Тойота Camry 2.0GLi 16V 87г.

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
nickolov
Мнения: 59
Регистриран на: 12 Окт 2004 13:52
Местоположение: Ботевград
Обратна връзка:

Тойота Camry 2.0GLi 16V 87г.

Мнение от nickolov » 12 Окт 2004 13:58

Здравейте,

Знае ли някой малко повече информация относно този модел?

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 12 Окт 2004 17:11

kakvo tochno te interesuva za tazi kola? wacko.gif

Аватар
nickolov
Мнения: 59
Регистриран на: 12 Окт 2004 13:52
Местоположение: Ботевград
Обратна връзка:

Мнение от nickolov » 12 Окт 2004 18:14

Извинявам се за некоректно зададения въпрос.
Интерсува ме по-точно къде мога да намеря резервни части за този модел, защото не е много популярен и частите трудно се намират. Малко техническа информация относно ел.система.
Ако някой може да ми каже от къде мога да изтегля ел.схемата ще е най-добре.
Имам и проблем с лагера на хидравличната помпа.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 13 Окт 2004 22:20

za hidravlichnata pompa, se prodavat komplekti za reziklirane. ima v obelya edin maluk serviz tochno za tova,i tam shte ti ya napravyat kato nova. ako si ot sofia, tursi chasti po simeon, na rakovska 10 ima magazin sushto, i momchetat mnogo dobre se spravyat... ako go ima v BG, ti go namirat, ako ne go poruchvat!
za el. shemite, shte pogledna, no za orientaciya te sa podobni na corolla ili carina.
tursi na:
www.toymods.org.au

v lyavo na kolonkata pishe "TechDocs" natisni i tursi tam.
ako kazesh kude tochno ti e problema s el. instalaziyata, moze da ti pomgnem, ili nasochim kude da tursish.
taka che davai smelo.
:thumbsup: smile.gif

Аватар
nickolov
Мнения: 59
Регистриран на: 12 Окт 2004 13:52
Местоположение: Ботевград
Обратна връзка:

Мнение от nickolov » 15 Окт 2004 10:10

Благодаря за полезната информация относно помпата.
Проблема ми е с страничните ел.огледала - не работят.
Прегледал съм предпазителите, управлявашия бутон, напрежение към него има - ефект никакъв.
Предполагам че са двигателчетата може и да греша но не знам къде да ги търся.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 15 Окт 2004 18:58

i dvete ogledala li ne rabotiat? ako sa i dvete edva li sa motorchetata, no da gi proverish, dokopai se do jicite det vlizat v ogledalata i vij dali imash tok tam, predpolagam che ima plasvasova kapachka za ogledalata i kat ia mahnesh ste imash dostap do jicite, ako ne, triabva da mahnesh korata na vratata i ot tam da namerish jicite. inache bih proveril samoto kopche za opravlenie na ogledalata, nisto chudno tam de se gubi toka.
->

Аватар
nickolov
Мнения: 59
Регистриран на: 12 Окт 2004 13:52
Местоположение: Ботевград
Обратна връзка:

Мнение от nickolov » 18 Окт 2004 09:14

За съжаление и двете огледала не работят. Бутона за управление съм го проверил - комутира си нормално. Има към него напрежение и го превлючва както трябва, обаче после какво става не ми е ясно, защото изглежда бутона не управлява директно огледалата а има няква схема, която се води DOOR Control и предолагам, че там нещо не е в ред.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 19 Окт 2004 02:13

http://toymods.org.au/Repository/TechDo ... agrams.zip

znachi downloadvash tozi zip, na poslednata stranica (te sa .pdf Acrobat reader) ima za cressida, ogledalata, sistemata tryabva da pochti sushtata!
haide uspehi,
punky cool.gif :whistle:

Аватар
nickolov
Мнения: 59
Регистриран на: 12 Окт 2004 13:52
Местоположение: Ботевград
Обратна връзка:

Мнение от nickolov » 19 Окт 2004 09:28

Благодаря много. Ще ги погледна тези схеми. Това вече е напредък.
Искам да те питам нещо друго, ако наистина си в Италия. Къде в нета мога да намеря автомобили Тойота втора ръка в Италия?

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 20 Окт 2004 20:16

nickolov написа:Благодаря много. Ще ги погледна тези схеми. Това вече е напредък.
Искам да те питам нещо друго, ако наистина си в Италия. Къде в нета мога да намеря автомобили Тойота втора ръка в Италия?
ami v cyala Italia...:), kato razbirase cenite sa visoki, zashtot toyotite navlezoha tuka i zavzeha pazara ot 2000-ta godina nasam, i povecheto sa pochti novi... i skupi! stari toyoyti tuk pochti nyama (samo malko land cruiseri, 4runneri, nyakoya i druga carinaE i corolla).
otidi na www.autoscout24.it vkarai dannite na kakva toyota tursish, i shte se orientirah kakvi sa gore dolu cenite! tuk toyota nikoi nayama da ti dade na niska cena.
uspehi,
punky :thumbsup:

Аватар
nickolov
Мнения: 59
Регистриран на: 12 Окт 2004 13:52
Местоположение: Ботевград
Обратна връзка:

Благодарности

Мнение от nickolov » 26 Окт 2004 11:36

Искам да изкажа благодарност на всички, които писаха и ми помогнаха да открия повредата! Оказа се, че са прекъснати 2 кабела на свивката на вратата. За сега съм решил проблема с пускане на 2 нови, но по-добре ще е да ги вкарам в гуменото уплътнение при другите. За съжаление е много здраво капсулирано. Ако го срежа ме страх да не би да влиза вода.
Както и да е.
Все пак благодаря!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Благодарности

Мнение от punkara » 27 Окт 2004 03:07

nickolov написа:Искам да изкажа благодарност на всички, които писаха и ми помогнаха да открия повредата! Оказа се, че са прекъснати 2 кабела на свивката на вратата. За сега съм решил проблема с пускане на 2 нови, но по-добре ще е да ги вкарам в гуменото уплътнение при другите. За съжаление е много здраво капсулирано. Ако го срежа ме страх да не би да влиза вода.
Както и да е.
Все пак благодаря!
molya! zatova sme tuk da si pomagame! smile.gif cool.gif wink.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта