Celica GT4 във X4?

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Celica GT4 във X4?

Мнение от LordDigital » 28 Мар 2010 23:02

Некои знае ли каква е колата ,изглежда че некакви Габровци са я делали ,тоя Атанас преди е карал TypeR:

АРА МОТОРСПОРТ АТАНАС ДИМИТРОВ БОЖИЛОВ ТОЙОТА СЕЛИКА 2000

По непотрвърдена информация при кфалификациите още са строшили трансмисия което ме навежда на мисълта ,че може би са взели стандартна GT4 и са опитали да я конвертират...
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 28 Мар 2010 23:11

ГОСПОДИ ,ЩО МЪКА:

http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 5&Itemid=1
„Доверил съм се изцяло на Ники Златков – категоричен е Атанас Божилов-ст. – Той е педант и иска да доизкосури недобре направените неща от унгарците. Екипът му е професионален, дори благодарение на връзките на Ники обърканите при доставката части за мотора ще бъдат уредени. Искам да бъдат достатъчно конкурентен в Търново.”
Значи Унгарците те нищо не отибрат от Мотор шпорт:) Златков сигурно е пропуснал да ревизира трансмисията (както и децата знаят всекя магерана трансмисия си има междуременотен пробег) - или е видял ше е стоковица и я е залял със свещена водичка ,че да издържи по българските затворени маршути ... дето са малко като лунен пейзаш wink.gif
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 28 Мар 2010 23:22

Егати далаверката ,купили си кола със редица резервни части включващи и ... резервно купе



http://www.sport-gabrovo.com/index.php? ... &Itemid=34
Изображение

Аватар
DanielzZz
Мнения: 247
Регистриран на: 15 Юли 2009 13:59

Мнение от DanielzZz » 29 Мар 2010 08:43

Аз имах големи надежди за нея.За съжаление още на тренировките и стана нещо,оправиха я,но не вървеше.А на състезанието не се вясна.
Иначе тоя пак си кара Тайп Ер-а,който за съжаление хич не върви.
Изображение
Everything else is just transportation...

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 29 Мар 2010 09:47

Доколкото прочетох преди малко, не са пуснали Селиката в състезанието, щото нямала гуми за мокро, а само сликове ...



Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 29 Мар 2010 10:32

MX5 написа:Доколкото прочетох преди малко, не са пуснали Селиката в състезанието, щото нямала гуми за мокро, а само сликове ...

за първи път чувам ,че за такова нещо ,не те допускат,,,,мислех че вскеи сам избира гумите-стига да са според регламента,но няма изискване за складови наличностти.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 29 Мар 2010 10:57

rudolf написа:
MX5 написа:Доколкото прочетох преди малко, не са пуснали Селиката в състезанието, щото нямала гуми за мокро, а само сликове ...

за първи път чувам ,че за такова нещо ,не те допускат,,,,мислех че вскеи сам избира гумите-стига да са според регламента,но няма изискване за складови наличностти.
Според теб какъв е смисъла да се пуска със сликове на мокро?
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 29 Мар 2010 17:18

diver написа:Според теб какъв е смисъла да се пуска със сликове на мокро?
Да отнесе още един стълб за семкаджиите ... :whistle:



MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 29 Мар 2010 17:32

rudolf написа:за първи път чувам ,че за такова нещо ,не те допускат,,,,мислех че вскеи сам избира гумите-стига да са според регламента,но няма изискване за складови наличностти.
Ей това филмче, от същото състезание, ще ти отговори на въпроса - при това не са със сликове






Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 29 Мар 2010 18:17

незнах че е валяло,,,но и все пак незнаех че има забрана или изискване за гумите според времето.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 29 Мар 2010 20:12

rudolf написа:незнах че е валяло,,,но и все пак незнаех че има забрана или изискване за гумите според времето.
уф... мъка.... не са я пускали ... собствениците....
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Velio
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Мар 2010 20:23

Мнение от Velio » 29 Мар 2010 20:48

Здравейте.
Като видях темата и реших да дам малко инфо. Не мога да разбера защо се пише от хора, които си нямат понятие от нещата. Селиката ще се кара този сезон от АТАНАС ДИМИТРОВ БОЖИЛОВ. Колата , както каза и един колега по-горе не беше допусната заради гумите. На снимката по-долу е с гумите, които не харесаха. Имам и други, но мисля че не е редно да ги пускам точно аз. Голям фен е на Toyota (евридейката и тя е селика)
За Type R -a , че не върви....не мисля така:)
На писта Търново се кара от синът му за първи път - Атанас Божилов младши (АТАНАС АТАНАСОВ БОЖИЛОВ), преди и той караше Toyota :) . Бяха върнати оригиналните и части за да влезе в друг клас. И понеже не върви колата, беше на "стълбичката".

Ето и един сайт:
http://www.aramotorsport.com/
И тук могат да се видят мисля интересни неща :)
Прикачени файлове
small.jpg
small.jpg (107.42 KiB) Преглеждано 5869 пъти

Аватар
DanielzZz
Мнения: 247
Регистриран на: 15 Юли 2009 13:59

Мнение от DanielzZz » 29 Мар 2010 20:55

А какво и стана на тренировките ?
Изображение
Everything else is just transportation...

Velio
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Мар 2010 20:23

Мнение от Velio » 29 Мар 2010 21:08

Проблеми със скоростната кутия.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 29 Мар 2010 22:27

Velio написа:Проблеми със скоростната кутия.
Ми ти като си човек со голямо понятие ,аре обясни ни оти е счупил "правозъбите Италянски Скорости"? За какво точно са купили автомобил-кош от Унгарците ,които по думите на самия Златков е пълен леш само дето има една свестна клетка във него? Защо Златков е изкарвал от него ,тръби от църен метал за въздушните пътища? Или може би понятието ти всъшност не е чак толкоз голямо ,колкото си го въобразяваш? wink.gif
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта