Сервиз в Русе - обслужване - ремъци,ролки,масло и т.н. ?

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
cameo
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Яну 2015 18:55
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Добър сервиз в Русе?

Мнение от cameo » 02 Юли 2015 14:15

Колеги, може ли някой да ми препоръча добър сервиз на тойота в Русе/изключвам фирмен/? Имам проблем с разхода на гориво. Благодаря!

Gancho_
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юли 2015 19:20

Сервиз в Русе - обслужване - ремъци,ролки,масло и т.н. ?

Мнение от Gancho_ » 24 Юли 2015 00:31

Здравейте,
благодарение на един човек от форума отзовал се веднага на проблема ми с намирането на една част след около 3-4 дена ще имам всичко необходимо за първоначално обслужване,сега почвам да търся подходящ сервиз,повечето от сервизите в Русе се сърдят ако отидеш с закупени части,други казват не съм обслужвал такъв двигател,ама ще се справя.Та въпроса ми е къде мога да отида да погледнат с повече любов на колата и какво би ми струвало това,става дума за Русе и региона.Благодаря още веднъж на всички и специално на колегата от Варна с доставката оригиналните части.
Последно промяна от Akima на 24 Юли 2015 12:38, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.

cameo
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Яну 2015 18:55
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Сервиз в Русе - обслужване - ремъци,ролки,масло и т.н. ?

Мнение от cameo » 29 Юли 2015 10:38

Gancho_ написа:Здравейте,
благодарение на един човек от форума отзовал се веднага на проблема ми с намирането на една част след около 3-4 дена ще имам всичко необходимо за първоначално обслужване,сега почвам да търся подходящ сервиз,повечето от сервизите в Русе се сърдят ако отидеш с закупени части,други казват не съм обслужвал такъв двигател,ама ще се справя.Та въпроса ми е къде мога да отида да погледнат с повече любов на колата и какво би ми струвало това,става дума за Русе и региона.Благодаря още веднъж на всички и специално на колегата от Варна с доставката оригиналните части.
Колега, ако става дума за първоначално обслужване ти препоръчвам сервиз "ситроен" зад печатни платки.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта