Доверени сервизи Булинс

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Аватар
Rudy
Мнения: 1347
Регистриран на: 14 Юни 2009 17:35
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Доверени сервизи Булинс

Мнение от Rudy » 30 Ное 2013 13:58

Заради един младеж с летни гуми, много опит и кураж ще трябва да вкарвам колата в бокса:
За щастие са само ламарини (преден калник и броня) и трябва да избера един от следните:

АВО – ЕКСПРЕС ЕООД -Модерно предградие, Люлин ул. Обелско шосе №3 B
АВТО ВИП СЕРВИЗ - бул. Сливница №429, кв.Люлин
АВТОСЕРВИЗ ИЗТОК АД (Тандер - Изток) - ул. Цветан Лазаров №99
АМАРАНТ-2003 ООД - бул. Цар Борис III №126
АУТО СПИЙДИ ООД- шосе Банкя №7, ИП Никола ПушкаровТ Т
А И Н КОМЕРС ООД - в. Враждебна, ул. 53-таТ №8 Т
БУЛАВТО АД /ИВЕКО/ - Околовръстен път, зад Люлин-2
ВИК ПАРТНЕР - ул. Обелско шосе №11
ВИКИНГС ООД - кв. Бенковски, ул. Кооперативен труд №28
ГЕСИ ООД - ул. Никола Крушкин Чолака №10
Д-К-В ООД - ж.к Обеля, ул. 24-та №21
ДЖОКИ ЕООД - кв. Овча купел, ул. Лиляче №18
ДЖЕТ КОЛОРИ ЕООД - ул. Свети Мина №15
ДЖЕНЕРЪС АУО ЕООД /ОПЕЛ И ШЕВРОЛЕТ/ - ул. Бяло Море №8Д (бул. България)
ЕВРОСЕРВИЗ ТАНДЕР ЕАД - ул.Прохлада №15 А
ЕМ ДЖИ СЪРВИЗ ООД - бул. Челопеченско шосе №40
ЕТ АВТО-БИЛ-ПЕЧО ДИМИТРОВ - Враня-Герман 2А
ЕТ КИС - СЛАВЧО БАЙКУШЕВ - кв. Симеоново, ул. Босилек №3
ИВАЛ АВТО ООД - бул. Цар Борис III №126
КАПЧИН ЕООД - Околовръстен път, ул. Бойчо Бойчев №99Б
КАР ПАРТНЕР ЕООД - 1. район ИскърТ ул. ТНеделчо БончевТ №1 2. ж.к. Враждебна
ЛОТОС АУТО ООД - кв.Враждебна, летище София-СеверТ Т
М АУТО 2008 ЕООД - ж.к. Княжево, бул. „Цар Борис” III №306
СИОН – Д ООД - бул. Сливница №192
С и Р КЪМПАНИ ООД - кв. Казичане, ул. Спас Андреев №14
ТУРИСТ СЕРВИЗ РЕНТА КАР - ж.к. Христо Ботев, ул.Саранци № 47
ЦАЯ 96 ООД - кв. Хаджи Димитър, ул. Хайдушка песен №1
ЮВЕ И КО ЕООД - Божурище, бул. Европа № 10

Има ли някой положителен (или отрицателен) опит с някой от изброените?
Изображение

Аватар
lederman
Мнения: 544
Регистриран на: 20 Май 2010 14:25
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: Доверени сервизи Булинс

Мнение от lederman » 30 Ное 2013 17:46

По препоръка на приятел съм ползвал "Д-К-В ООД - ж.к Обеля, ул. 24-та №21" , няколко пъти :) и по точно предна броня, задна броня и задна дясна вежда на калника. Белите бяха основно драскотини и ожулено.
Ползвал съм ги само за боядисване, никога за изчукване. Доволен съм от работата им, боята е гладка и няма "портокалова кора".
давам има възлагателното писмо и си свиркам :)
В сервиза е пълно с Тойоти, а според собственика, когато не смогват в ТМ Ауто му прехвърлят работа.
Доволен съм от сервиза.
Поздрави :thumbsup:
T25 2AD-FTV /2007
Началната грамотност, е овладяване на четенето и писането в едно с разбиране на смисъла на написаното.
В процеса на писане се цели оформяне на съдържанието за постигане на определена комуникативна цел.

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4203
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Доверени сервизи Булинс

Мнение от zi_zi_top » 30 Ное 2013 20:48

Добри отзиви за Дженеръс ауто на бул. България. :thumbsup: Ако не ти трябват резервни части, а само боя е добър избор!
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
miso25
Мнения: 468
Регистриран на: 13 Окт 2012 18:35
Местоположение: София

Re: Доверени сервизи Булинс

Мнение от miso25 » 02 Дек 2013 09:29

zi_zi_top написа:Добри отзиви за Дженеръс ауто на бул. България. :thumbsup: Ако не ти трябват резервни части, а само боя е добър избор!
Аз си патих от тях преди години....и то бе само за боядисване :(
Volvo XC60 2.0, 136hp, 2014
ex Toyota Verso 2.0, 126hp, 2011
ex Toyota Corolla Verso 2.2, 136hp, 2006

Аватар
Rudy
Мнения: 1347
Регистриран на: 14 Юни 2009 17:35
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: Доверени сервизи Булинс

Мнение от Rudy » 06 Дек 2013 20:45

Така да докладвам развитието.
Понеделник - минах през Тандер да видя за какво става дума - защото кварталните сервизи не ме привличат - ако имаш сериозни намерения трябват сериозни инвестиции. (Не значи, че в добре оборудван сервиз, не могат да оплескат работата). Не знаех нищо за сервиза и бях впечатлен.
Приемчика на смяна провери графика и ми каза, че ако я закарам във вторник в петък е готова. Газ до Булинс - след 10 минути - три възлагателни писма (предна и задна броня, ляв преден калник с доста сериозна вдлъбнатина от удара) - завеждал съм щети, но не съм ги оправял, че не ми се занимаваше.

Вторник - вкарвам колата в бокса - приемчика описа всичко налично в колата (е аз бях оставил само стелките и секрета за джантите), километри и гориво. Супер любезен - ще ви вземе ли някой, искате ли да ви закараме донякъде или да ви викна такси. (на луната пристигна след 2 мин.)

Сряда, четвъртък - колко е гадно без кола...

Петък - става 10:00 - аз понеже съм гърмян заек очаквам колата да е готова пет, шест дни след обещания срок, ама за всеки случай звъня.
- Ама нали обещахме за петък - елате следобяд ще е готова.

16:30 - отивам след работа и очаквам да не е готова (все пак никой не ми се обади да ида да си я взема) и бях прав - не беше готова - беше в автомивката на сервиза, където я бяха измили и я подсушаваха. Наложи се да изчакам още 10 мин. да минат основно с прахосмукачката.
- Искате ли кафе докато чакате? Докато младежа чистеше погледнах да видя как са се справили - и какво да видя - на седалката найлонов калъф, на пода също, волана обвит с фолио... Чак не повярвах на очите си.

Сега най-важната част - изчукването е много добро - не знам дали е перфектно, защото не мога да преценя. Пасването на цвета, доколкото е субективно - също. Но след щателна инспекция на боядисаните детайли с две ЛЕД фенерчета - никъде не видях прашинки, капки или стичане на боята или лака. Гладка, хомогенна текстура и страхотен гланц. Явно работят с хубави бои и в камера. Където е отсечена боята на задната броня - гладко и равно. Фугите са еднакви и равномерни.

Единствените забележки, който открих - не бяха сложили една щипка на кората под калника (може да се е счупила при свалянето) и малък остатък от обвивно тиксо.

Това е - засега смело мога да препоръчам Тандер, като доверен сервиз за тенекеджийски и бояджийски ремонти.
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 42 госта