Сервиз за първоначален оглед в Ловеч / Троян ?

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
ваньо
Мнения: 11
Регистриран на: 12 Юни 2009 12:26
Местоположение: софия

Сервиз за първоначален оглед в Ловеч / Троян ?

Мнение от ваньо » 23 Фев 2017 10:12

Здравейте колеги,
карам Тойота вече 12 години,невероятно здрав автомобил.Изминал съм над 500 000км, а всъщост тя на колко е никой не знае.Никакви ремонти до сега-само консумативи.Пожелавам на всеки да намери такъв здрав автомобил.
Сага съм намерил една Тойота Ярис Версо,но се намира в Троян и бих искал да попитам дали там в района знаете сервиз който да прегледа колата дали си заслужава.Обмислям и вариант да я закарам до сервиз на Тойота в Габрово ,но не знам дали търговеза ще се съгласи.
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=1wa54w
Това е колата Вие какво мислите?

Поздрави

п.с
Ако темата не е за тук моля преместете я
Последно промяна от Akima на 05 Мар 2017 02:08, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.Моля прочетете правилата и важните теми.Добре дошъл.

Аватар
veso_hds
Мнения: 1429
Регистриран на: 13 Май 2012 12:06
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 19 пъти
Получена  благодарност: 26 пъти

Сервиз Тойота Ловеч,Троян

Мнение от veso_hds » 23 Фев 2017 16:56

Колата изглежда добре,лъсната за продажба.Правилно си се ориентирал!Поискай от търговеца да я закарате до Венци-Тойота в Габрово за диагностика и преглед.Ако не се съгласи,бягай далече.Аз на автоджамбази не вярвам.В обявата е написал една голяма глупост-че колата има филтър за твърди частици,а тя е бензинка.Успех!
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

ваньо
Мнения: 11
Регистриран на: 12 Юни 2009 12:26
Местоположение: софия

Сервиз Тойота Ловеч,Троян

Мнение от ваньо » 24 Фев 2017 09:04

Благодаря,
точно това ще направя.
Впрочем вече бях там и тествах колата.Изглежда всичко де е наред.Единствено ме притеснява, че по носачите и цялото окачване има петна от корозия.Колкото и коли да съм гледал от Германия,Швейцария,Австрия всички са в такова състояние.Предишната ми Тойота е от Италия и все още нямя ръжда, а е на 19 години.
Поздрави

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 35 госта