Кога ще има пак Сабиране на форума

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Кога ще има пак Сабиране на форума

Мнение от juri_galev » 07 Яну 2005 14:25

Мислите ли пак да правите сабиране на форума за6тото искам да буда един от присъства6тите

Гост

Мнение от Гост » 07 Яну 2005 17:41

juri_galev много ще се радвам да се запознаеме и да се присъединиш към клуба :thumbsup: Но още веднъж те моля worthy.gif проверявай си мненията за правописни грешки.Твърде много са wacko.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

boss

Мнение от juri_galev » 07 Яну 2005 18:22

Когато пиша нещо тук по форумите или пак кадето и да е в нета се гледам бурзо бурзо да свърша и от повечето теми грешките са ми от бурзане.Естесвенно вече ще проверявам написаното за да не се излагам по този начин и да има негативно мнение за мен.Защото виждам че повечето от хората който са във форума са по голями на вузраст от мен blush.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 07 Яну 2005 18:24

И пак естественно сам сгрешил с това БЪРЗО изжинете ме ще се поправя

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 07 Яну 2005 18:25

Е ще спра се някога и "В" да бъркам

Гост

Мнение от Гост » 07 Яну 2005 20:34

Кой те кара да бързаш като пишеш tongue.gif Никой няма негативно мнение към тебе напротив.Форума е за всички и възрастта няма значение.Аз лично въобще вече не чета мненията на тези които пишат на маймуница.Шрифтове и писания от рода на " rgrhmlbvcsqzaqlpouj" са много неудобни за четене.И извиненията,че някои не могат да пишат на кирилица са смешни,защото има инсталиран кредор.Изключение правят нашите сънародници които живеят в чужбина и нямат необходимата клавиатура за това.Много ми е неприятно като видя някой вместо "ш" да напише "6" или вместо "ъ" "у"....и т.н.Но като и да е.Темата е вече offtopic.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 08 Яну 2005 12:32

Да разбирам те много добре да и аз когато прочета нещо което е написано неправилно и мене не ми харесва, но прав си наистина е така.

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 11 Яну 2005 11:32

boss™ написа:Кой те кара да бързаш като пишеш tongue.gif Никой няма негативно мнение към тебе напротив.Форума е за всички и възрастта няма значение.Аз лично въобще вече не чета мненията на тези които пишат на маймуница.Шрифтове и писания от рода на " rgrhmlbvcsqzaqlpouj" са много неудобни за четене.И извиненията,че някои не могат да пишат на кирилица са смешни,защото има инсталиран кредор.Изключение правят нашите сънародници които живеят в чужбина и нямат необходимата клавиатура за това.Много ми е неприятно като видя някой вместо "ш" да напише "6" или вместо "ъ" "у"....и т.н.Но като и да е.Темата е вече offtopic.gif
Ами, ако може да добавя нещо - тези които са в чужбина и са с Windows XP могат да си инсталират моя Phonetic XP. Напълно безплатен е tongue.gif Аз съм го писал и вече 2 години го ползвам. Ако някой има нужда от помощ при инсталирането да ми пише едно ЛС.
Install this package to add Bulgarian Phonetic keyboard layout to your Windows XP system. Make sure to set the default language to Bulgarian in Regional and Language Options panel. Configure the Language Bar to be able to switch between English and Bulgarian languages.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Яну 2005 23:17

problema e che predi kat instalirah kirilica i se mi obarkvashe dannite v komputara, no tova ne e bolka za umirane. tova det po me pritesniava e che az sam otviknal ot upotrebata na mnogo bukvi kat ъ ч ш щ я ю, pak i se gi tarsia iz klaviaturata i mi otnema strashno mnogo vreme do kat napisha nesto(az pisha na desetoprastnata i prastite sami si otivat det triabva, star navik ot edno vreme kogato niamashe vazmojnost za opotreba na kirilica) i seki pat se iznerviam i si kazvam tova e za posledno da se probvam na kirilica. ianche za mojene moje, kredora si varshi rabotata i bez da imam kirilica moga da go polzvam, no si e dosta igrachka, pak i mnogo ot imenata sa se na latinica, az pak naprimer mnogo se draznia kat cheta razni imena na modeli ili naimenovania pobalgareni na kirilica, predpolagam che e sastoto i za horata det sa sviknali na kirilica i chetat moite pisania, kvo da se pravi....
->

Гост

Мнение от Гост » 12 Яну 2005 13:37

И аз пиша на кирилица и мисля,че всички трябва да уважават другите и себе си и да пишат на родната азбука.На мене също не ми е много удобно,защото пиша предимно на английски език,но уважавам колегите си и пиша на кирилица.Нека всички да направиме форума по-стойностен bg.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 12 Яну 2005 18:24

И аз се мъча ама се старая вече да си пиша както трябва

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 13 Яну 2005 09:42

И имаш напредък :thumbsup:

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 13 Яну 2005 09:50

the_rider написа:И имаш напредък :thumbsup:
Старае се момчето, спор няма...
Райдър, кажи намери ли си тасове, лятото нали беше споменал на Пънки, че искаш тасове? Нещо моите са много овехтели и ми се иска да ги подменя, но в ТМ цената вероятно е безумна... чух нещо за 80 лв... wink.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 13 Яну 2005 16:52

Да има го това един оригинален тас е толкова варира от 80 до кам 100 150 лв но пак поне знаеш че проблем няма да имаш но пак идва другото вече ще земе да си ги хареса някои друг

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 13 Яну 2005 20:42

ToyotaFan написа:
the_rider написа:И имаш напредък :thumbsup:
Старае се момчето, спор няма...
Райдър, кажи намери ли си тасове, лятото нали беше споменал на Пънки, че искаш тасове? Нещо моите са много овехтели и ми се иска да ги подменя, но в ТМ цената вероятно е безумна... чух нещо за 80 лв... wink.gif
ami nali pisah, che kogato otidih da razmontiram carinata, byaha ya kupili cyalata i iznesli za chasti v gurciya...
pravyat go tova gurcholyata, za suzalenie.
wacko.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта