Кога ще има пак Сабиране на форума

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 14 Яну 2005 08:14

punkara написа:
ToyotaFan написа:
the_rider написа:И имаш напредък :thumbsup:
Старае се момчето, спор няма...
Райдър, кажи намери ли си тасове, лятото нали беше споменал на Пънки, че искаш тасове? Нещо моите са много овехтели и ми се иска да ги подменя, но в ТМ цената вероятно е безумна... чух нещо за 80 лв... wink.gif
ami nali pisah, che kogato otidih da razmontiram carinata, byaha ya kupili cyalata i iznesli za chasti v gurciya...
pravyat go tova gurcholyata, za suzalenie.
wacko.gif
Да, спомням си добре, нали и аз бях кандидат за джанти... Просто се сетих, че Райдър-а тогава попита за тасовете и реших да го питам дали не е намерил отнякъде... :thumbsup:

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 14 Яну 2005 09:15

ToyotaFan написа:
the_rider написа:И имаш напредък :thumbsup:
Старае се момчето, спор няма...
Райдър, кажи намери ли си тасове, лятото нали беше споменал на Пънки, че искаш тасове? Нещо моите са много овехтели и ми се иска да ги подменя, но в ТМ цената вероятно е безумна... чух нещо за 80 лв... wink.gif
Ааа аз си имам оригинални, ама исках да си имам за резерва, пък и моите са малко поиздраскани....сега ми е друга болката, рендето ми пострада сериозно и вече втори месец е в сервиза на Евроинс :censored:

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 14 Яну 2005 14:01

the_rider написа:
ToyotaFan написа:
the_rider написа:И имаш напредък :thumbsup:
Старае се момчето, спор няма...
Райдър, кажи намери ли си тасове, лятото нали беше споменал на Пънки, че искаш тасове? Нещо моите са много овехтели и ми се иска да ги подменя, но в ТМ цената вероятно е безумна... чух нещо за 80 лв... wink.gif
Ааа аз си имам оригинални, ама исках да си имам за резерва, пък и моите са малко поиздраскани....сега ми е друга болката, рендето ми пострада сериозно и вече втори месец е в сервиза на Евроинс :censored:
В какъв смисъл "рендето" е пострадало? Кое наричаш ренде?!

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 14 Яну 2005 14:13

Купил е едно Рено като втора кола.

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 14 Яну 2005 16:46

jamie написа:Купил е едно Рено като втора кола.
A-haaaa tongue.gif

pacobg
Мнения: 33
Регистриран на: 15 Яну 2005 13:36
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от pacobg » 15 Яну 2005 15:47

[color=red][/color]А ако смея да попитам каде ще се състои тази збирка просто любопитство и аз имам ТOYOTA/4A-GE.
И съм от скоро тук потребител и любител.
Интересувам се от няки въпроси?
С почит Пламен Младенов от София. smile.gif [/b]

Гост

Мнение от Гост » 15 Яну 2005 19:16

abe vqrno moze da se izmisli neshto za vtora sreshta,prez april naprimer, cool.gif shoto az to4no kato be6e taq prez dekmvri mi se slu4iha edni neshta i trqbvashe da q propusna sad.gif mad.gif i 4ak sega vlizam pak vav foruma da pisha....

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 16 Яну 2005 03:47

pacobg написа:А ако смея да попитам каде ще се състои тази збирка просто любопитство и аз имам ТOYOTA/4A-GE.
И съм от скоро тук потребител и любител.
Интересувам се от няки въпроси?
С почит Пламен Младенов от София.
smile.gif
za sresta ne znam koga ste ima, no vaprosite mojesh i tuk vav foruma da gi zadavash wink.gif
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 16 Яну 2005 03:50

Speed_Demon написа:abe vqrno moze da se izmisli neshto za vtora sreshta,prez april naprimer, cool.gif shoto az to4no kato be6e taq prez dekmvri mi se slu4iha edni neshta i trqbvashe da q propusna sad.gif mad.gif i 4ak sega vlizam pak vav foruma da pisha....
az za sega ne sam se zasilik kam BG, no ako ste go pravia skoro ste e v kraia na fevruari ili mart, ako ne, togava ste e chak liatoto eventualno.
btw, malko dosta stranichna tema, ako ima fenove na basketbola, niakoi ako znae kakav e grafika na machovete za tazi godina?
->

El Camino

Мнение от El Camino » 16 Яну 2005 16:05

ALTEZZA, ti wqrno, che beshe basketbolen fen:). Bqhme se zaprikazwali wednyj s teb za edin obsht poznat po forumite nekade se seshtam sega:).

A inache samo za protokola, makar che e rano, welikden se pada na 1 mai - idealno se sychetawa s giordiowden. Samo kato hintche:).

Гост

Мнение от Гост » 16 Яну 2005 18:04

v balgaria moze i da e 1 mai,ama vav velikiq katoli4eski (nai-ve4e) zapad e malko po-rano... :whistle:az predlagam neshto v prozoreca 1 mart-20 april (shoto togava she sam v BG) tongue.gif bg.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 16 Яну 2005 21:12

Ti zaradi katolicheskiq swqt li se wryshtash da praznuwash w BG?:)
Qsno, che togawa sa swobodnite dni, ama kakwo prechi da se obedinqt katlichechskiq, prawoslawniq barabar sys gergiodwden?;) Ot uchilishte problemi nqma da ti prawqt predpolagaml;).

Maitap de, tiq dylgosrochnite mejdukontinentalni nikoga ne stawat po predpisanie, taka, che i diskusuqta 5 meseca po rano e bezmislena. Shto da ne e i mart i april primerno? :thumbsup:

Shte mi se samo drugiq pyt da se posyberem powechko toyotki i osobeno AE86chki! Dano... dano... dano... uspeq i az da namerq do togawa...

Гост

Мнение от Гост » 17 Яну 2005 15:05

abe te problemi nqma da mi pravqt...ama posle na izpitite she e malko po-interesno...ina4e moze i vseki den da se sabirame(stiga da e prez mart ili april)!!! biggrin.gif :thumbsup: tongue.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 18 Яну 2005 02:41

the_rider написа:
ToyotaFan написа:
the_rider написа:И имаш напредък :thumbsup:
Старае се момчето, спор няма...
Райдър, кажи намери ли си тасове, лятото нали беше споменал на Пънки, че искаш тасове? Нещо моите са много овехтели и ми се иска да ги подменя, но в ТМ цената вероятно е безумна... чух нещо за 80 лв... wink.gif
Ааа аз си имам оригинални, ама исках да си имам за резерва, пък и моите са малко поиздраскани....сега ми е друга болката, рендето ми пострада сериозно и вече втори месец е в сервиза на Евроинс :censored:
rider (i drugite s CARINA E), abe suvsem byah zabravil, dokato si byah v BG, obikolih morgite pokrai sofia, da tursya edin sensor, i imashe edna carina E disleka v edna morga, dali ne beshe PREDI razklona za Simeonovo (posoka Kambanite) na okolovrusten put, ili sled tova shte te izluza, to tam mnogo se e promenilo vsichko... no v edna ot ezi morgi tam e tazi carina (preden udar), ta ako imash zelanie i vreme spri, moze da imat tasovete, ne pomnya s zhelezni djanti ili s aluminievi beshe, no si zasluzava edno spirane, moze da se setish za neshto drugo malko, puk i za rezerva...:).
uspehi,
punky cool.gif :thumbsup: :whistle:

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 18 Яну 2005 11:52

Ще мина да видя какво ще си харесам, от ляво или отдясно се пада като отиваш към камбаните

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта