Toyota celica gt4/carlos sainz HISTORY.

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 30 Сеп 2010 20:54

laugh.gif Еи хеитър, остави ди ората да си карат както искат, аз съм си у гората и не ми пречат biggrin.gif

Последната промяна е направена от rudolf на Чет Сеп 30, 2010 7:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 30 Сеп 2010 22:39

Стига сме разваляли тази тема само да уточня в корабоплаването разминаването се извършва с десните бордове и управленията обикновено на лодките са от дясната страна. Англия е водеща сила в тази област от векове за това е приложила този принцип при движението на автомобилите и той се е принесъл в колониите и :thumbsup:

slona
Мнения: 134
Регистриран на: 19 Ное 2006 20:04
Местоположение: shumen

Мнение от slona » 30 Сеп 2010 23:45

rudolf написа:
Slayer написа: За мен лично дясната дирекция не представлява толкова голямо неудобство за шофьора или заплаха за останалите участници в движението. :thumbsup:
докато шофиора има възможност за избор когато гледа назад---да погледне през лявото или през дясното огледало,,,,то няма възможност да смяня седалките-когато 80% от времето гледа напред....

по време на изпреварване-кое огледало използваш ---лявото или дясното ,и защо не използваш предимно дясното ,след като местонахождението ти от дясно не ти пречи???

призовавам всичко които мислят че не са заплаха и карат дясна дирекция---ЗА НЯКОЛКО ДНИ СИ СГЪНЕТЕ ЛЯВОТО ОГЛЕДАЛО,,, така при изпреварване,ще виждате назад точно толкова колкото и напред.

п.с. в цитата за процентите,някой може да се заблуди ,че дясното платно на пътя,значи десностоящ волан.
не се обиждай но на хондата от месец нямам огледала никъде поради болежки във главата за килограми, кара се малко по трудно и оглеждането довежда до болежки във врата но за нащо село става :whistle:
AKINA SPEED STARS

Аватар
Slayer
Мнения: 115
Регистриран на: 21 Ное 2007 13:23
Местоположение: Пловдив

Мнение от Slayer » 01 Окт 2010 00:08

rudolf написа: призовавам всичко които мислят че не са заплаха и карат дясна дирекция---ЗА НЯКОЛКО ДНИ СИ СГЪНЕТЕ ЛЯВОТО ОГЛЕДАЛО,,, така при изпреварване,ще виждате назад точно толкова колкото и напред.

п.с. в цитата за процентите,някой може да се заблуди ,че дясното платно на пътя,значи десностоящ волан.
Никой с кола с десен волан няма да тръгне да си доказва, колко е опасен или не за движението. От позицията на човек, който година и половина е въртял геврека на дясната седалка, мога да кажа, че не съм създал НИТО ЕДНА опасна ситуация, заради шофьорското си място. А съм навъртял не малко километри по планински пътища. Нормално е всеки да си преценя възможностите на колата при шофиране, а в случая и шофьорската позиция. Отделен е въпроса, колко го правят. wacko.gif
GT-Four ST205

Аватар
Slayer
Мнения: 115
Регистриран на: 21 Ное 2007 13:23
Местоположение: Пловдив

Мнение от Slayer » 01 Окт 2010 00:10

slona написа: не се обиждай но на хондата от месец нямам огледала никъде поради болежки във главата за килограми, кара се малко по трудно и оглеждането довежда до болежки във врата но за нащо село става :whistle:
Братле, ти вече си брутален! ohmy.gif smile.gif
GT-Four ST205

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 01 Окт 2010 00:48

безмислен спор простата истина е, че от Англия и Япония може да си внесеш много евтин автомобил с дясна дирекция. което няма нищо лошо (оправдано за автомобил който е скъп с ляв волан) за масов клозет до 2000 паунда пълна простотия. та по темата дясната дирекция не е удобна за страни от Европа в който се кара с ляв волан ..... мързи ме да пиша изпих 5 ракии докато гледах Левски (мъка) та ако имаш финанси ще си смениш волана да ти дойде от ляво, и не е нужно да спориш че ти е перфектно с десен волан (ИЛИ КУПИХ СИ ЩТОТО ЯПОНСКИТЕ СА ПО ЗДРАВИ е извинявай .... колко много глупаци си купуват коли нормални коли с ляв волан)

п.п. тук във форума има големи балъци според някой , като почнеш от даркоси, недков, тошко (гледам и слеър сменил волана ама не пусне тема с много снимки ) и доста други.........

аз съм десняк ама ми е много удобно да пиша с лявата ръка , да играя тенис
да ям ...... още 1000 примера нема смисъл пълни глупости

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 01 Окт 2010 00:58

slona написа: не се обиждай но на хондата от месец нямам огледала никъде поради болежки във главата за килограми, кара се малко по трудно и оглеждането довежда до болежки във врата но за нащо село става :whistle:
у ваше село нема смисъл да харчиш пари за бензин , вързаваш един кон пред хондата и си караш чист хибрид с дясна дирекция biggrin.gif

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от mitoko » 01 Окт 2010 09:41

тва с дирекциата е пълна глупост, виновен си е водача, катастрофи винаги ще има. Оня ден като валя само следобяда видях 2 катаствофи ауди W12 на българия и гоце делчев, и на интерпред един сивик завърсал една навара пикап...

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 01 Окт 2010 12:44

mitoko написа:тва с дирекциата е пълна глупост, виновен си е водача, катастрофи винаги ще има. Оня ден като валя само следобяда видях 2 катаствофи ауди W12 на българия и гоце делчев, и на интерпред един сивик завърсал една навара пикап...
верно ли? и кво като завали има повече катастрофи и що? според мен водача не е виновен а дясната дирекция. ти видя ли аудито в12 с ляв волан ли беше според мен то има по малко вина щото до шофера се вози охраната и му казва кога да изпреварва, докато при хондата 100% е от десния волан от ляво най-много некоя птичка да стой ама може ли да разчиташ на жена
нема кво да спорим

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от mitoko » 01 Окт 2010 16:19

да като е мокро има повече ПТПта :help:

Аватар
Win_XP
Мнения: 146
Регистриран на: 16 Яну 2009 15:22
Обратна връзка:

Мнение от Win_XP » 01 Окт 2010 22:51

mitoko написа:да като е мокро има повече ПТПта :help:
Това е вярно, убедил съм се лично от видяното в мокри условия, многократно :)

burner
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Окт 2009 19:10

Мнение от burner » 08 Окт 2010 01:30

Nedkow написа:Аз искам такава за зимата да си ходя с вратите по кръстовищата ама хората са луди искат 5к за трошляк laugh.gif
И аз искам да си зема S63 AMG ей тъй да си джиткам ама те хората са луди искат 5 бона само за джантите!

ПС: Нестава хем х*я в ... хем душата в рая :)

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 08 Окт 2010 02:27

burner написа:
Nedkow написа:Аз искам такава за зимата да си ходя с вратите по кръстовищата ама хората са луди искат 5к за трошляк laugh.gif
И аз искам да си зема S63 AMG ей тъй да си джиткам ама те хората са луди искат 5 бона само за джантите!

ПС: Нестава хем х*я в ... хем душата в рая :)
абе всеки цървул с С 63 АМГ, не бъди смешен , ето ти нещо 3 -пъти по хубаво

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта