Продавам радар детектори MARUHAMA CX-365 с соларен панел, ЯПОНСКИ, нови

Ако искате да продадете или купите вашата ТОЙОТА или да намерите резервни части за нея

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, miLen4o

ivancha
Регистриран: 10 дек 2017 13:23

Мнениеот ivancha » 10 дек 2017 13:48

Радар детектор MARUHAMA CX-365, произведен в Япония. Радарът е със батерия Ni-Cd която е вътре , соларен панел и отделно захранващ кабел. В комплекта има и стойка за стъкло или таблото на автомобила. Може да работи на тъмно без кабел до 60 часа , ако работи през деня на соларен панел който зарежда батерията , може с месеци да не се налага да се вкл. захранващия кабел. Зарежда се дори и изключен . 3 режима на автоматично включване при вибрации от автомобила за пестене на енергия, което може и да се активира или деактивира. 2 режима на чувствителност на засичания сигнал нормален и супер режим. Регулиране силата на звука. Работи перфектно, лично съм тествал този модел. Засича по права линия над 700 м. дори 1 км , пред завой около 400 - 500, в гръб повече. от 200 м това е при нормален режим , в режим супер разстоянията са още по големи до 2 км. , включително ако се движите зад камион. Когато ви засичат звука който издава е продължителен , имате предостатъчно време и няма как да не реагирате. Не смущава полицейските радари и въобще не излъчва никакви смущаващи сигнали за други устройства което го прави напълно законен в България. Радарите са с оригинална опаковка - неизползвани, с инструкция за ползване. Ако един ден батерията вече не държи , може да си я смените, струва около 4 лв. Японското качество няма конкуренция. Доставката е с ЕКОНТ, заедно с наложения платеж излиза около 7 лв. За Стара Загора може и лично предаване. Пишете тук на лично съобщение или звъннете на 0878231294
Изображение
Тук може да видите и снимките

ivancha

Мнениеот ivancha » 19 дек 2017 18:38

240лв
20171002_235603.jpg

20171006_103045.jpg

20170925_103912.jpg

20170925_101151.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Nedkow
Регистриран: 26 фев 2008 00:25

Мнениеот Nedkow » 19 дек 2017 23:02

Колега имам продадени над 100бр. от предните модели, но вече не са ефективни за Е-импулса и за стационарните камери, ако са без база данни.

ivancha

Мнениеот ivancha » 20 дек 2017 13:40

И аз имам доста продадени от JH-601, и все още са много ефективни за България дори повече от много други марки, който са и по-скъпи, че и Китайски на всичко отгоре. И все още има хора които ми се обаждат за JH-601 да си купят, но го няма никъде от години. Аз карам с тази марка, дори мога да направя актуална снимка на JH-601, за да съм обективен. И нямам глоба вече 10 години. И двата модела нямат база данни наистина, но за броят на стационарните камери в България, и това, че доста от тях са счупени, не бих препоръчал на никой по-сложно устройство с база данни, че и за много пари. Имам наблюдение върху някой модели с GPS и база данни и един колега отнесе 2 глоби с такова, просто защото детектора е муден и дава много фалшиви сигнали, няма да спомена марката за да не злепоставям никой, и да излезе че плюя по стоката на някой пък моята видите ли е по-добра, не искам това. Този модел, както и повечето детектори засичат стационарите камери, но времето за реакция няма да е достатъчно. Ако някой все пак иска да има сигнализация за стационарни камери, има специализирано супер ама наистина супер добро устройство за това. Аз използвам такова и никога ама никога не е сбъркало , сигнализира само ако си с над 10 км над ограничението ако си с повече сигнализира от по-далечно разстояние. На това GPS-че можеш да си вкарваш държави, стационарни камери, засади, което си избереш . Това е:
GPS с батерия и соларен панел за стационарни камери с база данни
Цената на това устройство, което е също с батерия и соларен панел + обикновен добър детектор ще е много по-ниска от комбинирано такова устройство и ще върши по-добра работа.
Maruhama вършат работата за която са предназначени, и удобството от това, че са с батерия и соларен панел е голямо предимство. За почти всякаква техника търсим Made in Germany, Made in Japan, има защо.
Но всеки може да си прецени сам и да направи своя избор, парите са си негови.

Върни се в “Купува / Продава”