snimki na AE86-cata ot tazi sutrin!

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Мнение от Japanese_fever » 14 Мар 2005 18:55

Spored men tiq deto jiveqt v US, ako otidete v Lowes ili tam kak se kazva6e ili v Home Depot moje da namerite shoden bintza izolaciq na trabi za parno, no ne znam ve4e za kakvi temperaturi 6te e. smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 14 Мар 2005 20:23

ALTEZZA написа:abe Lorde, vij na po-novite IS ot TeamLexus kakav heatshield na headera izpolzvat

mislish li che varshi rabota kat za $80?
Бах мама му ,много пари ми се струва пак ме и съмнява че ша върши толкова работа колкото бинта. Бинта прави така ,че температурата се задържа вътре във трабите и рано или късно се разнася от изгорелите газове... а това нещо само предпазва Intake от директно нагряване от изпускателните колектори.

Сега зависи от АероДинамиката ,може би топлия въздих които се събира под този капак да излита под колата ,ма не съм особено убеден. Ако имаш StainLess изпускатели по-добре направо си навии бинт във сервиза ми стоят ролките.
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 14 Мар 2005 20:26

Japanese_fever написа:Spored men tiq deto jiveqt v US, ako otidete v Lowes ili tam kak se kazva6e ili v Home Depot moje da namerite shoden bintza izolaciq na trabi za parno, no ne znam ve4e za kakvi temperaturi 6te e. smile.gif
Mda ima takiwa deto sa za izolacii na trybi ,ma te sa do 100 gradusa - na nas ni trebat do 1000:) tez gi polzwat za Intake ,osobenno ako imat SuperCoolers.
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: Namerih gi

Мнение от ALTEZZA » 14 Мар 2005 20:53

Japanese_fever написа:A tazi izolaciq Punky samo na izpuskatelniq kolektor li e dobre da se sloji ili su6to taka i na in-take-a. Za6toto spored men i na 2-te, ama kato gledam go slagat samo na ehxousta?!?
niakoi izolirat i intake-a:
Изображение
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Re: Namerih gi

Мнение от Japanese_fever » 14 Мар 2005 21:01

niakoi izolirat i intake-a
Da, to4no tova mi napravi vpe4atlenie!
Obvivane na in-take and ehxoust = Double protection! wink.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

b_d

Мнение от b_d » 25 Мар 2005 14:19

Пънки,
с какъв бууст караш АЕ86-цата в момента?

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 25 Мар 2005 15:19

bad_dog написа:Пънки,
с какъв бууст караш АЕ86-цата в момента?
ami sega ne ya karam, che nymama lap top pod ruka sus serial port, da i promenya programata, che posledno ya karah na 0.8bar, shtot mi davashe problem nalyaganeto na benzina v sistemata.
sega opravih naltaganeto, puk choveka slaptopa sus serial port go nyama, ama toya weekend, mislya da ya nastroya... cool.gif
:thumbsup:

b_d

Мнение от b_d » 25 Мар 2005 15:35

Колко коне очакваш да прави - ще я качиш ли на дино? Аз лично ще се целя около 0.5 бара. Нагоре ме съмнява ск. кутия и диф.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 25 Мар 2005 21:15

bad_dog написа:Колко коне очакваш да прави - ще я качиш ли на дино? Аз лично ще се целя около 0.5 бара. Нагоре ме съмнява ск. кутия и диф.
ne im se trevozi tolkova na kutiyata i dif.-cyala! sus tvoyata kompresiya i 0.5-0.6 bar, tryabva spokoino da izkarash 180-200kc! a tova sa MNOGO kone za lekata AE86-ca, sam shte go uetish, kogato pochnesh da kupuvash zadni gumi prez sedmica... tongue.gif
ne i se pritesnyavai, davai i pravi sistemata, posle lesno mojesh da kontrolirash na kolko boost da ti se otvarya waste gate-a, tova e hubavoto na turbo dvigatelite... cool.gif smile.gif
az kraya na Mai shte sum v BG, i s kskvoto moga shte ti pomogna, vupreki prepulnenata mi programa... wacko.gif
pozdravi,
punky :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта