Откраднат акумулатор

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Re: Откраднат акумулатор

Мнение от nowyaris » 25 Ное 2014 14:06

ffsolutions написа:Би трябвало всички да го покрият. Има следи от принудително отнемане на неразделна част от автомобила (не е допълнително поставено радио, например, което да не е допълнително дозастраховано). Дано колегата да има каско и да си вземе обезщетение без проблеми. Късмет! :thumbsup:
Би трябвало аз да съм с Анджелина Джоли,ама не съм.Брад Пит е с нея.Късмета няма нищо общо.Обезщетение - само ако има някакъв протокол със криминално садържание , издаден от съответните правораздавателни органи w00t.gif :thumbsup:
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Re: Откраднат акумулатор

Мнение от nowyaris » 25 Ное 2014 14:12

Vesko написа:
nowyaris написа:ПП.Който вземе от застраховател пари за откраднат акумулатор,моля,нека се похвали.Искам да имам поне един такъв познат. :thumbsup:
Аз съм получавал пари за откраднат фар biggrin.gif

ПП: Беше алианц преди години и от отграднатият фар едното от ухото му си беше останало на колата вързано с болт или щипка.
Ти си ми познатият,дето е взел пари за откраднат фар .Навсякъде се хваля с теб biggrin.gif .Искам да имам познат с платен от застрахователите откраднат акумулатор.Между другото ако каското на Филип е сравнително читаво,може да му заплатят нова брава с патрон и труда по замяната.Ако изобщо е правил каско на автомобила.
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

philipp
Мнения: 265
Регистриран на: 24 Авг 2014 09:17

Re: Откраднат акумулатор

Мнение от philipp » 25 Ное 2014 21:16

Акумулатор няма да ми платят и това е 1000% сигурно, на други коли в района им се е случвало същото тази година и никой не е получил стотинка. Нови две ключалки ми струваха 30 лева - за толкова няма да се занимавам да се унижавам пред застрахователи.

philipp
Мнения: 265
Регистриран на: 24 Авг 2014 09:17

Re: Откраднат акумулатор

Мнение от philipp » 25 Ное 2014 21:33

Вече пих и забравих :) Жалко, че пуснах тая тема да ме подсеща. Чудих се много дали в МВР да пусна жалба - да им "оправя статистиката" с още един неразрешен случай. Ама се сетих преди като ни бяха обирали апартамента как ни наказаха, че сме подали жалба... По пет пъти месечно в продължение на половин година ни караха да пишем едно и също. За един акумулатор не изпитвам желание за такива упражнения...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 28 госта