Fanelki na toyota ???

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Imam poznat koito se zanimava sus sitopechat na drehi!

Мнение от punkara » 07 Ное 2004 21:52

bravooo написа:Imam poznat koito se zanimava sus sitopechat na drehi!
Neznam, dokate ste stignali s fanelkite, ama da pitam li kolko ste ni struva za 50-60br.,ako sa naviti za takova kolichestvo????
davai pitai, da sravnyavame i da vidime ot kude shte gi poruchame! :thumbsup: smile.gif

Гост

Мнение от Гост » 30 Ное 2004 18:29

Abe kato gledam i fanelkite sa v zastoi....lipsva organizaciq mai... smile.gif i vse pak ako se stigne do proizvodstvo me broite i mene s 2 XL

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

...

Мнение от juri_galev » 25 Дек 2004 00:36

чесно казано понеже колите са ни нови имам реклана фланелка на тойота също така имам календар ключодържател и химикалки а всяка година получажаме коледни картички.Мисля че ако отидете до което и да е представителство биха ви дали фланелка.Дори ако сте запалени ако може да си направиме СТИКЕРИ.

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ...

Мнение от Spike » 21 Яну 2005 14:54

juri_galev написа:Дори ако сте запалени ако може да си направиме СТИКЕРИ.
Аз определено съм навит. Тая сутрин видях (каква случайност rolleyes.gif) 3 Хонди със стикери на техния клуб. Половинката е web дизайнер и може да направи дизайна, а аз да ги намеря къде да ги оптечатам. Надявам се да има навити за тази работа. Аз лично с удоволствие бих си лепнал един стикер на колата. Може да се направят няколко варианта в зависимост от цвета на колата и т.н. Ако има навити да почвам да работя по въпроса?

Гост

Мнение от Гост » 21 Яну 2005 14:59

kvo pitash??? cool.gif napravo po4vai... :thumbsup:

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 21 Яну 2005 15:24

Speed_Demon написа:kvo pitash??? cool.gif napravo po4vai... :thumbsup:
Почвам, но ще отнеме време. Искам да имаме поне 2-3 варианта и да се избере един. Ще се придържам към стила на логото на форума, така че няма да е нещо много по-различно.

Варианти:

- Лого (като това горе, трябва ми картинка с голяма резолюция) + текст;
- Стилизирано лого + текст;
- Само текст;

Текста ще е: "Toyota Fan Club Bulgaria".

Трябва да звънна тук там да питам за цени и т.н. Ще пиша как върви процеса тук във форума.

Гост

Мнение от Гост » 21 Яну 2005 16:10

Bravo!!! :thumbsup: Nai-nakraq se nameri nqkoi serioze koito da ima vreme i vazmoznost da napravi neshtata!!!! :thumbsup: BRAVO!!!
A sas stikerite ideqta ne e li malko po-prosta ot fanelkite,v smisal stavat po-barzo?

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 21 Яну 2005 20:04

Speed_Demon написа:Bravo!!! :thumbsup: Nai-nakraq se nameri nqkoi serioze koito da ima vreme i vazmoznost da napravi neshtata!!!! :thumbsup: BRAVO!!!
A sas stikerite ideqta ne e li malko po-prosta ot fanelkite,v smisal stavat po-barzo?
Според мен стават по-бързо. В Atia печатат такива стикери. Остава да се направи дизайна, да го харесате и готово biggrin.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Яну 2005 20:36

a stickerite mogat li da se napravit za staklo, taka ce da stoiat samo bukvite a ne cial stiker. eto kakav stiker imah predi na Mercedesa(biaha dva, ot siaka strana po edin, na snimkata). togava biah chlen na www.CSportCoupe.com, no polse go promeniha. ako mogat da se napravit takiva stikeri, az sam navit za taka kakto izglejda logoto na kluba ni, no bez Corollata otpred, hubavo e da go ima i adresa www.toyotabg.eu(kakto si e na logoto)
Прикачени файлове
stiker.JPG
stiker.JPG (108.07 KiB) Преглеждано 6301 пъти
->

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 21 Яну 2005 20:48

Именно говоря примерно.Малко бг Рап.Да може аз имам на опела стикер от тунинг.бг залепен на стаклото може просто трябва да се поинтересуваме да обмислим какъв да бъде надписа и вече да се премине кам деиствие и да се изпълни проекта.Ще снимам стикера който имам и ще го кача да видите как изглежда

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 21 Яну 2005 21:03

Ето така изглежда стикера и се лепи от външната страна

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 21 Яну 2005 22:44

ALTEZZA написа:a stickerite mogat li da se napravit za staklo, taka ce da stoiat samo bukvite a ne cial stiker. eto kakav stiker imah predi na Mercedesa(biaha dva, ot siaka strana po edin, na snimkata). togava biah chlen na www.CSportCoupe.com, no polse go promeniha. ako mogat da se napravit takiva stikeri, az sam navit za taka kakto izglejda logoto na kluba ni, no bez Corollata otpred, hubavo e da go ima i adresa www.toyotabg.eu(kakto si e na logoto)
Мога да питам на какво точно се лепи това фолио, но в понеделник. Вече е късно в БГ :-) Ако някой ми прати тая картинка на форума с голяма резолюция ще стане работата... Тази която си я постнал е с малко dpi и няма да излезе хубава на стикера. Бая търсих в Internet такава, но не намерих добри.

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 22 Яну 2005 15:33

Това е единият вариант - все още е draft и ще има промени. Шрифта на "Fan Club..." е по-особен, но на мен лично ми харесва така. Червената линия също може да се промени в зависимост от цвета на колата. Mислех Toyota надписа да го оставим червен (както е на логото на форума), но така ще стане претрупано. По-добре линията да е с ярък цвят. Приемам всякакви коментари... biggrin.gif
Прикачени файлове
Stiker 1 - White Background
Stiker 1 - White Background
Sticker White Background 1.gif (10.28 KiB) Преглеждано 6268 пъти
Stiker 1 - Black Background
Stiker 1 - Black Background
Sticker Black Background 1.gif (31.01 KiB) Преглеждано 6268 пъти

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 22 Яну 2005 19:01

Аз лично сам за харесвами как изглежда дано само бъдем сериозни и направим нещо по въпроса

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 23 Яну 2005 13:09

Постнах отделна тема - Стикери за Toyota Fan Club Bulgaria

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта