Tire Rack Event или VW-Тойота (2:0)

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 22 Юни 2006 16:11

ugabuga написа:haha altezata e mnogo gaden :thumbsup:

btw tez janti ako sa leki (makar che ne izglejdat takiva) moje da si struvat, poeneje nali gumata obiknoveno teji poveche. v smisal ako cialoto teglo na guma + janta < predi, znachi e upgrade :)

samo deto po dupkite iz chicago da ne ogunesh niakoia janta.
ne mi se misli kolko sa struvali. sigurno kolkoto cialata mi kola!
dzhantite sa OEM 19s from a 2005 Infiniti G35C. na teglo sa pochti syshtite kato starite mi. I sa made by Rays koeto garantira visoko kachestvo. A i ne mi struvaha mnogo, az si namerih dosta dobyr deal vyv Florida i ot tam mi gi shipnaha. V kraina smetka sled kato prodam mojte 18ki shte sym platila blizo $400 po malko ot kolko shtiah ako si biah kupila gumite koito iskah za startie dzhanti. Taka che sym zdravo na pechalba biggrin.gif
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 22 Юни 2006 18:22

Taka 4e maj-mnogo go prehvalvate KANU. Po4va da mi stava interesno i moje da go pokanq na karting event, da vidim kolko e dobur. Az ne sum karal sigurno 3-4 meseca ve4e, taka 4e ima 6ans.
HEHEHEHEEHHE ama si4kite TOYOTARI ste takiva, samo zapla6vate, kanite se, kroite planove, radvate se na pobedi predi da e po4nalo systezanieto i kato zagubite se po4vat bezkrainite izvineniq! Za karting-a moje6 da pita6 Sando i PAKETA-ta, daje ako ne se lyja nqkade iz va6iq forum ima i danni i snimki ot karting event-a.....taka 4e....BRING IT ON!
cool.gif cool.gif cool.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Юни 2006 19:56

blueSKYLINE написа:
da vypros na lichen vkus e samo se chudia brata kolko ti e platil da claimnesh che ne ti harevat, toj kato si e vtylpil che ne sa ubavi i idi go razubezhdavai, samo mrynka. Te dojdoha s novi bridgestone potenza (ili kakto tam se pishe) tezi gumi za 19ki shte mi struvat tolkova ako ne i po malko ot Michelin Pilot Sporta kojto iskah za mojte 18ki, taka che sym na kiar pak. Starite 18ki gi prodavam sigurno ponedelnika shte gi pusneme na ebay. A nissanite ne se chupiat naprotiv (procheti PAKETA's pyrvi post otgore da vidish koj koli se chupiat) ami maj obyrkah dumite i iskah da kazha che neshta da si "habia" nissana po razni pisti, az nqmam nuzhda da se dokazvam na Nacistite biggrin.gif
brat ti niama nujda da mi plashta nishto, az seriozno ti kazvam che tvoite 18-ki mi haresvaha poveche ot segashnite ti 19-ki po tri prichini
1. ne haresvam osobeno mnogo dvoini spici ili djanti s prekaleno mnogo spici. kat vzimah moita kola imashe edin Lexus kat moia, no s 11 spici na djanta, opredeleno moite(5 spici) mi haresvat mnogo poveche
2. spicite na tezi 19-ki prekaleno sa izkriveni(zaobleni). tova sa go napravili che da mogat hem da sabirat golemite spirachni aparati, hem da ima tozi rab na djantata(deep dish mu vikat). podoben rab mi haresva, osobeno za zadna djanta, problema e che istinskia nachin da se postigne tova e chrez podhodiasht offset, a ne chrez krivene na spicite
3. 18" djanta stoi perfektno na kolata, 19 mi izlejda prekaleno golimo(po skoro gumata izlejda prekaleno malka/tiasna). za razlikata v cenite na gumite predpolagam veche znaesh(sravniavai edni i sashti marka/model gumi v razlichnite razmeri)
no kakto kazah, vaprosa e na teb da ti haresvat. djantite ne sa loshi, ok de, hubavi sa, no predishnite mi haresvaha poveche wink.gif
btw, koi model Bridgestone Potenza imash?
RE-01R
RE050
RE050A
RE050A Pole Position
Potenza S-03 Pole Position
Potenza RE040
Potenza RE750
ima i drugi modeli, no te sa vsezonni, predpolagam ti si s letni gumi.

btw, tezi Nissani neshto mnogo barzo se habiat mai :whistle: pak i ne mislia che nito az nito brat ti sme otishli na autocross za da se dokazvame pred nacistite wink.gif
->

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 22 Юни 2006 20:24

ALTEZZA написа:
brat ti niama nujda da mi plashta nishto, az seriozno ti kazvam che tvoite 18-ki mi haresvaha poveche ot segashnite ti 19-ki po tri prichini
1. ne haresvam osobeno mnogo dvoini spici ili djanti s prekaleno mnogo spici. kat vzimah moita kola imashe edin Lexus kat moia, no s 11 spici na djanta, opredeleno moite(5 spici) mi haresvat mnogo poveche
2. spicite na tezi 19-ki prekaleno sa izkriveni(zaobleni). tova sa go napravili che da mogat hem da sabirat golemite spirachni aparati, hem da ima tozi rab na djantata(deep dish mu vikat). podoben rab mi haresva, osobeno za zadna djanta, problema e che istinskia nachin da se postigne tova e chrez podhodiasht offset, a ne chrez krivene na spicite
3. 18" djanta stoi perfektno na kolata, 19 mi izlejda prekaleno golimo(po skoro gumata izlejda prekaleno malka/tiasna). za razlikata v cenite na gumite predpolagam veche znaesh(sravniavai edni i sashti marka/model gumi v razlichnite razmeri)
no kakto kazah, vaprosa e na teb da ti haresvat. djantite ne sa loshi, ok de, hubavi sa, no predishnite mi haresvaha poveche wink.gif
btw, koi model Bridgestone Potenza imash?
RE-01R
RE050
RE050A
RE050A Pole Position
Potenza S-03 Pole Position
Potenza RE040
Potenza RE750
ima i drugi modeli, no te sa vsezonni, predpolagam ti si s letni gumi.

btw, tezi Nissani neshto mnogo barzo se habiat mai :whistle: pak i ne mislia che nito az nito brat ti sme otishli na autocross za da se dokazvame pred nacistite wink.gif
1) LuD na Shareno Se Radva biggrin.gif
2) az pyk tochno tova che imat mnogo spici me kefi osthe poveche, da opitvat se leko da simulirat deep dish no imajki v predvid che tova sa stock dzhanti triabva da im priznaia che mnogo dobre sa gi dokarali. mene nqkolko pyti veche me pitaha dali tova sa aftermarket wheels taka che qvno baia se nabivat na ochi.
3) gumite neznam 100% kakvi sa no namerih tova v edin forum tuko shto "Tires in rear are 245/45/19 Bridgestone S-03 and in front 225/45/19 Bridgestone RE050" ta predpolagam sa takiva. Za cenite shte se raztyrsia ama az sys starite izdyrzhah 33K miles i ne smiatam da karam kolata oste tolkova taka che edva li az shte sym tazi koqto shte gi smenia.
4) nissanite ne se habiat, ne poveche ot toyotite. no prosto sa mnogo po uvazhavani i ceneni avtomobili i nie si gi gledame kato pisani kotenca
5) a brat mi ot dve sedmici se vylnuvashe kak shte razmazhe nacistite ... taka che ti mozhe da si otishal da si habish kolata dokato toj e otishal da razbie golfovete
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Юни 2006 20:32

blueSKYLINE написа: 1) LuD na Shareno Se Radva biggrin.gif

2) az pyk tochno tova che imat mnogo spici me kefi osthe poveche, da opitvat se leko da simulirat deep dish no imajki v predvid che tova sa stock dzhanti triabva da im priznaia che mnogo dobre sa gi dokarali. mene nqkolko pyti veche me pitaha dali tova sa aftermarket wheels taka che qvno baia se nabivat na ochi.
3) gumite neznam 100% kakvi sa no namerih tova v edin forum tuko shto "Tires in rear are 245/45/19 Bridgestone S-03 and in front 225/45/19 Bridgestone RE050" ta predpolagam sa takiva. Za cenite shte se raztyrsia ama az sys starite izdyrzhah 33K miles i ne smiatam da karam kolata oste tolkova taka che edva li az shte sym tazi koqto shte gi smenia.
4) nissanite ne se habiat, ne poveche ot toyotite. no prosto sa mnogo po uvazhavani i ceneni avtomobili i nie si gi gledame kato pisani kotenca
5) a brat mi ot dve sedmici se vylnuvashe kak shte razmazhe nacistite ... taka che ti mozhe da si otishal da si habish kolata dokato toj e otishal da razbie golfovete
1. OK
2. OK
3.
starite izdyrzhah 33K miles i ne smiatam da karam kolata oste tolkova taka che edva li az shte sym tazi koqto shte gi smenia.
???

dori ne sa ednakvi predni i zadni gumi?
4. tova oznachava li che Toyota-djiite si karat kolite, pak Nissan-djiite si gi slagat v ramka?
5. biggrin.gif

btw, pisani iaica, ne kotenca wink.gif kat patkata det mislila mislia ta se udavila wink.gif :whistle: biggrin.gif :thumbsup:
->

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 22 Юни 2006 20:56

ALTEZZA написа: 1. OK
2. OK
3.
starite izdyrzhah 33K miles i ne smiatam da karam kolata oste tolkova taka che edva li az shte sym tazi koqto shte gi smenia.
???

dori ne sa ednakvi predni i zadni gumi?
4. tova oznachava li che Toyota-djiite si karat kolite, pak Nissan-djiite si gi slagat v ramka?
5. biggrin.gif

btw, pisani iaica, ne kotenca wink.gif kat patkata det mislila mislia ta se udavila wink.gif :whistle: biggrin.gif :thumbsup:
3) hmm you've got a point mislia che sa RE050 sichkite. Toq deto to go e pisal tova neznae maj za kakvo govori, za seki sluchai dneska kato izlizam ot rabota sha gi pogledna. a inache az oste tolkova mili da napravia shte mi otneme pone 3 godini, a do togava znae li chovek s malkoto akyl deto mi ostanal tuko vish si kupia nqkoq toyota i se prisyedina kym vashta sekta. tuka pone govorite na bylgarski (ili pone se opitvate)
4. v ramka ne ama pone v garaj si gi dyrzhim i si gi mieme pone vednyzh v sedmicata (chuda se brat mi koga si e mil kolata za posledno ... oh ne chakaj znam otgovora ... NIKOGA). tongue.gif
5. kotenca ... iaca ... se tam
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Юни 2006 21:13

blueSKYLINE написа: 3) hmm you've got a point mislia che sa RE050 sichkite. Toq deto to go e pisal tova neznae maj za kakvo govori, za seki sluchai dneska kato izlizam ot rabota sha gi pogledna. a inache az oste tolkova mili da napravia shte mi otneme pone 3 godini, a do togava znae li chovek s malkoto akyl deto mi ostanal tuko vish si kupia nqkoq toyota i se prisyedina kym vashta sekta. tuka pone govorite na bylgarski (ili pone se opitvate)
4. v ramka ne ama pone v garaj si gi dyrzhim i si gi mieme pone vednyzh v sedmicata (chuda se brat mi koga si e mil kolata za posledno ... oh ne chakaj znam otgovora ... NIKOGA). tongue.gif
5. kotenca ... iaca ... se tam
3. po dobre si proveri i razmerite, shtoto za tez djanti davata 225/40/19 i 245/40/19, a ne kakto si gi napisala s 45 profile.
btw, Potenza RE050A cenite sa im
predni $258 parcheto
zadni $286 parcheto
za sravnenie, vchera si porachah sashtite gumi, no 225/45/17 za $95 parcheto wink.gif
4. det vika brat ti, tova da ne ti e kuhnia laugh.gif
5. da be, vajnoto e che na kraia patkata se e udavila :thumbsup:
->

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 22 Юни 2006 22:08

haha toi lorda sigurno ne ia e mil otkak ia e vsel :-D
btw moite 15" galoshi 195-50-15 struvat $50-70 parcheto. $220 za edna guma e ludost!! ama to si triabva de. toz golem avtomobil mu triabva baia guma za da stupi na putia.

a ti milenche chakai da izleze novata supra, che togava si kupi nova kola :) ili pone Skyline GT-R
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 22 Юни 2006 23:56

offtopic.gif

Kolegi tuka se govori v toq topic za slavata i preimu6tstvoto na VW over TOYOTA taka 4e ne go pylnete s postingi za nqkakvi si djanti na nqkakva si tro6ka biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 23 Юни 2006 00:55

K-A-N-U написа:offtopic.gif
:thumbsup: WORD - нисанаджиите са най- laugh.gif biggrin.gif tongue.gif големите спамери

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 23 Юни 2006 17:12

K-A-N-U написа:offtopic.gif

Kolegi tuka se govori v toq topic za slavata i preimu6tstvoto na VW over TOYOTA taka 4e ne go pylnete s postingi za nqkakvi si djanti na nqkakva si tro6ka biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
1) az neznam ti kakvo se valnuvash za VW tolkova mnogo kato from what i recall ti si bivsh toyota owner yourself. Koeto vednagicheski te definira kato sektant.

2) oh wow ti napravi mi nanese kryvna obida. sega i az mozhe da ne sym fenka na tez lego kolichki deto se razkarvate s marto tiah ama pone ne gi dissvam v public forums ... taka che daj pone da skluchim mir m/u nas si i da gi ostavim tukashnite sektanti da si laiat ... shtoto to v nedelia se e vidilo che samo tova praviat ... mi ne hapiat.
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 23 Юни 2006 17:31

PAKETA_1 написа:
K-A-N-U написа:offtopic.gif
:thumbsup: WORD - нисанаджиите са най- laugh.gif biggrin.gif tongue.gif големите спамери
Toyotadjiite sa ooooK... ama PAKETA e super zadrusten, hyper spamer! :whistle:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 25 Юни 2006 10:45

V35GTR napisa:
Toyotadjiite sa ooooK... ama PAKETA e super zadrusten, hyper spamer!

....i ti vupreki vsichko go slagash v malkiat si djob!!!! spamer sus spamer!!!

milenche, V35GTR puska temi za figurno parzaliane....i tem-podobni izmishliotini kakto i ULTRA mnogo linkove kum chicagoZ tui che.... uchi se ot negovite greshki....

:) welcome

btw taia snimka na G-to e SUUUUUUUPER. mnoo e iaka.kade e?? mai ne e na okolo.....

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 25 Юни 2006 19:31

^ del_slow shut ur effin mouth! biggrin.gif laugh.gif wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 25 Юни 2006 21:04

K-A-N-U написа:offtopic.gif

Kolegi tuka se govori v toq topic za slavata i preimu6tstvoto na VW over TOYOTA taka 4e ne go pylnete s postingi za nqkakvi si djanti na nqkakva si tro6ka biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
ti mnogo ne govori, za da ne ti zabelya dumite! mad.gif tuka e La Casa di Toyota, i si govorime kakvoto si iskame! tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif cool.gif
Sled kato Altezzov ne ti haresva djantite... znachi ne sa ti hubavi djantite! tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif cool.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта