Доволни или не от провелият се Събор

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)

Доволни или не от провелият се Събор

Анкетата свършва на 08 Окт 2009 09:21

да
31
82%
не
7
18%
 
Общо гласове: 38

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 24 Сеп 2009 03:02

bad_dog написа:Тъй като англиският език ми е слаб се чудя как се превежда:

Fan Club Toyota Bulgaria

И дали значи същото като примерно:

Owners Club Toyota Bulgaria


Мое лично мнение е, че на подобно събитие членовете на клуба с ПЛАТЕН членски внос трябва да влизат с/у малка сума, докато останалите трябва да плащат х5 или х10 тази сума независимо от това с каква кола са успели да дойдат.
Абсолютно подкрепям идеята ,според мен ако догодина тез хора са натоварят да правят пак организацията требе да се обяват тез неща сериозно предварително ,та белким са позапишат некои и друг член на клуба

От друга страна требе да си призная ,че явно доста хора не са разбрали просто за нациналната. За сега техническа възможност за масов email няма ,но ще е задължително за догодина да заковем овреме един банер горе във дясно.

Надявам се ,че нито Ме40 нито Georgimitrovich приемат които и да било от отрицателните коментари лично ,аз не бях на срещата НО определено това което те правят за 2-ра поредна година заслужава сериозно уважение - евала момчета.
Изображение

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 24 Сеп 2009 03:36

LordDigital написа:
bad_dog написа:Тъй като англиският език ми е слаб се чудя как се превежда:

Fan Club Toyota Bulgaria

И дали значи същото като примерно:

Owners Club Toyota Bulgaria


Мое лично мнение е, че на подобно събитие членовете на клуба с ПЛАТЕН членски внос трябва да влизат с/у малка сума, докато останалите трябва да плащат х5 или х10 тази сума независимо от това с каква кола са успели да дойдат.

Надявам се ,че нито Ме40 нито Georgimitrovich приемат които и да било от отрицателните коментари лично ,аз не бях на срещата НО определено това което те правят за 2-ра поредна година заслужава сериозно уважение - евала момчета.
Следя с интерес отзивите от Втората Нацонална Среща и много се радвам, защото хората, които познавам (редовните посетители) са определено много доволно, то се вижда и от снимките. smile.gif
Независимо, че не съм бил лично там, съм склонен да се съглася с тяхното мнение и да ги подкрепя.
Другата година година може да наречете събора - “Трети Нацинален Тойота Събор и приятели” (приятелите са тези, които не карат тойоти)

Разбира се тези, които нямат Тойоти да запплатят малко повече, да речем с 10-20 лв. отгоре или, както решат организаторите, но както спомена Ael наистина, ако една кола се кара от повече от един човек всеки трябва да си плати отделно таксата за участие.
Така и тук в САЩ като сме ходили по любителски състезания, нали така Лорде?! smile.gif

Не виждам нищо лошо в това да участват хора и с други марки автомобили, а напротив дори е по-добре за организарторите (както споменаха) за да се увеличат приходите, а от там и качеството на събитието.

Недоволни винаги ще има (предполагам) не може всички да бъдат задоволени. Отделно, ако си в лошо настроение или предубеден никой не може да ти помогне и оправи настроението.

Най-важното, че и втората национална Тойота сбирка е вече факт, и както споменах и в другата тема дано да стане една хубава традиция! :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LiakaDJ
Мнения: 276
Регистриран на: 17 Яну 2008 22:33
Местоположение: Pleven

Мнение от LiakaDJ » 24 Сеп 2009 08:32

Georgimitrovich написа:Прочетох мнение, че било недостатък че нямало драг и италианско.

Така щеше да изглежда драга и пр. в общи линии.

92. LiakaDJ ****** Toyota Celica STi - Плевен
1:13,46

Така като гледам и имаики впредвид отношението на доста от каращите към дисциплина драг, щеше да има само клас А, може би sad.gif
На мен НЕ ми Харесаха ПОСТИГНАТИТЕ ОТ МЕН РЕЗУЛТАТИ rolleyes.gif
Изображение

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 24 Сеп 2009 08:43

за хората които не знаят искам да отбележа че аз говоря като един от първите хора платили членски внос в клуб тойота ... така че упреците от вида плати членски внос и тогава говори не вървят при мен а и аз с никой не се заяждам просто изразявам мнение ... и м/у другото аз съм безрезервен член на този клуб както Жоро може да потвърди досега не съм и попитал къде отиват парите ми и с охота бих дал още толкова ... но единственото което искам е да виждам резултати ... това е а за мен този събор не беше добър резултат ! пак казвам това е мое мнение ...
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 24 Сеп 2009 19:15

Та нали точно това се опитвам да кажа. Тук не става въпрос кой е член на клуба, а колко са.

Примерно - Хонда клуб наброяват доста хора. И при тях имаше провлеми с членството, но в крайна сметка всичко се реши благополучно. Сега официален спонсор им е бензиностанции ЕКО, банера им е на челно място. Имат издадени членски карти отстъпки и т.н.

Да, но са много. А ние колко сме?
Това само Митрович може да каже.

Станем ли повече, му развързваме ръцете, момчетата са оправни и ще постигнат един ден това, което ние всички искаме. Но никой не може да ни накара, ако сами не им помогнем. По този начин помагаме и на себе си.
Имаме 5918 регистрирани потребители
Ами не е малко. Как ви звучи ако поне 1000 човека са членове? Това ще е друга бира вече. Тогава можем да си позволим и два дена на пистата - да кара който и как иска в различни дисциплини.

Но до момента всичко си остава мрънкане. Предвид усилията на момчетата и разходите поети от тях самите, аз лично не бих си позволил критика. Ако ще градивна да е.

Просто бих ги посъветвал, с усмивка. Така се постига повече.

Това е моето мнение.

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 24 Сеп 2009 19:43

Fido Dido написа:....
+1 vote.

p.s. -сегашните ярис,корола ,авенсис,аурис,не са модели които биха генерирали тълпи от екзалтирани и заклети фенове на спортните автообили.,,,спирането на спортната гама модели,съвпадна с полуляризирането на тойота в бг.

Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 24 Сеп 2009 21:52

Fido Dido написа: ...1000 човека са членове---
Дай Боже да постигнем тази бройка! Стане ли това, не само ще има два дни трошене на коли, гуми, спирачки и т.н., ами входа ще е безплатен за платилите клубни вноски, карането на пистата също, а така, ще успея да ви засипя и с награди! biggrin.gif Дано да доживея да видя такава подкрепа от форума rolleyes.gif Отстъпки за части, за масла, за какво ли не... Просто с тая криза, не мога да взема наличности.... Иначе имам и ползвам за моите коли вече само ENEOS масло, дискове National, накладки EBC и Mintex..... И всичко на доставни цени, които ги няма другаде в БГ..... Само да се видя с някой друг лев, ще натрупам наличности, пък тогава да видим, дали ще си струва да си член :whistle:

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 21:58

LiakaDJ написа: На мен НЕ ми Харесаха ПОСТИГНАТИТЕ ОТ МЕН РЕЗУЛТАТИ rolleyes.gif
радвай се моите въобще ги няма

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 22:18

rudolf написа:
Fido Dido написа:....
+1 vote.

p.s. -сегашните ярис,корола ,авенсис,аурис,не са модели които биха генерирали тълпи от екзалтирани и заклети фенове на спортните автообили.,,,спирането на спортната гама модели,съвпадна с полуляризирането на тойота в бг.
ами аз написах в една тема че тойота не правят автомобили със спортен характер вече и ми отговориха един тон глупости от рода ( я пак и ми показват новия лексус който никои дори от форума не може да си го позволи) МР2 спряха преди 4 години и аз ИСТИНСКИ СЕ РАДВАХ на колата на Цоло която повечето хора не могат да познаят модела Й.
Фен съм на делта Те ми излизад с Кенеф ! Затова младите момчета са фенове на БМВ и аз също. Ми по коя тойота ще спрът да я огледат на улицата , по никоя , или някой ще ме обори? Затова рудолфо няма да има фенове това си е самата истина (освен родените преди 76 година)
затова и в оная тема за голф ГТИ в която казах че ще утрепа всяка.....
Ми ГТИ си е с традиции, Както и мазда ванкел на загуба с кръв и пот но рх8 има .... аиде стига толкова

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 24 Сеп 2009 22:30

bad_dog написа:Тъй като англиският език ми е слаб се чудя как се превежда:



Мое лично мнение е, че на подобно събитие членовете на клуба с ПЛАТЕН членски внос трябва да влизат с/у малка сума, докато останалите трябва да плащат х5 или х10 тази сума независимо от това с каква кола са успели да дойдат.
според мен еднаква такса за всички "ДЕМОКРАЦИЯ" предпочитам да не натоварваме финансово фенове на автомобилизма примерно като любчо с който следваючия път ще се запознаем

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 25 Сеп 2009 00:16

Андрианка, май пак си джапнал, брат ми... smile.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 25 Сеп 2009 00:29

Fido Dido написа:Андрианка, май пак си джапнал, брат ми... smile.gif
не бе виж седнал съм и пия си и гледам в нета ВИЖ НЯКОЙ ТИ КАЗВА НАЗДРАВЕ biggrin.gif
Прикачени файлове
S4200005.JPG
S4200005.JPG (90.72 KiB) Преглеждано 2549 пъти

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 25 Сеп 2009 00:54

Me4oKyX написа:ами входа ще е безплатен за платилите клубни вноски, карането на пистата също, а така, ще успея да ви засипя и с награди!
Мечо, я пак си виж крайния резултат - ама не на пистата, ами сметката. 1000 човека са малко, за това, което се опитваш вече втора година да направиш - майната му, важното е, че никой не го оценява.

Я само да те попитам - тези флаери, дето печатницата ги прецака тази година - колко струват? А миналогодишните?

Кой от клуба ти даде на теб - и на Жоро средства? Или пак от вашия джоб.


Ясно.

Сега - да кажа на всички, които са по някакъв начин недоволни от срещата.


По времето, когато се регистрирах тук, се регистрирах и в Хонда форум.
Направи ми впечатление, че хората там не се събират конкретно за писта - за това си има свободни дни - а за да се срещнат, да обменят опит, съвети, да завържат приятелство и да изчистят спорове, предизвикани от клавиатурата.

За писти, за драг, за афганистанско преследване - не се говори.

Хората се събират, за да се забавляват заедно, да създават нови контакти и да обменят опит. Кръстосват из Бг, посещават музеи, резервати и други природни и исторически забележителности.

В доста големи фирми на това му казват - тийм билдинг.

Виждам -. ние сме далеч от идеята.

С нашите мъртъвци искаме драг.
С нашите куруби искаме италианско преследване.
С нашите изключително мощни атмосферки по 115 к.с. средно.

Много ще ми е гот, когаго скъсам на драг с моя мъртвец Карина ....кой ли мога да скъсам. Трима пешеходци.



За какво говоря - аз на пистата не излязох - поради ред причини.

Майната му, просто не ми се рискуваше. Но за сметка на това доволно си покарах на път за хотела и после на спускането.

Няма значение.
Мисълта ми е друга.


След като искате толкова много да карате на писта - защо чакате ЕДНОГОДИШНИЯ събор на Тойота, за да карате?

Та нали има свободни дни? Някой да ви е вързал с белезници за парното?!?!

Когато на един човек му се кара - намира възможност - вижте Краси, вижте Любо. Те не чакат Тойота събор - те карат.

И точно тези - не мрънкат.

Нещо да ви говори това, господа....................фенове?!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 25 Сеп 2009 07:17

Ivche написа:И аз да си кажа мнението,въпреки че " нямам място в тоя форум" laugh.gif Мероприятието беше страхотно и неведнъж и не един човек специално поздравиха организаторите! Това изисква много нерви!! Би трябвало да го уважим!
Вярно е,че имаше и други коли на пистата, но това не са непознати хора. Да не би някой да има против Любо, например, за тва,че е отишъл да си засече времена, да си изчисти грешките, да се подобри.?!? Евала на него, както и на Евото и на Асен и да не изреждам. Това си е в рамките на нормалното! Не сме затворено общество, повечето хора имат и субару и тойота , дори хонда. Защо трябва да е такова сериозно разцепление. Всички имаме една страст-колите -правенето и карането, ми нека се съсредоточим върху това. Истинските фенове си бяха там, семкаджийските фенове-също! Пък защо не е имало повече тойоти...да се замислят тия дето ги е домързяло да дойдат. Отишли сме да си направим кефа, да се видим, да покараме, да поприказваме, а не да правим шоу (тойотска масовка) за някой, който дошъл да види тойоти!
Това е единствената що годе читава писта в България и тези, които наистина искат да карат и да се учат използват всеки възможен случаи-браво, за което, аз им се възхищавам!
Единствено ми бяха трън в очите няколко голфчета и БМВ-та, но и те са коли, няма да ги изгоним от там, само защото било Тойота.Никога не знаеш колко ценен човек може да стои зад волана...ако ще и лада да е! Не създавайте у хората впечатление ,че тойотските фенове са дръпнати и се правят на голямата работа..всички са еднакви, всички на пистата са достойни за уважение!! Това си е мойто мнение, който иска да се съгласява, който не-да не мрънка!
Respect!
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Ninja
Мнения: 62
Регистриран на: 22 Яну 2005 09:58
Местоположение: София

re

Мнение от Ninja » 25 Сеп 2009 13:47

Не съм присъствал на нито едно събиране на фен клуба нито в София на Екото, нито на съборите до сега, но чета редовно форума.
Мисля, че това не ме прави по-малко почитател на Тойота от останалите.
Обаче вече съм убеден за себе си, че Fido Dido е един от най-стойностните хора във форума.С удоволствие бих се запознал с него тъй като вече съм му голям почитател :thumbsup:
В повечето/може би всички/ постове на Fido Dido има абсолютно реално виждане и обосновани мнения точно както последното за мъртъвците, корубите и аз бих добавил дараците с които разполагаме.
До момента от гъзария/пълни глупости/ съм дал около 10 000 лв. за моята Селика и виждането за екстремни преживявания доста ми се промени.Все пак си има хора и хора.Лично за мен не виждам смисъл повече да си троша колата /респективно и нервите след това по ремонти и заеми/ за да ме видят 20-30 човека и да кажат "тоо е ебати и якия пич".Общо взето, ако някога живот и здраве отида на събор, бих постъпил точно като Fido Dido.Струва ми се най-разумно от моя и на колата ми гледна точка.
Може би поста ми няма много много връзка с темата, но просто исках това да кажа и това място ми се видя удачно.
"Toyota is not just a car, Toyota is my religion!"
Ninja

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта