Разбиха ми колата

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Разбиха ми колата

Мнение от racing_fan » 28 Окт 2007 20:24

Ах мамка им и наркоманчета, разбиха ми колата. Първо са пробвали през вратите явно, защото са направили бравите на леш, се едно са пробити, но явно не са успели през тях да влязат и за счупили малкото стъкло зад вратата(колата е двувратка). Взели са плеъра, само тялото и дистанционното, панела си ми е вкъщи. Пробвали са да вадят елипсите от кората, но слава богу са изкъртили само едната само без да ги вземат, но пък са счупили рамката на говорителя. От жабката са ми взели МОКРИ КЪРПИЧКИ голям пакет, едно ФЕНЕРЧЕ и някоя друга дреболия и от джоба на вратата едни тъмни цайси и една решена кръстословца. Боже божеееее..... оставаше и дисковете да ми вземат. Добре, че поне културно за извадили плеъра, без да счупят нещо и късат кабели. А да малко са изкъртили дръжката над счупеното стъкло, явно са се набирали на нея. И са ми окаляли задната седалка. Интересното е, че алармата не се е пуснала, защото тя е само за вратите, няма датчици(така е като не я сменихме навреме с истинска...), а те не се ги отваряли, може и да са се усетили. Сега си имам панел без тяло, мноо яко, а 300 кинта се изръсих за плеъра, поне фактура да имах....

Сега незнам откъде ще търся стъкло и БРАВИ.... Имам пълно каско по принцип.

Мамичката ви крадлива ей, да ви изсъхнат рачичките дано. Това става в Дианабад. Охрана на платения паркинг, на който закарахме колата каза, че редовно идват коли със строшени джамове. А вижте тези снимки, това май пак е в Дианабад според някои, ноу комент:
Изображение



В един форум пък един се опллака, че му гепили акумулатора като му резнали и клемите, пак в Дианабад. Баси крадливия квартал.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 28 Окт 2007 21:01

Е тва от снимката е брутално...

Аватар
Toyota_Devil
Мнения: 100
Регистриран на: 06 Мар 2007 10:52
Местоположение: София

Мнение от Toyota_Devil » 28 Окт 2007 22:27

дам, колата е от Дианабад, аз до скоро живеех там, но честно казано да чукна на дърво само един плейър ми откраднаха и не направиха кой знае колко поразии по колата.... а да и ми надраха единия калник на Октавията, но това наистина е прекалено- дано някой да ги хване и да им изпотроши де каквото хване :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: .......човек вече да го е страх да си паркира колата навън.
1992 Toyota Corolla E10 1.3 12V (75hp)
2004 Skoda Octavia 1.9 TDI (90hp)

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 29 Окт 2007 14:47

Помогнете, къде да намеря джам най вече и ключалки!? Мале мале какви поразии са ми направили заради единия плеър, и то само тялото без панела... Около стъклото има пластмасова рамка, която е начупена. Откъде ще я немеря и нея незнам.

Аватар
Toyota_Devil
Мнения: 100
Регистриран на: 06 Мар 2007 10:52
Местоположение: София

Мнение от Toyota_Devil » 29 Окт 2007 16:59

разтърси се из моргите, предполагам, че ще се намери нещо, което да ти пасне на колата, а може да пробваш и при арабите на симеон- те имат почти всичко( без ключалка за жабка laugh.gif )
1992 Toyota Corolla E10 1.3 12V (75hp)
2004 Skoda Octavia 1.9 TDI (90hp)

Аватар
kristian
Мнения: 931
Регистриран на: 27 Авг 2006 17:09
Местоположение: Варна

Мнение от kristian » 29 Окт 2007 20:52

Е такова чудо не бях виждал sad.gif sad.gif ohmy.gif Тая кола с отварачка за консерви ли са я разбивали?Мислех си че тая простотия вече е отживелица-ама явно не е:censored: :censored: :censored: :censored:
Racing Fan-каква ти е колата,ако нещо мярнем да свиркаме веднага?
http://www.vbox7.com/play:124bedab
TOYOTA PICNIC 3S-FE
"TOYOTA" 807

bobsn
Мнения: 119
Регистриран на: 16 Сеп 2005 11:49
Местоположение: Sofia

Мнение от bobsn » 29 Окт 2007 21:14

И аз да изразя съпричастност, като на човек на когото му се е случвало подобно нещо. Баща ми има един много уместем лаф за подобни случаи, по скоро прокоба: казва с парите дето ще ги искарат от клажбата или насилствения рекет да си купят хапчета за най-лошата болест, а най-добре за ковчег да ги дадат. Поне имаш каско, то ще ти покрие поне част от щетите - едва ли ще ти откажат. Аз съм в Люлин и тук без каксо просто забрави. Но от 2-3 години поне в нашата махала спряха да пипат по колите, особено пък застрахованите, все пак живея на няма и стотина ментра от местния пункт на БулИнс дето е в двора на местния башибозук Килията. А и преди време имаше случка с много,ама много сериозно пребити наркомани точно след обеден удар по кола от входа ни, три линейки докараха + 3-4 патрулки... Може и да са ги уплашили. Аз съм на мнение, че само страхотна жестокост, като наказателна мярка към наркомани или организирани бригади може да ги откаже, чупенето до натрошаване на крайници и рязането на носове уши, езици и ваденето и на двете очи е най-малкото, което трябва да има се направи, за да не могат никога повече самите те да барат, а на другите да има напомня за цял живот какво ги чака! Преди доста години, в началото на демокрацията бивш колега на майка ми със сина му направиха трима дребни рекетьори инвалиди за цял живот, и това в склада на кухнята на ресторантчето им. Е, и той и синът му си бяха месари по татово, та знаят къде и как да транжират. След това никой не ги закачаше за нищо!

Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 29 Окт 2007 22:23

Да, дай инфо за колата - все ще изкочат чаркове, морги много, магазини много.... Все ще се намерят happy.gif

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 30 Окт 2007 20:01

Оправихме се. Разбрахме се с един доверен сервиз на ДЗИ още без да имаме поръчително писмо като дадохме капаро да поръчват вече частите от Тойота направо нови оригинални, че има 2 седмици поне доставка. Май така е най-добре. Иначе само на 1 място в София има такова стъкло 2ра ръка за 240 лв. без ДДС. Яд ме е, че за едното СД и то без панела, дето не могат да му вземат повече от 20 лева ми направиха 100 поразии. Поне да бяха експерти, а те явно са местни наркоманчета аматьори - първи разбили ключалките, но не са успели да отворят, после пробвали от едната страна да махат стъклото, но се отказали и отишли от другата и го строшили. Изкъртили ми еднана колонка и я заебали, явно при отварянето на багажника е писнала най-накрая алармата(няма датчици тъпата, само на вратите действа, сега ще слагаме най-чувствителната). И по вратите има жулнато. Абе сумати разправии и колко време ще загубя докато я направят. Мръсни ко*еленца, ако ги хвана....

Аватар
kristian
Мнения: 931
Регистриран на: 27 Авг 2006 17:09
Местоположение: Варна

Мнение от kristian » 30 Окт 2007 22:57

Това е вече добра новина.Само ще си видиш ли парите от ДЗИ?Много много да не им вярваш.Преди две години ни изгоря склада със стока за над 150 000 и досега както имахме застрховка все още няма нищо от тях! :thumbsup:
http://www.vbox7.com/play:124bedab
TOYOTA PICNIC 3S-FE
"TOYOTA" 807

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 31 Окт 2007 02:55

Големи са гадове, знам, повече никога при тях. Да видим...

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 31 Окт 2007 04:22

Пу, копелета гадни. Тука такива първо ги гърмят, после задават въпросите :chain: :rip: :plasma: :snipe: :tfrag: :shock: :minigun: :enforcer: :axe: :axe: :axe: :axe:
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 31 Окт 2007 04:53

hyankov написа:Пу, копелета гадни. Тука такива първо ги гърмят, после задават въпросите :chain: :rip: :plasma: :snipe: :tfrag: :shock: :minigun: :enforcer: :axe: :axe: :axe: :axe:

Da be da, ako gi hvanat ...
Puk i znaesh, 4e to4no tuka samorazpravi se izbqgvat i ne se poo6trqvat ot nikogo.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Marina
Мнения: 84
Регистриран на: 10 Сеп 2007 14:29
Местоположение: Бургас

Мнение от Marina » 31 Окт 2007 06:04

Това е най-отвратителното нещо което съм виждала. Жалко че няма да се намерят виновниците. Дано успееш да я оправиш бързо.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта