Полиране, пастиране и ваксиране на автомобили!

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
niki60
Мнения: 147
Регистриран на: 14 Фев 2007 12:27
Местоположение: VARNA 1999-toyota corolla AE 111 2007-honda accord sport
Обратна връзка:

Мнение от niki60 » 14 Май 2011 15:42

Бях помолен да дам отзив за карнаубата на сонакс -ще го направя макар и кратко.Първо обработих колата със premium class lack cleaner с апликатора към комплекта и след това нанесох карнаубата с ръка.Като блясък не можах да достигна блясъка на полираната от десо от габрово преди 2 години кола (все пак той е професионалист и се работи с машина),но като защита..уникално,след седмица отидох до паркинга където я държа и я гледам цялата оакана(нали знаете птичките как обичат да акат на чиста и блестяща кола:)),та викам си пак трябва да я мия или поне да я намокря изцапаното за да сваля птичите екскременти-какво беше учудването ми като след само едно движение на ръката без да ползвам кърпа изцапаното падаше(беше изсъхнало ,но никаква прилепналост към лака).Верно продуктите са малко скъпички,към 130 лв ми излязаха двата(дадоха ми карта за 10%отстъпка за продуктите на сонакс техните представители) ,но мисля че си заслужават всяка стотинка дадена за тях

Аватар
Monza
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Яну 2011 12:49
Местоположение: Sofia

Мнение от Monza » 15 Май 2011 22:28

Боядисват му колата на човека, с новите бой на водна основа, като боядисването не е в камера с подходяща температура, а в гаража, после ефекта е отвратително боядисан автомобил.Бояджията се опитва да се измъкне с пастиране, обаче доскапва нещата, защото това не е неговата област, а после дава колата на клиента уж боядисана, с извинение, че другото не може да оправи, клиента си плаща и идва при мен за пастиране, на клипа виждате един прясно боядисан автомобил, не съм му снимал стечовете, а сумата за боядисване е добра да знаете.
-------------------------------------------------------------------------------------
Колега не знам при какви бояджии ходят твойте клиенти,ама всеки добър бояджия знае мнооого добре как да подходи към един лак.Мога да ти кача ужасно много снимки,но...и това мисля е дастатъчно.

Изображение
image upload

Изображение
free image hosting

Изображение
free image hosting

Изображение
image uploading

Изображение
image hosting

Изображение
image hosting service

Изображение
image hosting service

Аватар
ivanestio
Мнения: 47
Регистриран на: 30 Ное 2010 17:37
Местоположение: гр.София
Обратна връзка:

Мнение от ivanestio » 16 Май 2011 18:48

Приятелю, благодаря ти за изказването преди няколко поста, но не съм искал да се засягаш, виждаш, че не задълбавам много в темата "боядисване", защото знам, че е много трудоемко, а мога много да пиша и за това, но не е това темата, просто боядисването се намеси от части, но имаш колеги които работят през пръсти, а после такива като мен им оправят грешките, а даже не винаги е възможно.
За да съм по-конкретен и ясен, човека с Аудито от клипа е дал 1200 лв. за боядисване, което е получил, но с отвратително качество, а за да се предлага толкова скъпа услуга трябва да се ползва камера. Ето малко снимки на такава камера за хората интересуващи се от бояджийски услуги, предоставени от мой приятел работещ в такава фирма в България и с доста познания в областа, а снимките са от камера, която изградиха във Финландия.
https://picasaweb.google.com/exteriorca ... directlink
Поздрави!
https://sites.google.com/site/exteriorcardetailing/
e-mail: exteriorcardetailing@hotmail.com
0886 34 93 43 и 0879 34 93 24
Иван

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 16 Май 2011 19:53

Само ще ви помоля да ограничите постовете.

За хвалби и забележки използвайте и ЛС!

Аватар
ivanestio
Мнения: 47
Регистриран на: 30 Ное 2010 17:37
Местоположение: гр.София
Обратна връзка:

Мнение от ivanestio » 21 Май 2011 13:52

Поздрави!
https://sites.google.com/site/exteriorcardetailing/
e-mail: exteriorcardetailing@hotmail.com
0886 34 93 43 и 0879 34 93 24
Иван

Аватар
ivanestio
Мнения: 47
Регистриран на: 30 Ное 2010 17:37
Местоположение: гр.София
Обратна връзка:

Мнение от ivanestio » 28 Май 2011 20:39

Поздрави!
https://sites.google.com/site/exteriorcardetailing/
e-mail: exteriorcardetailing@hotmail.com
0886 34 93 43 и 0879 34 93 24
Иван

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта