среща субару-тойота - за София и околностите

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 09 Юни 2009 20:21

на мен пък срещата не ми хареса особено. на фона на приказките - зле като показания. и бирата, и скарата останаха.

и как един не се намери, освен да цъка по цици и задници, да похвали ивчето за карането. даже не забелязахте че от 3та на 2ра минава с heel-toe

тоше, недей да хвалиш мен, ми похвали малката. докато ти се мъчеше с МХ5-та, тя още на вторият завой ти се качи на багажникът и започна да и пречиш laugh.gif и не е от колата, покарах маздата, огин е.

басмане, извинявай че не ти дадох да пробваш хачирокуто. преди това трябва да се научиш да караш поне като девойките smile.gif като видях как меташ беемвето по поляните, изтръпнах

а гърците на ел борисо бяха толкова нахални, че поедно време направо им казах да се дръпнат настрана. освен това двете селики на пистата стояха по-зле от на ваньо буса дето кара хляб на бабичките. земете ги постегнете тея коли бе smile.gif
status: за БАН

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 09 Юни 2009 23:20

maggkrabar написа:и как един не се намери, освен да цъка по цици и задници, да похвали ивчето за карането.
diver написа:Скоро Ивчето, ще бие повечето пишещи в този форум, та няма лошо. Аз съм вече стар/суперстар, да му мислят младите. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ..А Трошето само кат го види човек, как да не го bash.gif bash.gif bash.gif
хайде пак....
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 09 Юни 2009 23:56

Аз , другото БМВ , Евото и Мятата бяхме пълни нещасници и безхаберници ! Само Ивчето беше на ниво и ни показа какво е класа на тази писта .
Благодаря ти , че не ми даде да "спущим" АЕ-то , че сигурно щях да си прережа вените от нещастие после !
worthy.gif worthy.gif worthy.gif

Аватар
Ivche
Мнения: 182
Регистриран на: 01 Юни 2009 00:42
Местоположение: София

Мнение от Ivche » 09 Юни 2009 23:58

Няма нужда от сарказъм smile.gif

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 10 Юни 2009 00:18

Е нали никой не го беше казал та за това аз го казвам :thumbsup: .
Но прашника е прав чужди коли не трябва да се карат , че туку виж ме накарал да му правя после основен ремонт , че видиш ли ич си не мога .
Не случайно никаде в света не се провеждат състезания между коли от 900кг до 1800кг на картинг писта :whistle: .
Щото ония пичове вместо да се мъчат с картинга ако бяха дошли с CRX-са се съмнявам че някой въобще щеше да се доближи до него . Ама ся аз , като не разбирам ко са обаждам ?!?!?!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 00:19

Bass_Man написа:Аз , другото БМВ , Евото и Мятата бяхме пълни нещасници и безхаберници ! Само Ивчето беше на ниво и ни показа какво е класа на тази писта .
Благодаря ти , че не ми даде да "спущим" АЕ-то , че сигурно щях да си прережа вените от нещастие после !
worthy.gif worthy.gif worthy.gif
миятата я покарах бе. баси точилката е! без никакъв проблем ще скъса АЕто на тази писта. и на коя да е. за твойто беемве дума не отваряме - няма да си говорим за селскостопански машини все пак laugh.gif
status: за БАН

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 10 Юни 2009 00:23

maggkrabar написа: миятата я покарах бе. баси точилката е! без никакъв проблем ще скъса АЕто на тази писта. и на коя да е. за твойто беемве дума не отваряме - няма да си говорим за селскостопански машини все пак laugh.gif
Една дръпка от Пловдив до кръговото след Чирпан ? Е така както си тропа и си трака ко ша кайш АЕ-то и трактора БМВ ?

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 00:44

Bass_Man написа: Една дръпка от Пловдив до кръговото след Чирпан ? Е така както си тропа и си трака ко ша кайш АЕ-то и трактора БМВ ?
тва нещо драгаджийско ли е? ми пловдив е близо до калояново. изкарай там беемвенцето си и ще видиш как АЕто се вози на задният ти капак smile.gif може и на някакви детски люлки да идем - твоето бебче е ебаси детската люлка, явно ти допада люш-баш по нивята с три километра в час smile.gif

но първо ще дам на ивчето да кара, за да разбереш какво точно не умееш smile.gif
status: за БАН

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 10 Юни 2009 00:53

maggkrabar написа:
тва нещо драгаджийско ли е?
Ма ние за драг ли говориме ? Мислех , че става въпрос за някакво състезание ?
Та ако искаш и двамата с Ивчето се качете и да се пуснеме по това маршрут-че ?
Все ми се чини , че и Калояново е картинг писта ама пък може и да се пуснем там ако някога си постегна колата ?!?!?! Но до тогава си имаш оферта !

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 00:56

Bass_Man написа:...
ми то за теб май всичко дето има поне един завой е картинг писта smile.gif и аз обичам магистралите, ама тогава се возя на рейса. дремеш и шофера дава газ. в твойто беемве и щофер на комбайна ще дремне с кеф laugh.gif

на правата на калояново АЕто излиза с над 110. ако ти успееш да минеш 80 - значи си герой wink.gif
status: за БАН

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 10 Юни 2009 01:00

maggkrabar написа:
Bass_Man написа:...
ми то за теб май всичко дето има поне един завой е картинг писта smile.gif и аз обичам магистралите, ама тогава се возя на рейса. дремеш и шофера дава газ. в твойто беемве и щофер на комбайна ще дремне с кеф laugh.gif

на правата на калояново АЕто излиза с над 110. ако ти успееш да минеш 80 - значи си герой wink.gif
От къде излиза с над 110 ?

BTW :
А може ли да вдигне повече ? Че с това късо дифче май не ти се излиза на нищо , което има повече от 20 метра право biggrin.gif ?

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 01:22

Bass_Man написа:
maggkrabar написа:
Bass_Man написа:...
ми то за теб май всичко дето има поне един завой е картинг писта smile.gif и аз обичам магистралите, ама тогава се возя на рейса. дремеш и шофера дава газ. в твойто беемве и щофер на комбайна ще дремне с кеф laugh.gif

на правата на калояново АЕто излиза с над 110. ако ти успееш да минеш 80 - значи си герой wink.gif
От къде излиза с над 110 ?
оттам, откъдето малко преди това ти си напълнил гащите smile.gif... ъф, извинявай, ти си в лигата на девойките. т.е. още не си се класирал за там въпреки желанието laugh.gif
status: за БАН

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 10 Юни 2009 01:28

maggkrabar написа: оттам, откъдето малко преди това ти си напълнил гащите smile.gif... ъф, извинявай, ти си в лигата на девойките. т.е. още не си се класирал за там въпреки желанието laugh.gif
Имаш си ръкавицата хвърлена , като се събудиш от твоя "състезателен" свят на Калояново заповядай :thumbsup: !
BTW Тая писта ще ми дойде референтна ли какво ли ? :whistle:

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 10 Юни 2009 01:34

ок, разбрах ти намека - на калояново ти пускам ивчето smile.gif та да ти е референтна пистата smile.gif
status: за БАН

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 10 Юни 2009 01:40

Момчета!!!!

По-кротко.

Моята пи*шка е най-голяма.

Айде сега - кротко по леглата, одеалцето - до под брадичката и - лека нощ!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта