Punky Lexus GS300 2JZ-GE -> MA61 Celica Supra Project

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 24 Юни 2005 10:31

ta shemite sa izprateni veche, svarshih taz rabota v petak na obiat, ta se nadiavam do kraia na drugata sedmica, nachaloto na po drugata da sa pristignali v Italy wink.gif
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 24 Юни 2005 14:05

ALTEZZA написа:ta shemite sa izprateni veche, svarshih taz rabota v petak na obiat, ta se nadiavam do kraia na drugata sedmica, nachaloto na po drugata da sa pristignali v Italy wink.gif
mnogo, ama mnogo ti blagodarya! :thumbsup: happy.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Ее

Мнение от punkara » 24 Юни 2005 14:19

LordDigital написа:Stom kato e za punkaria ,ako trebe cha iznesem celia komputar sys basata ot serviza na gryb i cha exportnem naprao kym pdf nestata.

A inache gledal li si primerno tuka:

http://www.toymods.org.au/Repository/index.php

Poneze ne e OBDI kola ,no celata i sistema e OBDII ready (moze a smenis ECU-to sys OBDII kato PlugAndPlay pone na GTE versiata) ,ta preporycvam ti da prochetes ako imas vreme Technical Articles eto tuk:

http://www.autoshop101.com/autoshop15.html

Mezdu drugoto za VSICKI tezi articles za IZKLUCITELNO polezni za vseki koito ima Toyota i izka da razbere tocno kak raboti. Az imam posledniq kurs po Engine Control Systems ot Toyota University - lubezno predostaven ot kolegata Altezov ,samo ne mi e ostanalo vreme da go skaniram vse oste... no i tam e dosta dobre napraveno prosto ne e syvsem updated za nai-poslednite modeli.
vsichko sum izchel tam, i to otdavna, ama moite buksi sa malko po-razlichni ot Jap. sec. moyata e California spec. i ot suprata sa po-razlichni... dry.gif
toi altezov ghi e pratil diagramite, ta skoro sht pochvam da umuvam na zicite, samo 40broiki ostavat da ustanovya za kude sa... wacko.gif wink.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 24 Юни 2005 22:39

niama problem, dano ti svarshat rabota. inache az malko sam se poobarkal s dnite, izpratih gi vsastnost v chetvartak na obiad, ta da vidim koga ste pristignat, drasni edin red kat gi imash.
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 25 Юни 2005 14:44

ALTEZZA написа:niama problem, dano ti svarshat rabota. inache az malko sam se poobarkal s dnite, izpratih gi vsastnost v chetvartak na obiad, ta da vidim koga ste pristignat, drasni edin red kat gi imash.
ok, vednaga shte go napravya, shtom gi polucha!
:thumbsup: smile.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 28 Юни 2005 12:29

ALTEZZA написа:niama problem, dano ti svarshat rabota. inache az malko sam se poobarkal s dnite, izpratih gi vsastnost v chetvartak na obiad, ta da vidim koga ste pristignat, drasni edin red kat gi imash.
toku shto poluchih paketa s diagramite i shemite! Mnogo ti blagodarya Altezza!
ot taya vecher se vdulbavam v chetene... smile.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 28 Юни 2005 13:03

Punky ти хубаво си тръгнал доктор да ставаш, ма преди това май ще станеш професор на Тойота науките cool.gif :thumbsup:
Успех с конверсията!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 28 Юни 2005 20:23

punkara написа: toku shto poluchih paketa s diagramite i shemite! Mnogo ti blagodarya Altezza!
ot taya vecher se vdulbavam v chetene... smile.gif
dobre be, tez posti nachi sa baia barzichki, kat ne broim sabota i nedelia, za tri dena e pristignalo ohmy.gif
ta ste svarshi li rabota, ili da ti tarsia i drugi shemi?
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 29 Юни 2005 02:43

punkara написа: toku shto poluchih paketa s diagramite i shemite! Mnogo ti blagodarya Altezza!
ot taya vecher se vdulbavam v chetene... smile.gif
Zna4i si polu4il PAKETA biggrin.gif , kojto ti e donesyl diagramite?!? ohmy.gif Toj kak e? KAk e do6ul za 5 dena do Italy?!? laugh.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 29 Юни 2005 11:50

ALTEZZA написа:
punkara написа: toku shto poluchih paketa s diagramite i shemite! Mnogo ti blagodarya Altezza!
ot taya vecher se vdulbavam v chetene... smile.gif
dobre be, tez posti nachi sa baia barzichki, kat ne broim sabota i nedelia, za tri dena e pristignalo ohmy.gif
ta ste svarshi li rabota, ili da ti tarsia i drugi shemi?
vchera samo za edin chas byaha indentificirani vsichki zici i kabeli, nadpisani i gotovi za zakachane!
imam samo edin vupros, molyate da vidish v manual-a na fuel system, ima edno "fuel pump ecu", viz fizicheski tochno kude se namira, i mi go pishi tuk, za da ida da go svalya i nego, da go polzvam na MA61-cata, shtoto shte e po-lesno taka.
mersi mnogo za pomoshtta,
punky :thumbsup: happy.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 30 Юни 2005 10:06

ok, ako se setia utre se go otkriia tova ECU
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 01 Юли 2005 09:17

niamah mnogo vreme da se rovia, no pone namerih tazi kartinka, ne e mnogo iasno kade, no pone orientira. ta na men mi izglejda da e zad tapiceriata na bagajnika(do antenata), ot shofiorskata strana, ta pochni ot tam. ako nesto barkam, togava digai zadnata sedalka i tarsi tam. drugo info ste ti traibva li?
Прикачени файлове
IMG_1025[1].jpg
IMG_1025[1].jpg (121.45 KiB) Преглеждано 5992 пъти
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 01 Юли 2005 10:21

ALTEZZA написа:niamah mnogo vreme da se rovia, no pone namerih tazi kartinka, ne e mnogo iasno kade, no pone orientira. ta na men mi izglejda da e zad tapiceriata na bagajnika(do antenata), ot shofiorskata strana, ta pochni ot tam. ako nesto barkam, togava digai zadnata sedalka i tarsi tam. drugo info ste ti traibva li?
super, mersi! :thumbsup: mnogo dobre znam za koya kutiika stava vupros... :thumbsup:
az tam veche sum burkal i znam tochjno za koya djadja stava vupros... happy.gif blagodrya!
:thumbsup:
punky smile.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 15 Юли 2005 08:59

ta Punkar, do kade go dokara s tvoia 2JZ-GE? ste go montirash li na Suprata? drugo info ste ti triabva li?
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 18 Юли 2005 15:31

ALTEZZA написа:ta Punkar, do kade go dokara s tvoia 2JZ-GE? ste go montirash li na Suprata? drugo info ste ti triabva li?
ami vsichko veche e ot yasno po-yasno, vsichki zici sa ogoleni i nadpisani, taka che problemi nikakvi ne se ochakavt tam. sega chakam seki moment da mi pristigne suedinitelyat ot shtatite, che da razglabyam suprata i da pochvam.
ama taka kato gledam, mai shte stane sled otpuskata shtot kraya na sedmicata trugvam za BG.
oshte vednuz mnogo ti blagodarya za shemite svurshiha prekrasna rabota, prosto za 1 chas, vseyaka zica si nameri myastoto bez nikakuv problem. sus fuel pump ecu-to ot lexusa, shte upgrade-na sistemata na ma61, koyato ima edin switch vutre v samiyat AFM, koito lipsva pri afm na lexus, taka che nyama nikakvi problemi.
imq kum 15 zici za zakachane, i tova e vsichko.
happy.gif
pozdravi,
punky :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта