Toyota Supra MKIV Bulgaria

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Публикувай отговор
dk krasi
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Мар 2012 10:43
Местоположение: Varna

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от dk krasi » 19 Фев 2013 14:28

Здравейте.Ето го и клипчето как се боря с десния волан biggrin.gif Първи дрифт тест punk.gif


http://www.youtube.com/watch?v=-nZQybvH ... e=youtu.be

видеото нямаше да го има без подкрепата на Studio Red Team.Приятно гледане :)

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от Nedkow » 19 Фев 2013 23:06

Браво Краси бързо напредваш ти си човека, който ще възнесе Супра в Европа :thumbsup:

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от LordDigital » 20 Фев 2013 14:59

dk krasi написа:Здравейте.Ето го и клипчето как се боря с десния волан biggrin.gif Първи дрифт тест punk.gif


http://www.youtube.com/watch?v=-nZQybvH ... e=youtu.be

видеото нямаше да го има без подкрепата на Studio Red Team.Приятно гледане :)
Браво ,добре се е получило - ама за да не е краткрайна радоста така както са кара тая кола вземи напиши на какви обороти въртиш ,каква е дебелината и дължината на маркучите на масления кулер за да ти хвърля боп колко минути ша изкараш преди семеринга на коляновия вал да ти излети. Също за такъв тормоз ,ако нямаш ATI damper заводската макара ша се предаде първа ,а тя лети много лошо и прави на пръв поглед невероятни щети :)
Изображение

dk krasi
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Мар 2012 10:43
Местоположение: Varna

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от dk krasi » 21 Фев 2013 12:29

До 7000 оборота.Доста дълга ми е магистралата мисля около 2.5м. Дебелината май беше N10 или N12.Супрата не е при мене и като я взема ще кажа по -точно.Ако има нещо друго казвайте :)

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от LordDigital » 21 Фев 2013 18:37

dk krasi написа:До 7000 оборота.Доста дълга ми е магистралата мисля около 2.5м. Дебелината май беше N10 или N12.Супрата не е при мене и като я взема ще кажа по -точно.Ако има нещо друго казвайте :)
Nedkow обеща да ти се обади:) Иначе ако ми я дадеш таз кола да я карам на Калояново както си карам аз там хондата за една сесия долните ти носачи ша станат по-криви от спагети ,тези които си избрал са леко рицарски и имат 2 версии ,не съм сигурен коя имаш ти ако е първата може и още на 2-рата или 3-тата обиколка да е вече крив така че ги наблюдавай. Отделно винаги ша имаш грижи ако не си оправиш рол центровите ,от заде се прави лесно и се е направо грехота да се кара заводско ,от преде вече изисква доста фантазия:) Хидравличната помпата е много капризна на Жега ,сега на теста е лесно защото е било студено но малко да се загрее течноста и помпата дава фира - на моята супра имах кулер от ГрупаА ,ти едва ли ша можеш да намериш такова нещо така че препорътчам отделен кулер със термо регулиран вентилатор. Усех! :)
Изображение

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от rudolf » 26 Фев 2013 20:08

лорде :на коя снимка видя рол центровете или съвета е по дефоут ,от снижаване да си ги коригира?

rosco
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Апр 2013 18:21

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от rosco » 11 Апр 2013 18:27

Здравейте приятели, понеже наближават баловете, а съм голям любител на модела супра, искам да попитам дали има някой от Велико Търново ( или в близост) с такъв автомобил, желаещ да го ангажирам за 25 май. happy.gif Ако има желаещи, да презванят на тел: 0885128739 за да се разберем за цена, за мястото от където ще тръгваме и т.н. :thumbsup:

kir40
Мнения: 15
Регистриран на: 07 Юни 2012 11:09

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от kir40 » 25 Апр 2013 11:42

Ето това е красива машина а имат и климатици

Аватар
nissmoto
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Фев 2012 22:06
Местоположение: Варна

Re: Toyota Supra MKIV Bulgaria

Мнение от nissmoto » 19 Май 2013 15:58

Ето едно кратко видео от подготовката на Supra-та на Красимир Cтефанов ''dk krasi''


http://www.youtube.com/watch?v=WuJkuVFNhYk
Toyota-Supra MKIV from hell


Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта