Дайте да вземем да се съберем

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
mitiracing
Мнения: 132
Регистриран на: 24 Фев 2006 22:50
Местоположение: BG ПЛЕВЕН
Обратна връзка:

Дайте да вземем да се съберем

Мнение от mitiracing » 07 Апр 2006 00:33

Колеги мисля че е крайно време да се съберем някъде,вижте колегите от Щатите а и не само какви сбирчици си правят мисля че е крайно време и ние да се съберем пък и времето се пооправи вече така че извинения не се приемат.И друго ми прави впечатление,форума стана повече Американски отколкото Български т.е не искам да обиждам никого а да насарча колегите от България да пишат повечко.Благодаря за разбирането.Надявам се да се разберем за една срещичка :thumbsup:
TOYOTA TERCEL 1998g 1,5 16v 100ps 5E-FE AТМ Canada spec.

Аватар
Kanchev85
Мнения: 53
Регистриран на: 04 Апр 2006 22:30
Местоположение: София

Мнение от Kanchev85 » 07 Апр 2006 17:43

Само казвате кога и аз сам на линия(ако може да е привечер още по добре).

Аватар
Kanchev85
Мнения: 53
Регистриран на: 04 Апр 2006 22:30
Местоположение: София

Мнение от Kanchev85 » 08 Апр 2006 20:35

mitiracing
Bate are vrankai gi da se sabereme ,mai samo nie ne se sabirame .vseki mi razpravq ot moite priateli che vsqka sedmica se sabirat,a nie nemojem vednaj mesechno da se oranizirame
TOYOTA PASEO `96
TOYOTA CELICA `03

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 08 Апр 2006 22:23

biggrin.gif Хайде не се чудете мога да уредя нещо в околностите на Пловдив за събота и неделя. И ще разгледате Бачковския манастир. Аз ще направя организацията само кажете кога и колко човека, ще дойдете. В Асеновград има хубави хотелчета.

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 08 Апр 2006 22:56

Kanchev85 написа:mitiracing
,a nie nemojem vednaj mesechno da se oranizirame
Kakvo ti vadnaj mesechno,az otkakto pomnia za 2 godini sa se sabirali 1 pat i to v Sofia.I az bih doshal ako se napravi neshto po kurortite ili grad izvan Sofia,da porazdvija Toyotata. cool.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
max-2
Мнения: 1777
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 16 пъти
Получена  благодарност: 41 пъти

Мнение от max-2 » 09 Апр 2006 10:23

Kolegi, и аз съм навит- дали ще е за един ден, или с преспиване :cheers:
Нека вси4ки да изкажат мнение и да се реши-дали ще е около Плов-
див, или някъде другаде?

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 09 Апр 2006 14:27

ами около Пловдив е най-добре
status: за БАН

Аватар
Kanchev85
Мнения: 53
Регистриран на: 04 Апр 2006 22:30
Местоположение: София

Мнение от Kanchev85 » 09 Апр 2006 15:18

Navait sam da e v Plovdiv nishto che sam ot Sofia.Na men mi e vse edno dali shte e s prespivane ili ne.Daje mai s prespivane e po dobre za da mojem da se napiem vecherta:)))))))
Nqkoi znaeli v momenta patq ot Sofia kam Plovdiv v kakvo sastoqnie e ,che ne sam patuval na tam skoro?
TOYOTA PASEO `96
TOYOTA CELICA `03

El Camino

Мнение от El Camino » 09 Апр 2006 15:30

2, чат пат 3 платна, черен, широк. Абе бива 100 километра се ядват.

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 09 Апр 2006 16:39

Айде айде, и аз съм много навит.Ама нека да вземем предвид "неколко съобръжения"
1. и най важното според мен е пътят до там да е хубав - в смисъл не толкова да нема дупки, което е почти непостижимо, а самият път да е приятен, завойчета, гледки, природа, красоти поезия ,любов, кебапи с бира капанчета по пътя и т.н и т.н .Т.е самото придвижване от А до В да е удоволствие, а не само целта, нали ме разбирате неска съм на философска вълна. biggrin.gif
Са , до Асеновград е хубаво, ама като идваме от София половината е по магистрала, което е супер тъпо.
Аз се сещам примерно до Панагюрище е много хубав пътя, но не знам там къде може да се спи.
Също така нещо около Лъхатник,Своге, враца там Балкана
Кажете Вашите мнения

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 09 Апр 2006 17:12

Kanchev85 написа: Nqkoi znaeli v momenta patq ot Sofia kam Plovdiv v kakvo sastoqnie e ,che ne sam patuval na tam skoro?
Hodih do Plovdiv v Petak,patia e dobar,magistralata,de,inache v Plovdiv e kato v Sofia-palno s dupki.
RE:"Daje mai s prespivane e po dobre za da mojem da se napiem vecherta:)))))))"--E tova e veche prikazka dobra laugh.gif cool.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 09 Апр 2006 18:57

biggrin.gif Хайде до Пловдив, ще е tongue.gif Ще проверя в Асеновград за едно супер хотелче. Предлагам да се съберем по-време на пловдивския панаир и ще разгледаме и обсъдим Тойотките на по- биричка :thumbsup: Може да направим състезание по картинг и боулинг. А в неделя ще ви заведа до Араповския манастир, отчето да опее количките да не се чупят и да няма катастрофи :whistle:

Разгледайте това и си кажете мнението http://www.hotelogi.com/index.html
Колеги от друг форум бяха и са много доволни. Ако сте съгласни да определим дата и ще обявя какви места има в хотела, и ще си резервирате стайте.
Зимата това бяха цените, ако сте съгласни ще проверя сега как стоят нещата.Хотела при пълен капацитет разполага със 32 места за нощуване. При повече желаещи има възможност за настаняване в друго семейно хотелче, разполагащо със 4 стаи и още един хотел който е на 3 км. от "централата" в местността Свети Кирик, там няма проблем с нощувките.



Ето Ви и наличните стаи със техните цени в хотел " Оги"
№ 22 апартамент със две двойки спални-самостоятелни - 80 лв. -
№ 23 спалня - 30 лв. -
№ 24 персон и 1/2 + легло - 40 лв.
№ 25 спалня + легло - 40 лв.
№ 26 персон и 1/2 + легло - 30 лв. -
№ 27 апартамент със две двойки спални, преходни - 60 лв. -
№ 28 персон и 1/2 + легло - 30 лв. -
№ 29 персон и 1/2 + легло - 30 лв. -
№ 32 апартамент със спалня и 2 бр. фотьойл-легло, преходни - 50 лв.
№ 33 стая с едно легло - 25 лв. -
№ 34 спалня - 30 лв. - резервирана

Аватар
Kanchev85
Мнения: 53
Регистриран на: 04 Апр 2006 22:30
Местоположение: София

Мнение от Kanchev85 » 09 Апр 2006 20:55

Na Amazonkata predlojenieto e oferta.Navit sam.Samo da opredelim datata.Az predlagam nqkade kam kraq na meseca(ako ste naviti).
Pritesnqvasheme patq shtoto slojih edni janti 16cola na 45 visoki i sega na nai-malkata neravnost mi opira zadniq spoiler:)))))malko kofti:))))
TOYOTA PASEO `96
TOYOTA CELICA `03

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 10 Апр 2006 01:05

Имам малко опит в клубните срещи и затова предлагам да започнем първо с регионалните срещи и седмица след това да направим национална среща.
На регионалните срещи става по-бързо опознаване на хората и техните Тойоти. Предлагам за пример съботен ден среща в София и на следващия ден – среща в Пловдив. Така за националната среща ще имаме предварителни приятелски групи, които ще пътуват заедно към мястото на срещата. Пътуването може да бъде групово с обща кола, защото хората са по-важни от общия брой присъстващи Тойоти.
Мястото на срещата може да се определи последната седмица в зависимост от най-многобройната група желаещи земляци. Нека всички, които по-долу ще заявят своята готовност за срещи да напишат в профила си местожителство (може регионален град), за да се организираме по-ефективно.
Нека първия път продължителността на срещата да бъде за 1 ден без преспиване. След като всички се опознаем достатъчно добре, може да помислим за преспиване при следващата национална среща.
Нека датата на националната среща да бъде неделен ден с начало 11 часа. Така до 13 часа ще се съберем всички заедно. Съботния ден за мнозина е полу-работен ден.

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Избор на дата за национална среща

Мнение от sluchaen_fen » 10 Апр 2006 01:08

Какви са възможните дати за национална среща в зависимост от празничните дни?
16 април(неделя) – Цветница
23 април (неделя) – Великден
30 април (неделя) – три последователни почивни дни за 1-ви май
07 май (неделя) – предходния ден е Гергьовден
14 май (неделя) – първи подходящ ден за среща
21 май (неделя) – втори подходящ ден за среща
28 май (неделя) – трети подходящ ден за среща
04 юни (неделя) – четвърти подходящ ден за среща
11 юни (неделя) – жега
Според мен национална среща може да се организира на 21-ви или 28-ми май, като регионалните срещи трябва да се състоят предходния уикенд. Отчитам традиционните семейни пътувания по повод на Великден, 1-ви май и Гергьовден, които се падат всеки пореден уикенд.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта