Доволни или не от провелият се Събор

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)

Доволни или не от провелият се Събор

Анкетата свършва на 08 Окт 2009 09:21

да
31
82%
не
7
18%
 
Общо гласове: 38

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

Мнение от rudolf » 25 Сеп 2009 15:33

Ninja написа:..но.
фидо дидо винаги е прав,защото не обича да се изказва когато не е,,,а как разбира ,че не е---аз не знам, тъй че всички сме му фенове и вече е заплют-сорри,намери си друг най-добър приятел laugh.gif

от тълкуванието ти разбирам,че спортен автомобил не е за теб и си направил грешка като си купил селика , на която няма смисъл да се кефиш,щото ще се строши??

разсъждаваш ли че всеки кара-за да го гледат,,,си прав че няма смисъл.

Ninja
Мнения: 62
Регистриран на: 22 Яну 2005 09:58
Местоположение: София

RE

Мнение от Ninja » 25 Сеп 2009 16:19

Не разбирам смисъла на думите "да се кефиш".
Аз си се кефя като съм в колата и си я карам нормално защото е Селика.Плюс това е символ на една отминала епоха от рали шампионатите, а такова чудо трябва да се пази защото всичко е кът за нея.Имаше времена когато се правих на интересен и ми костваше само аз си знам какво.Точно тогава разбрах, че кеф не значи газ-спирачки-ръчна и пак газ.Колкото до Дидо, просто го оцених като един от най-разумните за мен хора тук.Това е всичко.
"Toyota is not just a car, Toyota is my religion!"
Ninja

Svetlix
Мнения: 76
Регистриран на: 30 Апр 2007 12:49
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от Svetlix » 25 Сеп 2009 23:06

Като един от семкарите във форума и аз ще изкажа мнение.

На мен лично сбирката ми хареса! С голяма част от хората, с които се видяхме на първия събор се видяхме и сега. Помним се, имаме си лафове от предния път, всичко бе на ниво :) Вярно от към мероприятия на пистата беше по-постно, но нали уж не сме се събрали само да караме, а и да се видим и обменим опит. Ако не е така поправете ме! Все пак важно, е че организаторите са се постарали и като гледам процента на доволните, като прибавя и себеси .. това си клони към успех :)

Аз не карах на пистата по ред причини .. като за начало не бях с моята си кола :) И мисля, че така беше по-добре. Не разбирам от къде идва този негативизъм към другите марки. Аз също исках да си купя Toyota за личен автомобил но като не намерих читава ... остава утехата със служебната :)

На клубните сбирки на марката, която карам (няма значение коя е тя) идват и представители на други японски марки и си е нещо като традиция даже. При нас никой не вижда нищо лошо в това.

ПС: Абе Плевенската група си тръгнахме сравнително късно ... и то защото бяхме освирепяли от глад! Ако не ни е харесало да сме отпрашили рано-рано :D

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 26 Сеп 2009 01:53

Fido Dido написа:
Хората се събират, за да се забавляват заедно, да създават нови контакти и да обменят опит. Кръстосват из Бг, посещават музеи, резервати и други природни и исторически забележителности.

В доста големи фирми на това му казват - тийм билдинг.
1. тийм билдинга за който пишеш не ми харесва поради простата причина че се събират колеги да заздравяват любовните си връзки колегиално , през деня игри вечер пиене и с.....

2. За събирането , контактите и кръстосването на бг - Мога ли да идвам с фиата че с селиката много скъпо biggrin.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 26 Сеп 2009 09:21

Бях свидетел на интересна случка с двама съфорумци се озовахме случайно на ОМВ -Бояна (четвъртък вечер).Околко 19.30 лаф мохабет ,лаф и пак мохабет и като погледнахме през прозорците някаде към 21.30/22h (явно седмична среща на БМВ форума)
Цялото ОМВ, ПЪЛНО( няма място) много и предимно БМВ-та, смея да кажа повече от нашата "НАЦИОНАЛНА" wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 26 Сеп 2009 15:27

Момчета, благодаря ви за топлите думи - разчувствахте ме. blush.gif

За да няма недоразумения, както се получи с Рудолф, отсега официално заявявам, че съм хетеросексуален до мозъка на костите си и ако сте обърнали внимание на подписа на Трошко, то това е гнусна инсинуация, целяща да ме компрометира в очите на слабия пол. Все още го е яд, че ми приготви романтична вечеря със свещи и 20 годишно каберне с цел да ме прелъсти, но въпреки изпитото вино не се предадох, а просто си хванах такси.

По темата:

Нинджа, може би донякъде си ме разбрал погрешно. Не излязох на пистата, не защото не ми се караше, а защото не бях в кондиция и 5та миньоркса бригада още беше в главата ми. Оказа се още, че при качването и слизането от хотела доволно съм престъргал борда на задните гуми - в опитите си да се направя на пилот - та не бях сигурен дали ако се пусна с моя параход на пистата, ще ми останат гуми до София.

Но нали знаеш - оправданието е като задника - всеки си го има. smile.gif

Андрианка - благодаря за наздравицата, изразена в прекрасен снимков материал, само един въпрос - кой беше филма по Нова ТВ?

А за тийм билдинга може да поспорим на ЕКОто, когато си правим тийм билдинг. smile.gif

Троши, разгледай малко снимки от националната на БМВ в техния форум.

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 26 Сеп 2009 17:31

Fido Dido написа:Момчета, благодаря ви за топлите думи - разчувствахте ме. blush.gif

За да няма недоразумения, както се получи с Рудолф, отсега официално заявявам, че съм хетеросексуален до мозъка на костите си и ако сте обърнали внимание на подписа на Трошко, то това е гнусна инсинуация, целяща да ме компрометира в очите на слабия пол. Все още го е яд, че ми приготви романтична вечеря със свещи и 20 годишно каберне с цел да ме прелъсти, но въпреки изпитото вино не се предадох, а просто си хванах такси.

По темата:

Нинджа, може би донякъде си ме разбрал погрешно. Не излязох на пистата, не защото не ми се караше, а защото не бях в кондиция и 5та миньоркса бригада още беше в главата ми. Оказа се още, че при качването и слизането от хотела доволно съм престъргал борда на задните гуми - в опитите си да се направя на пилот - та не бях сигурен дали ако се пусна с моя параход на пистата, ще ми останат гуми до София.

Но нали знаеш - оправданието е като задника - всеки си го има. smile.gif

Андрианка - благодаря за наздравицата, изразена в прекрасен снимков материал, само един въпрос - кой беше филма по Нова ТВ?

А за тийм билдинга може да поспорим на ЕКОто, когато си правим тийм билдинг. smile.gif

Троши, разгледай малко снимки от националната на БМВ в техния форум.
Гледал съм чиче ,гледал :whistle:

Аватар
Kiki
Мнения: 8211
Регистриран на: 05 Фев 2008 21:24
Местоположение: София
Автомобил: РАВ 4 ХА 30
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 12 пъти

Мнение от Kiki » 26 Сеп 2009 17:35

Troshko написа:Бях свидетел на интересна случка с двама съфорумци се озовахме случайно на ОМВ -Бояна (четвъртък вечер).Околко 19.30 лаф мохабет ,лаф и пак мохабет и като погледнахме през прозорците някаде към 21.30/22h (явно седмична среща на БМВ форума)
Цялото ОМВ, ПЪЛНО( няма място) много и предимно БМВ-та, смея да кажа повече от нашата "НАЦИОНАЛНА" wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Регистрираните членове на техният форум са май повече от 25 000човека. Процентно не са били повече от нас. happy.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 26 Сеп 2009 20:25

и аз бях на националният бмв събор - нашият отбор съдийстваше дрифта като независим наблюдател. толкова много беемвета накуп не бях виждал, ужасна гледка! освен това почти цялото дрифт братство, плюс учасниците в тайм атак също бяха там - стана нещо като национална среща на всички, без значение марката.

но не това е важното. тийм билдинга за който говори дидо е нещо, което беемветата са направили - а ние не. на техният събор нямаше отделни групички, всички бяха едно цяло. на тойота събора ми направи впечатление разделянето на групички. ние примерно, дето нощувахме в хотела на жоро бяхме една групичка, отделена от останалите. точно това не ми хареса - липсваше духа на единството. смених доста гуми - и по едно време едни съвсем непознати момчета се приближиха и ми предложиха да ми помогнат с колата. отстрани гледам тече някаква фотосесия, за която никой нищо не знаеше. отделна групичка имаше при палатката на живко. признавам, че аз лично почти никой друг не забелязах и на никой друг не обърнах внимание.

според мен основният проблем е точно тийм билдинга. твърде много хора на пистата се чувстваха не на място, никой с никого нямаше желание да се запознава и да общува - просто си стоят отстрани и гледат. да речем, че го нямаше духа на подобни срещи, където хората се запознават и опознават. може би с водещ, който постоянно говори по микрофона и привлича вниманието към определени акценти - и нещата щяха да са съвсем различни.
status: за БАН

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 26 Сеп 2009 20:51

имах предвид точно нещо такова ...
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 26 Сеп 2009 21:15

Zero`Cool написа:имах предвид точно нещо такова ...
обаче казано по много неправилен начин. когато някой прави нещо стойностно, което ти самият не би направил - нямаш право да го нападаш. дай му съвет - ако можеш и ако искаш - но не го критикувай!

да критикуваш някой с основание означава, че ти самият можеш да го направиш по-добре от него. та по-внимателно с критиките! наблягайте на приятелските съвети, точно те са полезни и вършат работа.
status: за БАН

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 26 Сеп 2009 21:20

Kiki написа: Процентно не са били повече от нас. happy.gif
Предполагам, че искаш да кажеш - от вас.
maggkrabar написа:......
Краси, ти говориш за това, за което и аз, но в добро резюме - явно съм прекалено многословен и размивам нещата.

Нищо, да ми е за урок.

Ами да, така беше. Всички в хотела се почувствахме близки, напихме се станахме още по-близки. Според мен.

Ин вино веритас - са казали римляните и са били прави. Тийм билдинга не е лощо нещо, особено, когато има с кого да го споделиш. smile.gif

Един пример - при изненадващото създаване на клуба бях много обиден на Жоро и Петър, докато не се срещнахме. Поговорихме си като цивилизовани хора и вече - надявам се - сме приятели.
Просто ми допадна идеята на момчетата и я последвах.
Така че и аз съм един от първите членове на този клуб - оцених същите тези момчета по достойнство - и им гарантирах доверие.

Според вас - толкова трудно ли беше?

Ами не - Жоро е словоохотлив, а аз умея да слушам.

Точно затова го възприемам като приятел - не му беше неудобно да се изправи лице в лице с човека, прекалил с критиките към него и да поговори с мен.

Е, стигнахме дотам, че в котелното на хотела да си пушим на спокойствие, докато сипвахме въглища в котела, за да им е топло на съфорумците вечерта. Мръсна работа, но някой трябва да я свърши.

А хотела бяхме само ние - и Жоро пое цялата работа. Яна също.

Обаче - друго си е да отидеш на национална среща на Тойота, за да покараш на писта, да не проявиш интерес към никой, да нямаш желание да го направиш и да си тръгнеш обзет от съмнения.

По принцип съм контактна личност с мисълта, че приятели се търсят - не идват сами. Затова ги търся. Приятелите са като пуканките - колкото повече ядеш - толкова по ти се услаждат.

Тук си пишем за какво ли не. Искам да помогна на много хора, но или не ми се пише, или не мога да го кажа като хората. Не съм от интернет поколението, свикнало с чата, мога да се изразя добре само очи в очи.

Та в този ред на мисли - какво ни пречеше да се видим всички с основателите на клуба и да си поговорим?

Хора ли сме все пак, или клавиатурни мишки, които отиват на среща с феновете на марката, само да въртят обиколки за време?

Боже, пак прекалих с писането.
Дано Любо ми прости, не се опитвам да го засенча. smile.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 27 Сеп 2009 00:07

maggkrabar написа:а.

на тойота събора ми направи впечатление разделянето на групички. ние примерно, дето нощувахме в хотела на жоро бяхме една групичка, отделена от останалите. точно това не ми хареса - липсваше духа на единството.


еми за всичко е виновен ЖОРОООО , трябваше още алкохол и да останем в ресторанта (а не да ни гони) да надуе камината да стане топло и да се съблечем да сплотим колектива biggrin.gif Това за мен е тийм билдинг и на другия ден всичко си остава в кухнята

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 27 Сеп 2009 17:13

Fido Dido написа:Хората се събират, за да се забавляват заедно, да създават нови контакти и да обменят опит. Кръстосват из Бг, посещават музеи, резервати и други природни и исторически забележителности
егати, вече съжалявам, че не си купих хонда wacko.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 27 Сеп 2009 20:36

Nikoga ne e kusno desSs biggrin.gif

Breiiiii, Honda-djiite tolkova li sa napred s materiala i tolkova pove4e li sa ot Toyota-djiite, 4e da pravqt takiva raboti?!? wacko.gif
Zna4i ima koi da gonime! biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта