Toyota Supra MKIV Bulgaria

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Публикувай отговор
Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 05 Мар 2010 01:04

Bass_Man написа:
EMPEROR написа:За 10к лева можеш да намериш facelift SZR (атмосферка 6sp и то с бая късмет) или pre-facelift TT (по всяка вероятност автоматик), тъй като имаш едни 1500лв. докарване, после регистриране и т.н.
За лява каквато и да било трябва да имаш поне 20к приготвени, ако ще да е атмосферка автоматик от най-най-най първите.
Nedkow написа:Забрави да уточниш, че е 20 000 евро за турбинирана лява wink.gif
Еми явно днеска има промоция :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Цените си падат доста добре !

ПС:
ако имаш кеша направо бягай за първата !
Колега като бях малък и аз се вързвах на такива обяви и съм звънил. Жалко, че двете вече са изчистени за да ги видя laugh.gif

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 05 Мар 2010 01:06

EMPEROR написа:Bass_Man вадя ти 16к за последната, кога ще можеш да ми я вземеш? laugh.gif А за първата 10к, квото остане е за теб laugh.gif

Едната гледам вече са я зачистили... иначе съм виждал 10тина такива... всичките се са ми отговаряли как роднините им починали и им продават имуществото или как заминавали за Англия и не им трябвали повече колите laugh.gif laugh.gif laugh.gif
:thumbsup: laugh.gif аз му давам 15К laugh.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 05 Мар 2010 01:22

това че обявите са несъществуващи е ясно , но това не го разбирам, доста ми се струва

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 05 Мар 2010 01:31

Като нова струваше в Германия около 104 000дм

А аз през 1994 година съм се качвал в автосалон на кола с цена 107 000дм wink.gif

Тази кола колкото по стара става явно и се вдига цената wink.gif

А и немската версия е най-добрата произвеждана, но за съжеление и най малобройната sad.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 05 Мар 2010 02:18

Nedkow написа:Като нова струваше в Германия около 104 000дм

А аз през 1994 година съм се качвал в автосалон на кола с цена 107 000дм wink.gif

Тази кола колкото по стара става явно и се вдига цената wink.gif

А и немската версия е най-добрата произвеждана, но за съжеление и най малобройната sad.gif
Брех че със кво немската версия е по-добра от Щатската (USDM) ?
Изображение

Аватар
EMPEROR
Мнения: 542
Регистриран на: 07 Юли 2008 13:31
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от EMPEROR » 05 Мар 2010 09:10

Nedkow написа:
:thumbsup: laugh.gif аз му давам 15К laugh.gif
Ей! Нема да ми подбиваш цената алоуууууу Изображение Изображение :violent1:

andrian999999 написа:това че обявите са несъществуващи е ясно , но това не го разбирам, доста ми се струва

andrian999999 24k km е колицата, затова е толкоз скъпа... Освен, че е лява, че е в Европа и реално все по-трудно се намира немодифицирана Супра (в Щатско немодифицирани, на малко километри същи са едни от НАЙ-СКЪПИТЕ Супри)... и още куп неща... Изображение

LordDigital написа:Брех че със кво немската версия е по-добра от Щатската (USDM) ?

LordDigital ти унищожителю на Супри къде се намеси... ей са ти видях другата тема... и ти си за бой! laugh.gif Черен си ми пред очите cool.gif Ма тва може да е от слънчевите очила де laugh.gif
Иначе по-хубави от JDM Суприте нема... останалите с тая грешка на инжинерната мисъл наречена МАФ да бегат надалеч laugh.gif

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 05 Мар 2010 09:25

EMPEROR написа:останалите с тая грешка на инжинерната мисъл наречена МАФ да бегат надалеч laugh.gif
Че какво му е лошото на MAF-a?
Прекарвате повече въздух от колкото конкретния сток МАФ може да измери ли?
Това е единствената причина заради която най-често се подменя МАФ-а с МАП -
щото е по-лесно и евтино да намериш МАП, отколкото МАФ с по-голям капацитет.
Но да наречеш грешка на инжинерната мисъл нещо с което смесите се настройват доста по-стабилно и лесно? unsure.gif




Аватар
EMPEROR
Мнения: 542
Регистриран на: 07 Юли 2008 13:31
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от EMPEROR » 05 Мар 2010 09:40

Най-вече щото е консуматив... А това колко лесно се настройвали колите... поне Аудито ми доста зор видя па незнам... макар че праеше по 3 корекции то щот имаше и МАП и МАФ... laugh.gif

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 05 Мар 2010 10:08

EMPEROR написа:Най-вече щото е консуматив... А това колко лесно се настройвали колите... поне Аудито ми доста зор видя па незнам... макар че праеше по 3 корекции то щот имаше и МАП и МАФ... laugh.gif
Щом е консуматив, някой в Тойота е за бой ... :whistle: Айдеее ... рикол ... tooth.gif

А е по-лесно щото директно мери масата на въздуха и лесно се смята колко безин ти трябва.
А с МАПа почва заигравката при каква температура, налягане,
конкретната турбина плюс фазата на луната и къде е позицията на Юпитер и Сатурн по обед,
да сметнеш колко маса въздух е минала ... laugh.gif

Аватар
EMPEROR
Мнения: 542
Регистриран на: 07 Юли 2008 13:31
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от EMPEROR » 05 Мар 2010 10:22

Баш са си за бой! laugh.gif
Щом казваш, ше се чака следващото нареждане на планетите в една редица, щот аз повече МАФ в колата си не искам да виждам. rolleyes.gif

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 05 Мар 2010 10:27

EMPEROR написа:Баш са си за бой! laugh.gif
Щом казваш, ше се чака следващото нареждане на планетите в една редица, щот аз повече МАФ в колата си не искам да виждам. rolleyes.gif
То и аз съм с МАП в бегачката, но причината е, че стоковия МАФ е с дебит да си го монтира човек на Балканчето ... wink.gif

b_d

Мнение от b_d » 05 Мар 2010 10:52

MX5 написа:
EMPEROR написа:Най-вече щото е консуматив... А това колко лесно се настройвали колите... поне Аудито ми доста зор видя па незнам... макар че праеше по 3 корекции то щот имаше и МАП и МАФ... laugh.gif
Щом е консуматив, някой в Тойота е за бой ... :whistle: Айдеее ... рикол ... tooth.gif

А е по-лесно щото директно мери масата на въздуха и лесно се смята колко безин ти трябва.
А с МАПа почва заигравката при каква температура, налягане,
конкретната турбина плюс фазата на луната и къде е позицията на Юпитер и Сатурн по обед,
да сметнеш колко маса въздух е минала ... laugh.gif

А с МАФ-а понеже всичко е песен - то едно калибриране, едни криви...

Не искам повече да виждам такова - МАП рулз...

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 05 Мар 2010 23:58

LordDigital написа:
Nedkow написа:Като нова струваше в Германия около 104 000дм

А аз през 1994 година съм се качвал в автосалон на кола с цена 107 000дм wink.gif

Тази кола колкото по стара става явно и се вдига цената wink.gif

А и немската версия е най-добрата произвеждана, но за съжеление и най малобройната sad.gif
Брех че със кво немската версия е по-добра от Щатската (USDM) ?

Ами има си активен спойлер и дупка за охлаждане на турбините wink.gif и по хубави уреди на арматурното табло според мен smile.gif

Аватар
xxBgRaCerxx
Мнения: 91
Регистриран на: 21 Дек 2007 14:08
Обратна връзка:

Мнение от xxBgRaCerxx » 08 Мар 2010 11:20

taq ne e za tuka ma vse pak da otbeleja 4e super mn me radva maa niiooo monkey fior diz tsar unsure.gif http://pistonheads.com/sales/1523174.htm
ИзображениеИзображение

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 08 Мар 2010 17:11

А кога ще ни зарадваш със снимките на твоята tongue.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта