Втори национален TOYOTA събор

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)

Искаме ли да има

Анкетата свършва на 17 Фев 2009 14:40

да
48
98%
не
1
2%
 
Общо гласове: 49

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 19 Яну 2009 19:39

Georgimitrovich написа:Готово вече имам кирилица. happy.gif
worthy.gif worthy.gif

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 19 Яну 2009 22:03

Жоро - обичам те!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

В общи линии идеята ми е такава:

Който иска да гори бензин и да трие гуми - да има достъп до писта. Но олдтаймерите - като мен - да имат достъп до бира, скара и красива природа. Жените ще дойдат сами при наличието на подобни екстри.

Така че нека, ако е възможно, да го направим при наличието на топли и слънчеви дни, хотел с басейн, място за скара, палатки - ако щете заради романтиката, снимки на красиви месности с Тойтотаджии...

С две думи - докато си на пистата, не можеш да се запознаеш отблизо с всички прекрасни хора, 10 човека въртят обиколки, а другите гледат сеир, мисълта ми е за по - изразена интровертна близост - хора сме, а не тотално зависими от машини с бог знае какъв тунинг...

Поувлякох се - моля за извинение.

Но ...нека този път да го направим за хората, а не за машините...Не искам никой да остава с впечатлението, че съм против драг, дрифт или италианско преследване, но след като сме разисквали почти непрекъснато проблемите на автомобилите си във този прекрасен форум, въпреки невероятния, добре балансиран спам, не е ли време за малко човещина...зад дима на скарата, прекрасното червено вино, задушевните разговори, петромаксовите лампи и топла прегръдка на спорещи страни във форума, намерили общ език и идеи?!?!

Пак се увлякох...


wacko.gif

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 19 Яну 2009 22:26

Дидко, много романтично го раздаваш laugh.gif
не че е лошо де smile.gif всъщност сори че се обаждам rolleyes.gif

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Мнение от slowtraveler » 19 Яну 2009 22:27

Fido Dido написа:.....Но олдтаймерите - като мен - да имат достъп до бира, скара и красива природа. Жените ще дойдат сами при наличието на подобни екстри.

Така че нека, ако е възможно, да го направим при наличието на топли и слънчеви дни, хотел с басейн, място за скара, палатки - ако щете заради романтиката, снимки на красиви месности с Тойтотаджии...
.......не е ли време за малко човещина...зад дима на скарата, прекрасното червено вино, задушевните разговори, петромаксовите лампи и топла прегръдка на спорещи страни във форума, намерили общ език и идеи?!?!
....
ХАХАХА - Дидо, направо ме разби, и ме подтикна да изкарам една бира от хладилника. drool.gif drool.gif
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :cheers:
На такава среща и аз ще дойда biggrin.gif laugh.gif
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 19 Яну 2009 22:29

desSs написа:Дидко, много романтично го раздаваш laugh.gif
не че е лошо де smile.gif всъщност сори че се обаждам rolleyes.gif
Искам деца от Дидо biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 20 Яну 2009 00:29

Аз съм ЗА писта, ЗА скара бира, ЗА април-май, и ЗА юни, ЗА организаторите :thumbsup: , ЗА купона :thumbsup:

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 20 Яну 2009 00:32

ЗА където и да е , ЗА Жоро, ЗА Петър, ЗА Дидо ЗА други от компанията. Само измислета къде :thumbsup:

Аватар
Kiki
Мнения: 8211
Регистриран на: 05 Фев 2008 21:24
Местоположение: София
Автомобил: РАВ 4 ХА 30
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 12 пъти

Мнение от Kiki » 20 Яну 2009 00:32

slowtraveler написа: На такава среща и аз ще дойда biggrin.gif laugh.gif
Трябва да вземеш една Тойотка на заем. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

chaval
Мнения: 203
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:42
Местоположение: София

Мнение от chaval » 20 Яну 2009 01:21

laugh.gif Ми той Жоро като гледам е мислил за всички- романтици, сеирджии, пияници, състезатели .....

Ob6to vzeto predlojenieto mi v grub variant e takova datata da si ostane akto minalogodi6nata 4e da ne razvalqme na gorata lqtoto i pr. 19 i 20 sept. se padat subota i nedelq. Subota se subirame i se ka4vameprimerno na hija zdravec. Tova e v Rodopite do Plovdiv. Pravim si skari barbekiuta i pr. qdene piene i tiq tri raboti tongue.gif . Za spaneto moje da se spi po hotelite v regiona moga da usegorq na jelae6tite i mqsto za palatkov lagar s vazmojnost da polzvat voda, toaletna i tok nai veroqtno. V nedelq stavame i otivame na pistata da pokarame po podobie na minalata godina. Za tezi koito ne gi vle4e karaneto mogat da prekarat denq v razhodki iz balkana ili iz Plovdiv ili kakvoto si re6at. Sled pistata pak qdene i piene i v ponedelnik (koito mislq 4e e po4iven den no ne sum go proveril o6te) vseki si putuva za kadeto e re6il.

V ob6ti linii tova mi e ideqta 4e da moje da doidat i hora koito ne se vulnuvat ot karaneto po pistata, a su6to taka horata sus semeistva i deca mogat da go kombinirat kato edna semeina po4ivka za dva tri dena.
Превод
Общо взето предложението ми в груб вариант е такова- датата да си остане както миналогодишната, че да не разваляме на хората лятото и пр. 19 и 20 септеври се падат събота и неделя. Събота се събираме и се качваме примерно на х. Здравец. Това е в родопите до Пловдив. Правим си скари, барбекюта и пр. ядене, пиене и тия три работи biggrin.gif . За спането може да се спи по хотелите, мога да oсигуря на желаещите място и за палатков лагер с възможност да ползват вода, тоалетна и ток най-вероятно. В неделя ставаме и отиваме на пистата да покараме по подобие на миналата година. За тези които не ги влече карането могат да прекарат деня в разходки из балкана или из Пловдив или каквото си решат. След пистата пак ядене и пиене и в понеделник (който мисла, че е почивен ден, но не съм го проверил още) всеки си пътува за където реши.

В общи линии това ми е идеята, че да може да дойдат и хора които не се вълнуват от карането по пистата, а също така хора със семейства и деца могат да го комбиниратмкато една семейна почивка за два три дена.
10Х tongue.gif

За дата - най-добре да остане същата за да може със времето да се създаде нещо като традиция, а не да го превръщаме подобно на седмичните срещи

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 20 Яну 2009 03:35

Fido Dido написа:Жоро - обичам те!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

В общи линии идеята ми е такава:

Който иска да гори бензин и да трие гуми - да има достъп до писта. Но олдтаймерите - като мен - да имат достъп до бира, скара и красива природа. Жените ще дойдат сами при наличието на подобни екстри.

Така че нека, ако е възможно, да го направим при наличието на топли и слънчеви дни, хотел с басейн, място за скара, палатки - ако щете заради романтиката, снимки на красиви месности с Тойтотаджии...

С две думи - докато си на пистата, не можеш да се запознаеш отблизо с всички прекрасни хора, 10 човека въртят обиколки, а другите гледат сеир, мисълта ми е за по - изразена интровертна близост - хора сме, а не тотално зависими от машини с бог знае какъв тунинг...

Поувлякох се - моля за извинение.

Но ...нека този път да го направим за хората, а не за машините...Не искам никой да остава с впечатлението, че съм против драг, дрифт или италианско преследване, но след като сме разисквали почти непрекъснато проблемите на автомобилите си във този прекрасен форум, въпреки невероятния, добре балансиран спам, не е ли време за малко човещина...зад дима на скарата, прекрасното червено вино, задушевните разговори, петромаксовите лампи и топла прегръдка на спорещи страни във форума, намерили общ език и идеи?!?!

Пак се увлякох...


wacko.gif
диде ,да не си фенна оптичния тунинг ,че мразиш да караш? biggrin.gif

бтв на таковамероприятие и с шкодата идвам:)

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 20 Яну 2009 04:30

rudolf написа: бтв на таковамероприятие и с шкодата идвам:)
Само ако исложиш задния мост от АЕ-то иначе не
:whistle: .

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 20 Яну 2009 07:45

Kiki написа:
slowtraveler написа: На такава среща и аз ще дойда biggrin.gif laugh.gif
Трябва да вземеш една Тойотка на заем. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ше го докарам с ярето laugh.gif

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Мнение от slowtraveler » 20 Яну 2009 08:34

Знаех си, че има на кого да разчитам biggrin.gif
Ама Dess, имам чувството, че на много хора 'ще им се развалят' Тойотите само и само точно ти да ги караш, и аз пак ще трябва да търся емблема да лепна отпред за заблуда biggrin.gif
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 20 Яну 2009 08:48

slowtraveler написа:имам чувството, че на много хора 'ще им се развалят' Тойотите само и само точно ти да ги караш
толкоз много самоубийци ли има в тоя форум laugh.gif не вярвам laugh.gif

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 20 Яну 2009 11:01

хахаха laugh.gif Никаде не е казано че това е събиране на собственици на Тойоти, бивши, бъдещи или настоящи. Аз съм почитател и на самолетите, но уви нямам възможност да си купя Миг-29, но това не ме е спирало да ходя по авио изложения и шоута. Всеки които смята че ще изкара добре и че ще му е интересно е добре дошъл.

Както виждам идеята ви допада ще се заема да помисля малко по-сериозно, за да дам малко по конкретни данни до няколки дни. Чесно казано не очаквах да има такув интерес. Благодаря ви.

Поздрави на всички :thumbsup:
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта