Supra Rims

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Supra Rims

Мнение от LordDigital » 17 Мар 2005 07:39

Мислех да си взимам IS300 Rims ,като на колегата Алтезов.

Изгледжаха добре (вчера) т.с. днеска към 3 часа зарнта:

Изображение

Само ,че сега намерих на 3-4 супри от форума сложени и ми се виждат невероятно тесни (17x7)... та почнах да се разобеждавам

Ето и снимки ,даваите мнения че утре требе да решавам:

Изображение

Изображение

Едната супра има предна броня която не е заводска ,ма и на двете задницата им е със заводските раздувки.[/url]
Изображение

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 17 Мар 2005 08:17

abe Lorde kefiat me kak izglejdat ama naistina sa tesni...kato shte e garga pone da e roshava...az sam protiv

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 17 Мар 2005 08:22

amiii lorde, kazi shte mozesh li slozish po-debeli gumi po princip, ili samite janti sa tesni? ako jantite sa tesni hich nedei da gi kupuvash. btw, ima edin pich ot rabota kaza che moze pretty much vsiakakvi janti s gumi da vzeme za $600 ama mi se vizda neseriozen, tui che shte triabva da go pitam seriozno. neznam kolko mu e dostoverna informaciata.

abe sando, nemozesh li da vzemesh MK-IV stock janti ?? mene mnoo me kefiat :)

viz teia

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... gory=43956

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... gory=66482

dobre de, lorde, tvoite stock rims kakuv pattern sa? pak li e x7 ili poveche?

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 17 Мар 2005 08:36

Mda MK4 stavat ,amaa center cap-ovete ima Age-vat acki gadno.

Za sega mai cha si ostana na tezi dzanti ,pa edin den kato imam pari za $1000 cha si vzema nekoi deto sa tocno tova koe sedi nai-dobre na MK3 ,7.5 debelina i nai-vaznoto golqm LIP ot prede i GRAMADAN lip ot zade...
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Мар 2005 09:45

kakvo ste reche che sa tiasni djantite? tvoia razber gumi triabva da e 225/45/17 i tochno s takav razmer gumi idvat tezi sastite djanti na IS300 AutoCross(zadnite gumi). na men lichno mi haresvat tez djanti, vaprosa e obache na lichen vkus, na teb haresvat li ti? na men opredeleno mi haresvat poveche ot na Supra MK-IV(a te sa 16"x7, t.e. ne sa po-shiroki). estestveno moje da izchakash, siguren sam che se niakoi ste prodava samo djanti, taka che ti da si izberesh v posledstvie gumite(razmera koito te keji, pak i markata).
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 17 Мар 2005 10:50

Lorde slushai vnimatelno sega. Samite janti sa mnogo hubavi, za tova niama spor. Problema e che ne se vruzvat mnogo dobre sus kolata. Stavat ama naistina sa malko tunki. Tova go kazvam samo ot estetichna gledna tochka. Verno e che na snimka ne vinagi e napulno iasno kak shte izglezda no na men lichno ne mi miazat. Pazi si $600 dai oshte $400 i si vzemi tia sus golemia i GRAMADNIA LIP! ili puk drugata alternativa e sus stock janti deto DEL_SOL-cheto e nameril. My 2 cents!!!!!! laugh.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 17 Мар 2005 10:55

Sando ne moze li prosto sus tia IS300 janti da im popravish offset-a taka che da izlizat po navun.... moze bi tova bi promenilo kak izglezda "the stance of the car" wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 17 Мар 2005 15:24

Ако наистина ти харесват на дизайн, направи си спейсъри. Главините на супрата на шпилки ли са или на болтове?
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 17 Мар 2005 17:08

Ами със шпилки е супрата ,може да се изнесат малко джантите ма тва всичкото струва толкоз пари ,че по-добре да дам $200-$300 отгоре за некакви други джанти. Тия обаче наистина изглеждат страшно добре ,кои ли знае кои Италианец за вербовали Тойота да ги нарисува... но за 17-ки тънки ми се виждат.

Тоз със белата Супра сега четох във друга тема е писал ,че така се е бил влюбил във джантите ,че е търсил някъде да ги разглбят ,да им направят ЛИП и после пак да ги сглобят - ма са изкали ацки много пари та във краина сметка ги е сменил.
Изображение

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 17 Мар 2005 17:52

Уф тез шпилки как ги мразя biggrin.gif

Каква е ширината на джантите? Не ми изглеждат толкова тесни, колкото всички коментират. Проблемът е, че са с положителен "offset" и стоят навътре под арките на супрата. В този случай спейсърите, според мен, са решение.

Защо не помислиш за други джанти, с по-широк борд не ти ли харесват повече? ...и някой друг цол ако прибавиш ще стане супер! wink.gif
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 18 Мар 2005 05:42

Така е Лорде, стоят тесни! Особено на бялата Супра е малко като на кокили ми стои?!? rolleyes.gif Верно, че много малко са навътре от веждите на калника, ама за спортна кола това е важно, а пък и като знам, че като я направиш и ще се вглеждаш по нея от всички страни и най-малкото нещо ще те дразни, по-добре не ги слагай тия джанти!

Ти не уточни коя Супра е с преправяна предница, кое точно и е преправяно калниците, престилката. Джантите стоят по-добре на червената Супра, но тя пък е снимана по-отдалеч. Иначе на бялата джантата в едър план наистина стои малко по-навътре от ръба и е не е естетично.
А джантите наистина са симпатични. sad.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Supra Rims

Мнение от Japanese_fever » 18 Мар 2005 05:45

Zabravih da pitam na koe kazvate LIP?!? :help:
Na ryba deto e излязъл навън от центъра на джантата ли или какво.
Ако може да ми покажете снимка с такава джанта с LIP! mellow.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Ami

Мнение от LordDigital » 18 Мар 2005 06:31

Lip e tocno tova koeto si mislis:)

Inak na CraigLista ima edni dzanti deto mi hvanaha ukoto ,pa sa i eftini idvat sys gumi:

Изображение

Te tova ima Polished LIP ,i ako sha boqdisvam kolata Cherna tez dzanti cha sedqt pefektno. Vyprosite sa samo kakyv im e OffSet-a i kakva marka sa.

http://chicago.craigslist.org/car/63535483.html
Изображение

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Ami

Мнение от Japanese_fever » 18 Мар 2005 07:47

Tия джанти наистина са попадение и са черни! :thumbsup:
Аз си давам гласъ за тях! wink.gif
Малко ми мязат на офроуд дизайн, ама и за стрийт ша станат tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Гост

Re: Ami

Мнение от Гост » 18 Мар 2005 08:03

Оуснах тука едни сайтове, ама шибания компотер заби и сега ще ти пусна само най-изгодния с няй-евтини джанти. За Супра гледах сега '91г. джанти 16" почват от $100 парчето и нагоре. Не са лоши.

TУК може и другите маниаци да си намерят гуми и джанти:
http://www.discounttire.com/dtc/home.do tongue.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта