на дисковете също така.
Свиренето не идва от накладките, а от липсата на правилна профилактика на водачи и буталца.
С кашиямата колата спира малко по-добре - TRW-то беше към 70 лева, но и с него свиреше даже една идея по-брутално.
Смених оригиналните водачи с нови - пак оригинални и колата спира безшумно.
Изводите си направете сами.
Напомням, че темата е за продажба, а не е дискусия.

Обявил съм скромната цена на 4 кутии евтини цигари за всеки, който иска да изпробва накладките лично.

Последно избутана от Akima на 28 дек 2017 14:46.
Изображение

Върни се в “Купува / Продава”