Lexus обезглави конкуренцията в луксозния клас

Публикувай отговор
Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 22 Яну 2011 23:05

Та воланите са едни и същи ,ето виж.........
Дано най-накрая мирясаш с тоя волан
Версо 2008 и РХ400 2008
Прикачени файлове
2008 Lexus RX 400h interior.jpg
2008 Lexus RX 400h interior.jpg (16.8 KiB) Преглеждано 3074 пъти
interior-2008-toyota-corolla-verso-razlog-pic-2-123.jpeg
interior-2008-toyota-corolla-verso-razlog-pic-2-123.jpeg (23.55 KiB) Преглеждано 3074 пъти
A car without TURBO is like a man without BALLS!

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 22 Яну 2011 23:08

ми в качеството на материалите вътре принципно, но ако някой четеше тука какво пиша, а не само да се афектира и да ми измисля думи, щеше да забележи, че не съм казвал, че БМВ, Ауди или нещо друго било с по-качествени материали. Казвам, че Лексъс RX 400h до болка прилича на версо.

а колегата LEXUS, дали се е качвал в LEXUS или ги гледа в гугъла и ги усеща нещата, че малко се съмнявам, а и малко се дразня, когато някой ми поставя етикети. и освен това, аз много добре знам, кое е актуалния модел, но на този етап, мога да си позволя 2-3-4 годишен екземпляр от предишното поколение и такива гледам и пробвам и от такива си изказвам впечетлението. Ако ти караш LS 600, ок, браво, само, че малко се съмнявам...
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

Аватар
LEXUS
Мнения: 3725
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 9 пъти

Мнение от LEXUS » 22 Яну 2011 23:10

nov написа:Не съм фанатик ама това табло на Лексотана ми се струва, че е изпреварило времето си технологично и на дизайн разбира се, пък ако да са му копчетата и от Старлет. punk.gif
Не , ти ще бъдеш обявен за фанатик ,щото си извън клишето на господина с многото букви, който в началото твърдеше,че немските луксозни марки били с повече екстри и по-комфортни от Лексус,сега спря да квичи тази лъжа след като се осъзна къде се намира и започна да крещи с големи букви други нонсенси. Лексусите изобщо не са с евтина пластмаса за разлика от БМВ и Мерцедес в някои техни модели. Да ме извинява господина с многото букви. И Лексус се доказа като изхвърли от най-продаваните ликсозни коли в Америка Мерцедес и БМВ. Пък Лексус ги изпревари с качествата си, и за това печели прочуванията за клиентско задоволство. Лексус винаги предлага повече екстри от немските луксозни марки. Да не говорим ,че тихите му хибриди са недостижими за германците!
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 22 Яну 2011 23:10

miLen4o написа:Та воланите са едни и същи ,ето виж.........
Дано най-накрая мирясаш с тоя волан
Версо 2008 и РХ400 2008
Аз много добре знам, че са еднакви, защото карам Версо, а от няколко дни обикалям да оглеждам RX, радвам се, че ти си забелязал най накрая за кои модели говоря и си открил приликите.

Добре, хайде сега някой да си сложи ръка на сърцето и да каже, не си ли приличат доста тези 2 снимки?
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 22 Яну 2011 23:15

LEXUS написа:
nov написа:Не съм фанатик ама това табло на Лексотана ми се струва, че е изпреварило времето си технологично и на дизайн разбира се, пък ако да са му копчетата и от Старлет. punk.gif
Не , ти ще бъдеш обявен за фанатик ,щото си извън клишето на господина с многото букви, който в началото твърдеше,че немските луксозни марки били с повече екстри и по-комфортни от Лексус,сега спря да квичи тази лъжа след като се осъзна къде се намира и започна да крещи с големи букви други нонсенси. Лексусите изобщо не са с евтина пластмаса за разлика от БМВ и Мерцедес в някои техни модели. Да ме извинява господина с многото букви. И Лексус се доказа като изхвърли от най-продаваните ликсозни коли в Америка Мерцедес и БМВ. Пък Лексус ги изпревари с качествата си, и за това печели прочуванията за клиентско задоволство. Лексус винаги предлага повече екстри от немските луксозни марки. Да не говорим ,че тихите му хибриди са недостижими за германците!
Комичен ставаш, стига с тия проучвания, дето ги четеш, че не спря с тия бръщолевици. Кога казах, че са с повече екстри серийно?

Друго. Я покледни един GS 2006та година с какво копче му се изключва TRC-то и как му се променят настройките на окачването и как се включва зимния режим. Погледни копчето само и замълчи. И човека, когото цитирах за дебелите евтини пластмасови копчета и чието име няма да назовавам, със сигурност има възможност да си купи не Тойота, не Лексус, а ТМА. И със сигурност се е повозил в доста повече коли, отколкото ти си виждал в интернет.
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

Аватар
LEXUS
Мнения: 3725
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 9 пъти

Мнение от LEXUS » 22 Яну 2011 23:21

gh0s7r1d3r написа:
LEXUS написа:
nov написа:Не съм фанатик ама това табло на Лексотана ми се струва, че е изпреварило времето си технологично и на дизайн разбира се, пък ако да са му копчетата и от Старлет. punk.gif
Не , ти ще бъдеш обявен за фанатик ,щото си извън клишето на господина с многото букви, който в началото твърдеше,че немските луксозни марки били с повече екстри и по-комфортни от Лексус,сега спря да квичи тази лъжа след като се осъзна къде се намира и започна да крещи с големи букви други нонсенси. Лексусите изобщо не са с евтина пластмаса за разлика от БМВ и Мерцедес в някои техни модели. Да ме извинява господина с многото букви. И Лексус се доказа като изхвърли от най-продаваните ликсозни коли в Америка Мерцедес и БМВ. Пък Лексус ги изпревари с качествата си, и за това печели прочуванията за клиентско задоволство. Лексус винаги предлага повече екстри от немските луксозни марки. Да не говорим ,че тихите му хибриди са недостижими за германците!
Комикс, стига с тия проучвания, дето ги четеш, че не спря с тия бръщолевици. Кога казах, че са с повече екстри серийно?

Друго. Я покледни един GS 2006та година с какво копче му се изключва TRC-то и как му се променят настройките на окачването и как се включва зимния режим. Погледни копчето само и замълчи. И човека, когото цитирах за дебелите евтини пластмасови копчета и чието име няма да назовавам, със сигурност има възможност да си купи не Тойота, не Лексус, а ТМА. И със сигурност се е повозил в доста повече коли, отколкото ти си виждал в интернет.
Виж какво , не е нужно да ми се обясняваш като пубертет от 8-ми клас. Дадох ли ти нагледен материал , оня или оная от Камор изобщо не ме интересува. На приказки от някой или някоя не вярвам , виждаш ли го или пак да ти постна снимките:
Копчета Лексус:
http://izmostock.photoshelter.com/image ... c6BGfrIwio
Копчета БМВ:

http://www.bmw-rentacar.com/the-new-201 ... ained.html

Оня от Камор да ги говори тия на такива като тебе.
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
LEXUS
Мнения: 3725
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 9 пъти

Мнение от LEXUS » 22 Яну 2011 23:26

gh0s7r1d3r написа:
LEXUS написа:
nov написа:Не съм фанатик ама това табло на Лексотана ми се струва, че е изпреварило времето си технологично и на дизайн разбира се, пък ако да са му копчетата и от Старлет. punk.gif
Не , ти ще бъдеш обявен за фанатик ,щото си извън клишето на господина с многото букви, който в началото твърдеше,че немските луксозни марки били с повече екстри и по-комфортни от Лексус,сега спря да квичи тази лъжа след като се осъзна къде се намира и започна да крещи с големи букви други нонсенси. Лексусите изобщо не са с евтина пластмаса за разлика от БМВ и Мерцедес в някои техни модели. Да ме извинява господина с многото букви. И Лексус се доказа като изхвърли от най-продаваните ликсозни коли в Америка Мерцедес и БМВ. Пък Лексус ги изпревари с качествата си, и за това печели прочуванията за клиентско задоволство. Лексус винаги предлага повече екстри от немските луксозни марки. Да не говорим ,че тихите му хибриди са недостижими за германците!
Комичен ставаш, стига с тия проучвания, дето ги четеш, че не спря с тия бръщолевици. Кога казах, че са с повече екстри серийно?

Друго. ....
gh0s7r1d3r написа:Това имам в предвид, като казвам, че на лукс и екстри германците са ненадминати.
Това ти ли писа, та дори с голям шрифт и червени букви. dry.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 22 Яну 2011 23:27

http://store.interlease.bg/img/1769/9-big.jpg - Лексъс ГС 430 2006 г.

БМВ 750 2006 г. http://www.bmwtowson.com/research/image ... terior.jpg

Такива, като мене имаш в предвид какви точно? Като какъв ме категоризираш, че не те разбирам.
Последно промяна от gh0s7r1d3r на 22 Яну 2011 23:31, променено общо 1 път.
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 22 Яну 2011 23:28

LEXUS написа:
gh0s7r1d3r написа:
LEXUS написа: Не , ти ще бъдеш обявен за фанатик ,щото си извън клишето на господина с многото букви, който в началото твърдеше,че немските луксозни марки били с повече екстри и по-комфортни от Лексус,сега спря да квичи тази лъжа след като се осъзна къде се намира и започна да крещи с големи букви други нонсенси. Лексусите изобщо не са с евтина пластмаса за разлика от БМВ и Мерцедес в някои техни модели. Да ме извинява господина с многото букви. И Лексус се доказа като изхвърли от най-продаваните ликсозни коли в Америка Мерцедес и БМВ. Пък Лексус ги изпревари с качествата си, и за това печели прочуванията за клиентско задоволство. Лексус винаги предлага повече екстри от немските луксозни марки. Да не говорим ,че тихите му хибриди са недостижими за германците!
Комичен ставаш, стига с тия проучвания, дето ги четеш, че не спря с тия бръщолевици. Кога казах, че са с повече екстри серийно?

Друго. ....
gh0s7r1d3r написа:Това имам в предвид, като казвам, че на лукс и екстри германците са ненадминати.
Това ти ли писа, та дори с голям шрифт и червени букви. dry.gif
Не ми вади думите от контекста, ако обичаш.
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 22 Яну 2011 23:29

Аз предлагам американците да пратят по някое доларче от на татковците им парите, дето ги харчат отвъд океана и да организираме на LEXUS един уикенд с 3-4 рентакарски лексуса, та поне да има защо да му е такъв никнейма. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif :whistle:
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

Аватар
LEXUS
Мнения: 3725
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 9 пъти

Мнение от LEXUS » 22 Яну 2011 23:35

gh0s7r1d3r написа:http://store.interlease.bg/img/1769/9-big.jpg - Лексъс ГС 430 2006 г.

БМВ 750 2006 г. http://www.bmwtowson.com/research/image ... terior.jpg

Такива, като мене имаш в предвид какви точно? Като какъв ме категоризираш, че не те разбирам.
Може ли да обясниш по коя логика и в рамките на кой контекст biggrin.gif сравняваш Лексус ГС с БМВ 750? wacko.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
LEXUS
Мнения: 3725
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 9 пъти

Мнение от LEXUS » 22 Яну 2011 23:39

gh0s7r1d3r написа:......... но за мен по-луксозни автомобили от Мерцедес, БМВ и Ауди няма. (говорим за масовите автомобили, Бентли, астън и прочее ги пропускаме)
Вярно е, че не съм много запознат с Лексъс-ите......
Интересен човек си. Хем не си запознат с Лексус, хем немските според теб били по-луксозни?! Според мен пък си жертва на клишетата. Но твое мнение, би трябвало да се уважава всяко мнение. Но не ни го налагай с големи червени букви, защото ние сме на противоположното! cool.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 22 Яну 2011 23:43

http://1.bp.blogspot.com/__kjL7rUis08/S ... Series.jpg

ето ти 5та серия, че онази снимка и без това съм я объркал нещо .
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

Аватар
Raya
Мнения: 1792
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Raya » 22 Яну 2011 23:43

gh0s7r1d3r написа:
miLen4o написа:Та воланите са едни и същи ,ето виж.........
Дано най-накрая мирясаш с тоя волан
Версо 2008 и РХ400 2008

Добре, хайде сега някой да си сложи ръка на сърцето и да каже, не си ли приличат доста тези 2 снимки?
Хич не си приличат.
Горната (Версото) по средата прилича на домашен робот (от филмите) със очички и носле:)))))))
Долната (Лексуса) прилича на два педала и клозет по средата м/у тях:)))))

Воланите май си приличат, ама хич няма да ми дреме, ако ще стои емблемата на Лексус tongue.gif

Аватар
Akima
Мнения: 7167
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 40 пъти
Получена  благодарност: 79 пъти

Мнение от Akima » 22 Яну 2011 23:44

А аз вече чакам някой модератор да донесе Големия Катинар или да я премести и тази тема в офтопик! :whistle:
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта