Hilux 3.0 d или 2.8 d

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
manushkalimbas
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Яну 2024 19:04
Местоположение: София
Автомобил: Honda Civic

Hilux 3.0 d или 2.8 d

Мнение от manushkalimbas » 03 Яну 2024 19:19

Здравейте.
Набързо - като малък бях жертва на пропагандата , че немските коли са най-хубави .Карах почти всичко на Фолксваген.За съжаление все нещо се чупеше .Това докато не си купихме Хонда Сивик.Разликата беше брутална.Оттогава съм сменил две хонди ( Акорд и Сивик).Сега обаче ми умаля сивика и искам да взема HILUX.Както винаги изчетох целия интернет 5 пъти и считайки бюджета си (55-60к) се спирам на Toyota Hilux 2016 3.0 дизел.Скоростната кутия не ме интересува много, досега съм карал ръчка , тъй че не ми пречи пак да е такава.Важното е да е доказано здрав и надежден.Повечето в мобиле са 40-45 к така че се вписвам в бюджета си , но след проверка на някои обяви информацията е бая смущаваща.Един пич например предлага кола 2016 , която след като проверих в Тойота излиза ,че е 2015 итн...Имам фирма и е възможно да взема и 2.8 дизел след което да си върна ддс-то но само ако си струва.
Моля за мнение за моделите,като критериите са са е здрав и надежден.
Ако имате за продажба пак можете да ми пишете.Ако е N! и е регистриран на фирма още по-добре.

Поздрави и хубава година :) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], mancho123 и 62 госта