Редовна среща на Тойота в Пловдив

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 24 Яну 2009 19:22

аз няма да мога да доида оставам в планината до второ нареждане tongue.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
Рошко
Мнения: 918
Регистриран на: 09 Ное 2008 14:41
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Рошко » 24 Яну 2009 19:36

Аз почти сигурно ще дойда... Дано се съберат повече колеги да се запознаем :thumbsup:

Аватар
raider_yaris
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Май 2007 01:01
Местоположение: Пловдив

Мнение от raider_yaris » 24 Яну 2009 22:18

A ве хора, ей сега четох форума на Мазда и тези май нещо се гъбаркат с нас. Цитирам " От Тойота само един може да дойде и то чак след 18.30, така че ще сме само Мазда и Митцубиши".

Я дайте да им покажем тез от Тойота какви коли карат biggrin.gif
Tokyo Drift :-)

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 24 Яну 2009 23:20

Е какво очакваш от хора дето карат Японски Форд :whistle: .............

Аватар
Рошко
Мнения: 918
Регистриран на: 09 Ное 2008 14:41
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Рошко » 25 Яну 2009 02:04

raider_yaris написа:A ве хора, ей сега четох форума на Мазда и тези май нещо се гъбаркат с нас. Цитирам " От Тойота само един може да дойде и то чак след 18.30, така че ще сме само Мазда и Митцубиши".

Я дайте да им покажем тез от Тойота какви коли карат biggrin.gif
нещо ти е неточен цитата колега...
Аз като гледам, само един от Тойота изяви желание, но той не можел преди 18.30 да дойде, така че ще сме Мазда , Хонда и Мицубиши, ако успея да дойда толкова рано -разбира се......
Мен не ми звучи като гъбаркане - просто човекът дава инфо на техния си форум колко от нас ще са там... И като гледам, наистина, освен мен никой не е потвърдил желание за присъствие, а бях писал, че преди 18:30 не мога, но въпреки това ще отида! Нищо лично и към колегата Bass_man, но мисля, че преди да тръгнем да се заяждаме помежду си, е хубаво първо да уточним фактите и да погледнем точно кой какво е казал, а не да си играем на "развален телефон" :thumbsup:
Последно промяна от Рошко на 25 Яну 2009 10:14, променено общо 1 път.

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 25 Яну 2009 02:15

1.6 VVT-i написа: .............а не да си играем на "развален телефон" :thumbsup:
Еееее така много бързо ще се разберем :whistle: . Друго си е да има малко неяснотий tongue.gif .

Аватар
raider_yaris
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Май 2007 01:01
Местоположение: Пловдив

Мнение от raider_yaris » 25 Яну 2009 04:09

Очаквах че ще се получи някакво недоразбиране, но се надявах, че усмивката накрая ще вкара малко яснота към изказването. Демек че се бъзикам rolleyes.gif

Ако е имало дори нотка на заяждане, то може би е била към нас Тойотаджиите biggrin.gif да се стегнем и да отидем. Аз лично никога не съм присъствал на Тойота среща и нямам много право на глас, но мисля да се запозная с някого утре (по-точно днес вече).
Tokyo Drift :-)

Аватар
Рошко
Мнения: 918
Регистриран на: 09 Ное 2008 14:41
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Рошко » 25 Яну 2009 10:18

Bass_Man написа:
1.6 VVT-i написа: .............а не да си играем на "развален телефон" :thumbsup:
Еееее така много бързо ще се разберем :whistle: . Друго си е да има малко неяснотий tongue.gif .
Друго си е е да се вкара и някоя интрижка.... Изображение Изображение

Аватар
martod
Мнения: 1501
Регистриран на: 15 Ное 2008 17:49
Местоположение: Пловдив, което си е пак в страната на абсурдите .

Мнение от martod » 25 Яну 2009 10:19

Bass_Man написа:Е какво очакваш от хора дето карат Японски Форд :whistle: .............
Колега ! Нещо против Мазда и Мицубиши ли имаш, или против хората които ги карат ???Че не стана много ясно, от поста ти .... biggrin.gif ....И недей да спамиш темата tongue.gif ....Тя е за Пловдивска среща...... biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

Аватар
martod
Мнения: 1501
Регистриран на: 15 Ное 2008 17:49
Местоположение: Пловдив, което си е пак в страната на абсурдите .

Мнение от martod » 25 Яну 2009 10:35

raider_yaris написа:Очаквах че ще се получи някакво недоразбиране, но се надявах, че усмивката накрая ще вкара малко яснота към изказването. Демек че се бъзикам rolleyes.gif
Ами трябваше да вкараш усмивката малко по рано, а не след последното ти изречение....... biggrin.gif .....И един приятелски съвет.....Друг път като четеш и в други форуми, чети и никнейма tongue.gif да не би случайно да съвпада, с този на човека който ви покани на срещата, и ви даде линк към темата на Мазда-клуб..... cool.gif .....Ама нищо, не ти се сърдя.....Членувам във всички Японски авто-форуми , и съм свикнал с това, че на всеки колата му е "най велика"....За това , ако имаш намерение да показваш "колко грешен е изборът на автомобил на другите", стой си в къщи.......Ако не е така, прочети какво пише в подписа ми, и заповядай на срещата........ :thumbsup:
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 25 Яну 2009 13:01

В интерес на истината тая тема тука е няква формалност, то се видя кои идва по срещите и те си знаят кога и каде tongue.gif Тва с общата среща с другите марки хубаво ама пак аматиорска работа. Ще се съберете някви хора и после кво biggrin.gif Никой не мисли за напред.

Приятно прекарване на срещета, но аз немога да доида.
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
raider_yaris
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Май 2007 01:01
Местоположение: Пловдив

Мнение от raider_yaris » 25 Яну 2009 13:42

" .....Ама нищо, не ти се сърдя.....Членувам във всички Японски авто-форуми , и съм свикнал с това, че на всеки колата му е "най велика"....За това , ако имаш намерение да показваш "колко грешен е изборът на автомобил на другите", стой си в къщи......."

Това, което исках да кажа беше да се съберем повече хора от Тойота, а не да парадирам, че Тойота е Марката. За твое сведение колата за мен е Мазда Rx8, но това си е мое мнение и не го налагам на никого.

Усещам, че май си тълкувате написаното по-горе, както ви е угодно, само и само да се заядете!
Tokyo Drift :-)

Аватар
martod
Мнения: 1501
Регистриран на: 15 Ное 2008 17:49
Местоположение: Пловдив, което си е пак в страната на абсурдите .

Мнение от martod » 25 Яну 2009 18:24

raider_yaris написа:"

Това, което исках да кажа беше да се съберем повече хора от Тойота, а не да парадирам, че Тойота е Марката. За твое сведение колата за мен е Мазда Rx8, но това си е мое мнение и не го налагам на никого.

Усещам, че май си тълкувате написаното по-горе, както ви е угодно, само и само да се заядете!
Ами това което си искал, трябваше да го кажеш бе колега.....И защо изобщо си мислиш че някой се заяжда ? ...Ето ти си човека, който пак започва да говори за марки коли, а срещата беше не на определена марка, а обща.....Ако беше дошъл, щеше да видиш че е така.......Имаше доста хора от Тойота клуб, за което ги поздравявам....Без много канене и организиране, дойдоха хората....Евала на такива хора.... :thumbsup: ....Все пак колата е само едно средство за придвижване, независимо каква е марката.......
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнение от Georgimitrovich » 25 Яну 2009 18:32

А кво ще кажете ако имате нещо да се доразбирате да е на лични biggrin.gif
Някои няма ли да качи снимки да видим кои сте отсрамил пловдивската група. :thumbsup:
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Аватар
martod
Мнения: 1501
Регистриран на: 15 Ное 2008 17:49
Местоположение: Пловдив, което си е пак в страната на абсурдите .

Мнение от martod » 25 Яну 2009 19:22

Georgimitrovich написа: Някои няма ли да качи снимки да видим кои сте отсрамил пловдивската група. :thumbsup:
Нямаш ядове...... tongue.gif http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334274......Ето и още....http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=10209640
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА........ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта