Trueno

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 04 Юли 2009 07:53

Japanese_fever написа:ot driga strana az sum grozen, ta kelepir ot kisses nqma! laugh.gif tongue.gif
абе знае ли човек...като малки заспивахме с приказката за жабата, дето кат я целунеш се превръща в принц... laugh.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 04 Юли 2009 08:28

desSs написа:
Japanese_fever написа:ot driga strana az sum grozen, ta kelepir ot kisses nqma! laugh.gif tongue.gif
абе знае ли човек...като малки заспивахме с приказката за жабата, дето кат я целунеш се превръща в принц... laugh.gif
DesSs само не разбрах интересните идеи дали ти хрумват преди лягане ,или във пряко следствие от прекомерно ранно съботно сабуждане :whistle: :whistle:
Изображение

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 04 Юли 2009 10:24

rudolf написа: бе диде контекста беше друг,,,:

джапи ме пит акакво ми е мнението за младото поколение в бг, че според него-нищо не ставало от него....
а аз му казах,че младите от рано и английски знаят, и от компютри разбират, и в секса са вещи,,,,,,
докато ние над 30+.....аз не знам английски,,,,,ти не разбираш много от компютри,,,а дивера разбира от компютри и английски biggrin.gif
дивера млад ли е?
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 04 Юли 2009 11:35

newmiro написа:
rudolf написа: бе диде контекста беше друг,,,:

джапи ме пит акакво ми е мнението за младото поколение в бг, че според него-нищо не ставало от него....
а аз му казах,че младите от рано и английски знаят, и от компютри разбират, и в секса са вещи,,,,,,
докато ние над 30+.....аз не знам английски,,,,,ти не разбираш много от компютри,,,а дивера разбира от компютри и английски biggrin.gif
дивера млад ли е?
На 19-се от испанската laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 04 Юли 2009 14:45

LordDigital написа:
desSs написа:
Japanese_fever написа:ot driga strana az sum grozen, ta kelepir ot kisses nqma! laugh.gif tongue.gif
абе знае ли човек...като малки заспивахме с приказката за жабата, дето кат я целунеш се превръща в принц... laugh.gif
DesSs само не разбрах интересните идеи дали ти хрумват преди лягане ,или във пряко следствие от прекомерно ранно съботно сабуждане :whistle: :whistle:
бе сутрин, обед, вечер...акъла ми толкоз laugh.gif blushing.gif

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 04 Юли 2009 17:09

newmiro написа:
rudolf написа: бе диде контекста беше друг,,,:

джапи ме пит акакво ми е мнението за младото поколение в бг, че според него-нищо не ставало от него....
а аз му казах,че младите от рано и английски знаят, и от компютри разбират, и в секса са вещи,,,,,,
докато ние над 30+.....аз не знам английски,,,,,ти не разбираш много от компютри,,,а дивера разбира от компютри и английски biggrin.gif
дивера млад ли е?
Млад и недостоен....Мнооо долен както би се изразил трошето....

П.П. newmiro кво нещо оферта за брак? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 04 Юли 2009 18:18

Japanese_fever написа:ot driga strana az sum grozen, ta kelepir ot kisses nqma! laugh.gif tongue.gif
То щот пък аз съм много Убав... :censored:
desSs написа:абе знае ли човек...като малки заспивахме с приказката за жабата, дето кат я целунеш се превръща в принц... laugh.gif

Хм, да не стане като в онзи виц - дълго целувала принцесата жабока, ма нанайси феродо. Накрая той казал:
- Маце, мноо е силна магията, та ше требе да под*хаш...

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 04 Юли 2009 18:40

Fido Dido написа:Хм, да не стане като в онзи виц - дълго целувала принцесата жабока, ма нанайси феродо. Накрая той казал:
- Маце, мноо е силна магията, та ше требе да под*хаш...
абе яяяя Изображение


tooth.gif tooth.gif tooth.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 04 Юли 2009 23:15

rudolf написа: бе диде контекста беше друг,,,:

джапи ме пит акакво ми е мнението за младото поколение в бг, че според него-нищо не ставало от него....
а аз му казах,че младите от рано и английски знаят, и от компютри разбират, и в секса са вещи,,,,,,
докато ние над 30+.....аз не знам английски,,,,,ти не разбираш много от компютри,,,а дивера разбира от компютри и английски biggrin.gif
Za mladite razbrah, no za vas ne razbrah koi са вещи v секса?!? :whistle:
Ne, 4e li4no me interesuva, no nqkaksi tozi vupros, za razlika ot anglijksiq i komputrite, ostana ne dorazbran. mellow.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 04 Юли 2009 23:49

Елементарно, Уотсън - използваме много вещи в секса. От различни материи и субстанции. За повече инфо - прочети на опаковката.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 05 Юли 2009 00:09

Chetem:


Sexual pleasure


Sexual pleasure is the pleasure a person derives from any kind of sexual activity, most commonly through orgasm. The most common pleasurable sexual activities are masturbation and sexual intercourse (including foreplay). Some people derive sexual pleasure from fetishism and/or BDSM.

Natural latex
Latex has outstanding elastic properties: Its tensile strength exceeds 30 MPa, and latex condoms may be stretched in excess of 800% before breaking.[81] In 1990 the ISO set standards for condom production (ISO 4074, Natural latex rubber condoms), and the EU followed suit with its CEN standard (Directive 93/42/EEC concerning medical devices). Every latex condom is tested for holes with an electrical current. If the condom passes, it is rolled and packaged. In addition, a portion of each batch of condoms is subject to water leak and air burst testing.[82]

Latex condoms used with oil-based lubricants (e.g. vaseline) are likely to break or slip off due to loss of elasticity caused by the oils!


smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 05 Юли 2009 00:10

Fido Dido написа:Елементарно, Уотсън - използваме много вещи в секса. От различни материи и субстанции. За повече инфо - прочети на опаковката.
еййй, видяхте една снимка на тойота с мадама и накъде избихте... чудя се ако аз пусна някоя снимка накъде ли тръгне темата laugh.gif
status: за БАН

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 05 Юли 2009 01:01

Няма лабаво - всички спамери - обединявайте се! biggrin.gif

Краси - давай - разбуни духовете, пък аз имам снимки с Трошко в резерв! biggrin.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 05 Юли 2009 01:07

Fido Dido написа:Няма лабаво - всички спамери - обединявайте се! biggrin.gif

Краси - давай - разбуни духовете, пък аз имам снимки с Трошко в резерв! biggrin.gif
имам си нов тойотски аватар - и адски много се гордея с него! и с причината за този аватар също се гордея, ама няма да го кажа wink.gif
status: за БАН

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 05 Юли 2009 01:13

Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта