Нов Yaris XP13 /2012- / D4D, VVTi & 1NZ-FXE HSD - обща дискусия - заслужава ли си покупката?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
BOz
Регистриран: 24 сеп 2013 18:06

Нов Yaris XP13 /2012- / D4D, VVTi & 1NZ-FXE HSD - обща дискусия - заслужава ли си покупката?

Мнениеот BOz » 13 мар 2017 18:06

Рошко написа:Източник
BOz написа:Източник
Мнениеот BOz » пон мар 13, 2017 11:38 am

Много ми е интересно кой си купува чисто нова кола, за да ѝ "навърти" за 3 години 5000 км... Не че е невъзможно, ама все пак не говорим за някакво колекционерско Ferrari, някое скъпо кабрио или нещо подобно.

Ами не ги мисли толкова тези неща.
Дали е на толкова или не не е толкова от значение реално. Идеята е модел към цена. Просто казвам, че е добре да се види. Очевидно колата е правена отпред от ляво. Може да е бил събран калника с фара. Да е стояла така при някой търговец, след това при друг, накрая да е оправена и т.н. А може и да е на 100к. Варианти много. Общо взето ако е на 5к, то трябва да си е чисто нова и това да се вижда като седнеш в нея. :thumbsup:
Разход на хибрид-> Изображение
Разход на дизелов автоматик -> Изображение

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 13 мар 2017 18:59

Ако мога да посъветвам евентуално новата колежка ще кажа следното-това е ЯРИС - на 2 или 20 години , на 5 или 255 хиляди - тези коли просто не се чупят . Да си хареса някой с подходящ цвят и екстри , да си нагласи паричките и да го взима. Уверявам я от личен почти 10 годишен опит - това ще са вероятно най-добре похарчените от Колежката пари през живота и. Уверявам я че каквото и да се повреди след това ремонта и частите са безбожно евтини и се налагат изключително рядко. . Няма друга такава кола . Съгласен съм абсолютно с мнението на BOz ,отделно дето конкретно тази "италянката" бих си я купил веднага за 17 хилки ако я даде джамбаза.
Всичко,което сме направили през живота си в определен момент се връща,за да ни захапе.И доброто.И лошото.
A най-важна била тревата - или си над нея,или под нея.

Потребителски аватар
daniel-atanasov
Регистриран: 03 сеп 2013 13:37

Мнениеот daniel-atanasov » 27 апр 2017 23:23

Аз смених няколко яриса произведени от 2001ва до 2013та година и имам следните наблюдения - Здрави, практични и икономични! В момента също имам ярис. Карал съм и хонда джаз, която е алтернатива на тойотата, но не останах доволен. Да, широка е и завива повече но това са единствените и плюсове. Колегата преди мен е дал много обективно мнение, избирате си цвят и започвате за се возите :thumbsup:

Потребителски аватар
mariooo1
Регистриран: 16 сеп 2009 17:56

Мнениеот mariooo1 » 29 апр 2017 00:43

Ярис кола номер едно :thumbsup:
YARIS 1.8 VVT-I TS

Върни се в “Общи теми”