Tire Rack Event или VW-Тойота (2:0)

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
El Camino

Мнение от El Camino » 21 Юни 2006 18:04

Мммммного красива Тойота :thumbsup:



Добре дошла cool.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 21 Юни 2006 18:10

Напоследък доста нови потребители има което може да ни радва Добре дошла и от мен.

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 21 Юни 2006 18:26

milenche ti sa seti da se zapishesh tuka nai setne :)

aide dobre doshla. Ti kvo pravish v chicago? Ne si li tam na kunda munda vav Wisconsin? :whistle:
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Юни 2006 20:17

blueSKYLINE написа:I sichki da vnimavate da ne dojdat nissanite ot nashta sekta tam i da vi napraviat smeshni laugh.gif
oko da vidi, raka da pipne :whistle:
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Юни 2006 21:59

blueSKYLINE написа:Bravo na PAKETATA kato negovite "reportazhi" vtori nqma biggrin.gif

A sega za meropriatieto. Ne znam zashto RWD kolite taka izostavat, za KANUto go priznavam che e strashno dobyr shofior. Spomniam si ne otdavna biahme na drag strip v Wisconsin kogato toj sedna v chuzhda kola i postavi vreme po dobro ot sobstvenika s pochti polovin secunda ... ot pyrvia pyt. Ta nego go priznavam za mnogo dobyr shofior, ....
Bravo! Mnogo neshta pomnish! Poluchavash chervena zvezdichka! :thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 21 Юни 2006 22:26

V35GTR написа:
blueSKYLINE написа:Bravo na PAKETATA kato negovite "reportazhi" vtori nqma biggrin.gif

A sega za meropriatieto. Ne znam zashto RWD kolite taka izostavat, za KANUto go priznavam che e strashno dobyr shofior. Spomniam si ne otdavna biahme na drag strip v Wisconsin kogato toj sedna v chuzhda kola i postavi vreme po dobro ot sobstvenika s pochti polovin secunda ... ot pyrvia pyt. Ta nego go priznavam za mnogo dobyr shofior, ....
Bravo! Mnogo neshta pomnish! Poluchavash chervena zvezdichka! :thumbsup:

mersi mersi ... ama to takova chudo ne se zabravia lesno, az za tova pomnia. I btw mozhe li zvezdichkata da e sinia, ne mi haresva chervena. :laughing4:
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 21 Юни 2006 22:29

ugabuga написа:milenche ti sa seti da se zapishesh tuka nai setne :)

aide dobre doshla. Ti kvo pravish v chicago? Ne si li tam na kunda munda vav Wisconsin? :whistle:
ami az dylgo vreme otkazvah da chlenuvam v toyota forum, obache ne bih propusnala vyzmozhnost da izkomentiram takova senzacionno meropriatie. inache sym si oshte v Wisconsin, tuka s kravite si pravim kompania :wav:
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Юни 2006 22:57

blueSKYLINE написа:
V35GTR написа:
blueSKYLINE написа:Bravo na PAKETATA kato negovite "reportazhi" vtori nqma biggrin.gif

A sega za meropriatieto. Ne znam zashto RWD kolite taka izostavat, za KANUto go priznavam che e strashno dobyr shofior. Spomniam si ne otdavna biahme na drag strip v Wisconsin kogato toj sedna v chuzhda kola i postavi vreme po dobro ot sobstvenika s pochti polovin secunda ... ot pyrvia pyt. Ta nego go priznavam za mnogo dobyr shofior, ....
Bravo! Mnogo neshta pomnish! Poluchavash chervena zvezdichka! :thumbsup:

mersi mersi ... ama to takova chudo ne se zabravia lesno, az za tova pomnia. I btw mozhe li zvezdichkata da e sinia, ne mi haresva chervena. :laughing4:
mojesh da si predstavish che chervena! na zeleni resni!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Юни 2006 23:32

blueSKYLINE написа:...
offtopic.gif
ti kvo napravi po vaprosa s tvoite gumi, smeni li gi?
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 21 Юни 2006 23:34

blueSKYLINE написа:Bravo na PAKETATA kato negovite "reportazhi" vtori nqma biggrin.gif

A sega za meropriatieto. Ne znam zashto RWD kolite taka izostavat, za KANUto go priznavam che e strashno dobyr shofior. Spomniam si ne otdavna biahme na drag strip v Wisconsin kogato toj sedna v chuzhda kola i postavi vreme po dobro ot sobstvenika s pochti polovin secunda ... ot pyrvia pyt. Ta nego go priznavam za mnogo dobyr shofior, ...


Taka zna4i KANU go provuzglasqvame za zaslujil majstor na sporta zaradi tova, 4e V35GTR ne se e nau4il da kara?!? wacko.gif
Tamun da pitam koj e bil sobstvenika, a to se okazal Vaseto. rolleyes.gif
To po su6tata logika, ako ALTEZZAta ili Lorda se ka4at na Nissana, moje da napravqt po-dobro vreme ot Vasko.

Taka 4e maj-mnogo go prehvalvate KANU. Po4va da mi stava interesno i moje da go pokanq na karting event, da vidim kolko e dobur. Az ne sum karal sigurno 3-4 meseca ve4e, taka 4e ima 6ans. biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 22 Юни 2006 00:14

ALTEZZA написа:
blueSKYLINE написа:...
offtopic.gif
ti kvo napravi po vaprosa s tvoite gumi, smeni li gi?
wow .. estestveno che gi smenih, ne samo gumite no i dzhantite oshte predi mesec dva. here is the new look:
Изображение

imah mnogo neshta da vyrsha v nedelia inache shtiah da dojda s vas, ne sym sigurna dali bih si troshila kolata po razni pisti kato vas ama pone shtiah da dojda da vikam i da se vylnuvam ... ne sym sigurna ot toyota i nacistite obache koj otbor bih si izbrala.
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 22 Юни 2006 08:01

@ BlueSkyLine/Z/G

Хубав номер , но трябва да го дадеш на батко си - неговата кола ще върти пергели около твойта... tongue.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Юни 2006 08:38

blueSKYLINE написа:...
hm, znachi vse pak se izlaga i si vze 19" djanti. ne znam, na men 18-kite po mi haresvaha, no vaprosa vse pak e na teb kakvo ti haresva. s kvi gumi doidoha? i ne mi se misli kolko pari shte sa novite gumi kat mu doide vremeto :whistle: . 18-kite kvo shte gi pravish? inache kvo imash predvid pod tova che ne iskash da si chupish kolata? te tez Nissani tolkoz li barzo se chupiat? :whistle:
->

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 22 Юни 2006 16:01

haha altezata e mnogo gaden :thumbsup:

btw tez janti ako sa leki (makar che ne izglejdat takiva) moje da si struvat, poeneje nali gumata obiknoveno teji poveche. v smisal ako cialoto teglo na guma + janta < predi, znachi e upgrade :)

samo deto po dupkite iz chicago da ne ogunesh niakoia janta.
ne mi se misli kolko sa struvali. sigurno kolkoto cialata mi kola!
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 22 Юни 2006 16:08

PAKETA_1 написа:@ BlueSkyLine/Z/G

Хубав номер , но трябва да го дадеш на батко си - неговата кола ще върти пергели около твойта...
ti mai mnogo fast and the furious gledash ... kvi pergeli kvi pet leva. na brata suprata ako drypnesh rychanta sigurno shte ti ostane v rykata. to v kolata mu sichko na magia se dyrzhi :whistle:
ALTEZZA написа: hm, znachi vse pak se izlaga i si vze 19" djanti. ne znam, na men 18-kite po mi haresvaha, no vaprosa vse pak e na teb kakvo ti haresva. s kvi gumi doidoha? i ne mi se misli kolko pari shte sa novite gumi kat mu doide vremeto :whistle: . 18-kite kvo shte gi pravish? inache kvo imash predvid pod tova che ne iskash da si chupish kolata? te tez Nissani tolkoz li barzo se chupiat? :whistle:
da vypros na lichen vkus e samo se chudia brata kolko ti e platil da claimnesh che ne ti harevat, toj kato si e vtylpil che ne sa ubavi i idi go razubezhdavai, samo mrynka. Te dojdoha s novi bridgestone potenza (ili kakto tam se pishe) tezi gumi za 19ki shte mi struvat tolkova ako ne i po malko ot Michelin Pilot Sporta kojto iskah za mojte 18ki, taka che sym na kiar pak. Starite 18ki gi prodavam sigurno ponedelnika shte gi pusneme na ebay. A nissanite ne se chupiat naprotiv (procheti PAKETA's pyrvi post otgore da vidish koj koli se chupiat) ami maj obyrkah dumite i iskah da kazha che neshta da si "habia" nissana po razni pisti, az nqmam nuzhda da se dokazvam na Nacistite biggrin.gif
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта