Връзка с МехаННика

Най-добрите сервизи и магазини за вашата Toyota

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich, miLen4o

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Връзка с МехаННика

Мнениеот slowtraveler » 14 юли 2017 08:11

Здравейте колеги!
Тъй-като част от новите колеги не могат да се ориентират достатъчно бързо в обстановката, явно не умеят все още да ползват търсачката, или просто ги е домързяло да търсят и четат, в тази тема изкарвам цитати относно начина на контакт с мехаННика!

GT1 написа:Източник Всички препоръчвате колегата с ник "мехаННика" но въпреки многото запитвания никой не споделя адрес на неговия сервиз (а явно има такъв, ако правилно съм разбрал). Каква е тайната? Защо така апокрифно се говори? Този сервиз не е ли достъпен за всички?

мехаННика написа:Източник Колега, няма никаква тайна. Нямам и мой сервиз, такъв в който да стоя от сутрин до вечер. Телефона ми и сега не спира да звъни, в смисъл дори и без да съм го постнал тук. Наистина знам и мога някои неща и не ми е проблем да направя някоя и друга кола, но все пак не мога да съм на разположение на форума денонощно. Ако беше прочел внимателно нагоре щеше да разбереш, че всички досега са свързвали с мен на лични съобщения.

А за тези, които са притеснени то това, че форумът не им позволява да изпращат ЛС - моля да прочетат Правилата на форума!
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

rado_kirov
Регистриран: 07 ное 2017 15:26

Връзка с МехаННика

Мнениеот rado_kirov » 08 ное 2017 11:58

Здравейте, информацията тук ми е доста полезна. На практика няма какво да добавя по темата, нито да попитам, но за да получа право да пиша ЛС, се налага да пусна още едно мнение. Вече писах едно в друга тема като се извиних за "своеобразния спам", тъй като правилата ви го изискват. Беше ми отговорено, че си е баш спам и то като гледам от същия модератор :D Затова пиша тук. Надявам се мястото да е по-приемливо. Пак се извинявам, ако съм обръкал нещо, но за мен е важно да свърша това, за което съм във форума, а това минава през спазване на правилата ви. Съответно се старая да го правя :)

Върни се в “Сервизи / Магазини”