Japanese Car Festival 2011

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Заключено
Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 19 Сеп 2011 20:20

Нитрото не се ли води принудително пълнене? И "май" беше споменал на организаторите, че си с нитро?

vankata_pld
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2009 14:26
Местоположение: plovdiv

Мнение от vankata_pld » 19 Сеп 2011 21:08

Виж сега правилата не ги мисля аз,ако ги мислех,в клас а и б нямаше да е разрешено нитро.Има правила,които съм спазил и въпреки това съм дисквалифициран,абсолютно скалъпено и неадекватно,чакам някой да поеме отговорността за това.И да,казах не само на организатора,че съм с нитро,всички знаеха.Но накрая решиха да обърнат нещата в своя полза и успяха,за което евала. :thumbsup:

Аватар
martod
Мнения: 1501
Регистриран на: 15 Ное 2008 17:49
Местоположение: Пловдив, което си е пак в страната на абсурдите .

Мнение от martod » 19 Сеп 2011 21:26

vankata_pld написа:

Ограничението е само за кубатура.

Някой има ли да каже нещо по този въпрос?.
Може ли аз да кажа нещо ... smile.gif
По тази твоята логика, евото като е под 2000 кубика, в кой клас трябваше да е според теб ? ..
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

loser
Мнения: 70
Регистриран на: 05 Юли 2009 13:20
Местоположение: София

Мнение от loser » 20 Сеп 2011 00:20

Абе Симо ама ти си толкова интересен само по форумите май
защо на място не му потърси сметка на Васко който беше човека който изиска твоето дискфалифициране и би поел пълна отговорност ? щото е два пъти ръста и килата ти май :D
почети млако за нитрото и ще разбереш че си объркал класа :thumbsup:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 20 Сеп 2011 01:14

митрович ,малко е прибързал да отговори в тунинга. мисля че най добре би било да няма нападки,защото отстрани изглежда като недоразумение.че не е редно нитро- не е редно,но така отговорено-не е редно да виним някого в измами.

феста е приятелски и би било нормално да се излиза спортсменски от всяка ситуация.

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 20 Сеп 2011 01:41

нема смисъл от разправиии, кой крив кой прав. а и това е доста ..... да не кажа да ми излиза некакъв от публиката на саморазправа да ме вади от колата, ми ако съм с няколко прятели в публиката със слаби нерви?! ще станем на кълбета и ебати срещата. Аз лично съм гледал как се записва човек в клас стрийт със сликове, и кво от това.............. по времената се познава коя кола е стрийт . Жоро и Иван са с еднакви коли на Калояново , ама жоро дава с 4 секунди по добро време щтото е КАРАЧ!!!! е да ама не

п.п. поне в дрифта всичко е точно и нема измами добрият пилот има огромната подкрепа на публиката и там нема мишоци , все пак това е най - бързо развиващият се професионално спорт
професионален мапер

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 20 Сеп 2011 01:43

rudolf написа: феста е приятелски и би било нормално да се излиза спортсменски от всяка ситуация.
ееее пак ме изпревари
професионален мапер

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от mitoko » 20 Сеп 2011 10:25

аве важното е, че има вече субару бегачка .... айде смейте се сега ... :whistle:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 20 Сеп 2011 12:54

mitoko написа:аве важното е, че има вече субару бегачка .... айде смейте се сега ... :whistle:
не разбрах какво искаш да кажеш.както и към кого е насочено.

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 20 Сеп 2011 16:09

Сега сядам на компа и да разясня най-вече нещата около драга в клас Б.

Вярно е, че бях казал, че може да се кара с нитро и пр. в клас А и Б, но това е изцяло моя грешка при изготвянетона правилата. Не съобразих колко голяма може да бъде разликата с и без такава система. Грешката е изцяло моя и моля Ви не винете момчето с МР2-ката. Аз го подведох, така да се каже и заради моята грешка, при съставянето на правилата, му довлякох само неприятни емоции на главата. С него ще се видим тези дни и ще го компенсирам за неприятностите. Благодарности към него,че след разразилия се скандал, за който той нямаше никаква вина, ме остави да завърша мероприятието и да замажа положението, като си тръгна от пистата, за да не ескалира напрежението.
Ще помоля колегите, ако имат някакви критики относно клас Б тази година да ги отправят към мен. За догодина ще се постарая правилата да са по-ясни и конкретни и да се избегнат такива моменти.
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
НиКо
Мнения: 235
Регистриран на: 18 Сеп 2010 18:49
Местоположение: Пловдив

Мнение от НиКо » 20 Сеп 2011 17:40

Georgimitrovich написа:
НиКо написа:В клас А и Б нитро и други модификаций по електрониката и etc... допускат ли се?
Едва ли само стокови ще се допускат.
А и едва ли някой може да разбере...


Много общо казано е "Атмосферки".
Изявяващите желание да участваме няма да знаем ,в кой клас да се запишем , който да съответства на автомобила ни.
Ако няма допълнителни ограничения ще е доста неравностойно.
Не мислите ли? :wink:
Ограничението е само за кубатура.
А тоя ,който написа ,че нитрото е вид "принудително" пълнене да си удари главата в някоя стена!


Как може да вините Симеон ,че пуска нитро след като месец преди това попитах , как е възможно да няма ограничение в класа!!!
И мислите ли ,че само той беше учасника с нитро?
Кво да направим в крайна сметка, че б16ките са толкова спрели ,че и нитро не помага.


И тея банда биячите първо да вземат да четат преди да скачат на бой.
На Симо е лесно да се скочи...та нали е 50кг...

Състезанието е за удоволствие а вие го превърнахте във бойно поле.
И без нитро щеше да го утрепе , ама как ще се пуска 3ти път при положение ,че знае кво го чака...
Първата дръпка Симеон не използваше Нитро!
Втората дръпка беше усвиркван от Хонда Сектите и реши да го разпилее ,като пръсна само на 4-та
3тия старт всеки разумен човек не би го приел насериозно съдейки , че той превключваше на ниски обороти.



Точно ти Георги трябва да го компенсираш с първото място , защото то беше заслужено , съдейки правилата , които бяхте написали!

Хората нямат вина ,че спазват регламента, а регламента се променя.
Мисля ,че той излезна най-големия спортсмен , като се остави на сектантите.

Искате ли да докажем ,че мр2-то върви повече от хондата?
Единственото условие е да му осигурите Охрана , защото ще им е много тежко след ТИР-а разлика на 400м ! wink.gif
Поддръжка, ремонт и огромна гама от авточасти(нови и втора употреба)за вашата Тойота или Лексус:0878130400 - "РЕНД" ЕООД
Монтиране на газов инжекцион на цени от 600лв *MIMGAS *LOVATO
https://www.facebook.com/REND.autoparts/ www.rend.cars.bg

AE 111
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Авг 2006 19:40
Местоположение: Троян

Мнение от AE 111 » 20 Сеп 2011 18:27

Навсякъде където съм виждал състезания в България, а и не само Нитрото се умножава по коефициент 1.7 също както и турбото така, че защо ти не си удариш главата в стената? Вярно, че колегата Митрович е пропуснал да доуточни, но и вие защо се правите на ощипани госпожици и се възползвате от неговата неопитност при положение, че много добре знаете за какво става на въпрос? Освен това искам да попитам следното: Този проблем в драга ли ви направи най-голямо впечатление? Останалата част от организацията не беше ли перфектна? Според мен колегата Митрович заслужава големи адмираций за всичко което направи и дано догодина стане още по-хубаво мероприятие с много повече участници. Желая му само успехи за напред и без повече подобни спорове и неуредици.

Аватар
KiLLeR
Мнения: 1189
Регистриран на: 01 Дек 2010 02:48
Местоположение: Пловдив/София

Мнение от KiLLeR » 20 Сеп 2011 18:44

AE 111 написа:Останалата част от организацията не беше ли перфектна? Според мен колегата Митрович заслужава големи адмирации за всичко което направи и дано догодина стане още по-хубаво мероприятие с много повече участници.
Точно! :thumbsup:

След няколко дни нали има Speed challenge записва се и показва какво може без нитро без страх, че ще го "натупат" :thumbsup:
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

vankata_pld
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2009 14:26
Местоположение: plovdiv

Мнение от vankata_pld » 20 Сеп 2011 18:59

С тази висока 13ка ще е трудно.Но те хората които са по вътре в нещата си знаят.

Аватар
ghost rider
Мнения: 167
Регистриран на: 14 Дек 2004 19:54
Местоположение: sofia

Мнение от ghost rider » 20 Сеп 2011 19:44

И според мене нитрото си е вид принудително пълнене!Не ми се мисли какво би станало,ако някои беше исползвал нитро на тайм атака и италианското....................Както и да е,Благодаря за перфектните два дни на колегата Митрович и всички замесени в организацията на това чудесно мероприятие!Честито и на Трошко!(перфектно начало с новото желязо и само така :thumbsup: )

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта