ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН ТОЙОТА СЪБОР 20.09.2009

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 24 Сеп 2009 00:10

Zero`Cool написа: ...
Адаш, такива глупости не съм вярвал, че ще чуя точно от теб....

Тойота събора си беше както трябва, участниците са малко, да не говорим, че ако бяхме ограничили САМО за Тойоти, пистата щеше да стои празна през половината време!! А това е ПЪЛНА простотия! Сещай се, че всички идвате, че всички плащат едни и същи такси! Вие от Пловдив и околия само мрънкате за пълни тъпотий! Как Недков не каза една дума за против нещо!???? А той кара кола, горяща 50/100 на пистата! Три пъти зарежда половин резервоар, идва от почти най-далечния край на България, спрямо Пловдив и не се оплака ГРАМ за цена!!! Ай сектир вече с тия тъпи коментари!!! Като ви се свидят пари, не си правете труда изобщо да идвате! 2лв вход - ти къде си го видял това по други такива събития???? 10лв за каране на писта??????? Вие нещо полудяхте бе ей, хора! Стегнете се в кръста, щото само мрънкате, плюете, а с НИЩО не помагате!!! Да не говорим за друг съгражданин, кат теб, дето и той най-голям го вади, ама мрън-врън, що толкоз пари.... Иначе по кафета и за простотийки няма проблеми, ама щото парите идват в мен и Жоро нещо ва бърка май май! mad.gif А догодина, живот и здраве, ще има пак събор, ама за мрънльовците, които не заслужават внимание, ще са ТРОЙНИ ЦЕНИТЕ!! Обещавам ви го това и ще е факт ! mad dog, maggkrabar заслужават да карат без да платят стотинка, но те дори не се почудиха да питат за такси - просто казаха пиши ни! Основателите на форума, които ни оказаха подкрепа за всичко това, дори кафе не сме ги почерпили, защото не искат, не си правят устата за нищо, а вие със номерата на селски тарикатчета...... Който не му изнася - пътя, торбата и за хляб dry.gif

П.П. Извинявам се на другите колеги, които пишат смислени работи по темата, но просто в един момент кипва и прелива, от такива нагли хорица.....

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 24 Сеп 2009 00:37

мечо, не ги мисли хората, настроени за критика. те винаги така подхождат. има такива, които използват мозъка си да търсят хубавото, има и такива, които го използват за да си угодят на мерака, и да забият пирон с надеждата за някакви облаги. най-трудно е дадеш нещо от себе си. най-лесно е да стоиш отстрани, да гледаш - и после да извадиш "аргументи".


та на тия с "аргументите" - просто им казваш паразити и готово. те не правят нищо полезно. паразитират си. а за паразита 5лв са сериозна сума. и той непременно ще го извади като "аргумент". щото иначе няма какво да извади за казване или показване wink.gif
status: за БАН

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 00:54

Me4oKyX написа:
Zero`Cool написа: ...
Адаш, такива глупости не съм вярвал, че ще чуя точно от теб....

Тойота събора си беше както трябва...... щото само мрънкате, плюете,ще има пак събор, ама за мрънльовците, които не заслужават внимание, ще са ТРОЙНИ ЦЕНИТЕ!!
брао бе Мечо!!!! точно така , всичко беше перфектно само дето се напих и не си полафихме повече. МНОГО СЕ РАДВАМ! единствено си поговорих много със жорката повечко което много ме зарадва
Последно промяна от andrian999999 на 24 Сеп 2009 01:19, променено общо 1 път.

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

...

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 01:13

А по повод срещата ми хареаса фанелката на НЕДКОВ!!! та имам предложение Взимам 20- 30 бели фанелки и само дайте предложения
аз ще ги направя на флекс или на сито. само трябва да се разберем
колко L , M, XL и който иска за гаджето (жената) XS щтото аз се сещам само за една псевдо тойота фенка която иска МХ-5. за нея две без деколте а плътно по вратът да я души. ААА и една XXXLLL ама като рокличка на един от форума ПОВЕЧЕ ДА НЕ МУ СЕ ВИЖДА Г......А (РЕМУСА).

п.п. всичко е безплатно biggrin.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ...

Мнение от rudolf » 24 Сеп 2009 10:05

Me4oKyX написа:.....
мечо дори и този който засира, е проявил съпричасност към темата и събитието,,,мисля че въпроса не е да става насила, напук,нещо да се доказва,някой да бойкотира....
винагии на всичко има процент недоволни,,,както и за всяко мероприятие има някакви забележки...

освен за на недков супрата,,,,една друга кола остана без накладки за х** лева,,други два автомобила използваха сликове за Х** лева без да ги жалят,два автомобила имаха авария за х** лева, и всеки излезал на пистата е отделил х** лева ,само за бензин за пристианеи каране......та за мен 10 лева разлика в входната такса би могла само да увеличи загубите на организаторите,но не и да откаже фен който иска да покара-АВТОМОБИЛ (не колело).


andrian999999 написа: ААА и една XXXLLL ама като рокличка на един от форума ПОВЕЧЕ ДА НЕ МУ СЕ ВИЖДА Г......А (РЕМУСА).

п.п. всичко е безплатно biggrin.gif
бе вий мъ изедохте,,,зарад хемороидите е,,,,доктора ми е казал да не се спарявам ....eee чак ХХХллл,,,може един нормален хл фрак, удължен изотзаде,кат не разбирате от сексапил

http://allwomenstalk.com/is-butt-cleavage-sexy/
http://en.wikipedia.org/wiki/Whaletail

Изображение

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 24 Сеп 2009 13:09

Мечо палиш за глупости , ако няма критики няма как до година да сте по добри. 30лв ако за теб не са проблем за някой друг може и да са. Както казах и в другата тема може би ако беше по ниска таксата повече хора щяха да се навият да карат и щеше и на тях да им хареса. Щото в случая бяхме наистина 15-20 тойоти което си е нищо. А доколкото видях имаше поне 3 пъти повече на паркинга.
Изображение1G-FE

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 24 Сеп 2009 14:34

Таксата си беше добре. Основния проблм така като гледам е че не бе спазена програмата, за което хората според мен са си прави. Неможе да идеш на кино да си платиш да гледаш Рамбо, пък те да ти пуснат Титаник щото бил по касов. biggrin.gif Хората са си прави да ни критикуват за това. Решението си беше мое да стане така. Приемам критика и не се сърдя или обиждам на никой. :thumbsup: Надявам се догодина да няма такива проблеми и заедно да вървим напред.

Поздрави :thumbsup: :thumbsup:
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 24 Сеп 2009 15:24

Андриан дрифти
Изображение

Ето ме и мен като навигатор tongue.gif
Изображение

На Nedkow му поставят проследяващо устроиство да не избяга
Изображение
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

b_d

Мнение от b_d » 24 Сеп 2009 15:56

Georgimitrovich написа:Андриан дрифти
Изображение
Тази Селика като я видя и ми пълни душата - много красива кола!
Яд ме е, че пропуснах да се повозя.

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 22:53

предлагам за да е всичко наред на следващия събор да постъпим правилно, ДА ВИКНЕН БАТЕ БОЙКО да реши проблема!!!!! biggrin.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 23:07

[quote="Ael]" 30лв ако за теб не са проблем за някой друг може и да са. Както казах и в другата тема може би ако беше по ниска таксата повече хора щяха да се навият да карат и щеше и на тях да им хареса. Щото в случая бяхме наистина 15-20 тойоти което си е нищо. А доколкото видях имаше поне 3 пъти повече на паркинга.
[/quote][/quote][/quote]
таксата не е проблем 30лв, да се запишат повече и 20 ще е , проблема е че някой ще ги даде на кафе с някоя птичка без проблем тия пари но за писта са му много! ми така ако ги смята недков щеше парите които е дал за бензин , парти цяла нощ и през час 3 - птички за по час да се весели , а и аз имах оферта за Сандански . ама дадох 30 лв за 4 обиколки

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 24 Сеп 2009 23:11

Стига рева tongue.gif biggrin.gif Утре ще кача и твоите времена че от последните сесии ги имам само като номера на ония малките нещица но не и на колите. :thumbsup:

Аиде лека, аз си лягам, че утре дърва за камината имам да прибирам biggrin.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 24 Сеп 2009 23:36

andrian999999 написа:...
ади мани го времето,,,ти овърша наградата на публиката :thumbsup:

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 23:46

rudolf написа:
andrian999999 написа:...
ади мани го времето,,,ти овърша наградата на публиката :thumbsup:
в неделя те чакам на екото с твоита тойота да видим дали си 1Б biggrin.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 25 Сеп 2009 00:07

Какви дебати се вихрят тук само smile.gif

Желаещите да карат неможе да ги събори тази такса , който неиска да кара или неможе само си търси оправдание и по добре да си мълчи.

Организацията беше супер и съм доволен, че нямаше драг, защото това е състезание за кибици, а тази писта е възмозжно най неподходяща за тази работа с късата си права.

На недоволните само ще кажа следващия път те да платят разходите и тогава могат да поръчат музиката :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта