Идея за Събор 2011

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 23 Авг 2010 15:09

rudolf - прав си за това, но мен ме чуди друго нещо - защо много от селиките не дойдоха миналата година на националния, а след това с ОХОТА бяха на Селика срещата ?!?? Нещо не ми става ясно, при положение, че това са спортните коли и има доста повече смисъл да се въртят Селики по пистата, вместо моята Корола 1.4д .....Би следвало спортажите да дойдат и да късат гуми наред, а то ко стана...... Явно все още много от хората тук си мислят, че ние с Жоро сме изкарали поне по 2-3 хилядарки на човек от това мероприятие ..... Дали има нещо друго, с което да сме ги накарали да се махнат ???!! Български манталитет.... щом някой друг го прави - няма да има, ще си направя мое си..... Мисълта, че ще плати, явно го кара да мисли, че някой го ебава и пълни джобовете на организаторите...... НОооооо, квото такова, сериозните пак ще се видим и тази година, пък другите - да си скачаят на паркингите и в хотела laugh.gif :whistle:

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 23 Авг 2010 15:21

Me4oKyX написа:... мен ме чуди друго нещо - защо много от селиките не дойдоха миналата година на националния, а след това с ОХОТА бяха на Селика срещата ?!?? Нещо не ми става ясно, при положение, че това са спортните коли и има доста повече смисъл да се въртят Селики по пистата,........Би следвало спортажите да дойдат и да късат гуми наред, ...:
Да се опитам аз да обясня как ги виждам нещата от общуването с повечето селикаджии, за да престанете да ги нападате.

Повечето са си спестили сами и са си купили първа лична кола стара Селика ( която в предвид годинките си има разходи за поддръжка). И сега да дойдат да пилят гуми и бензин им струва пари. Който може да си го позволи идва на пистата, т.е. на Тойота събор.

Други пък вообще не ги интересуват други Тойоти, те са увлечени само по този модел и не им интересно да слушат за рейките и съединителите на Авенсисите.

И основно са млади момчета, които като се съберат, са на един акъл с еднакви интереси и им забавно на всички.

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Авг 2010 16:16

Raya написа:
Me4oKyX написа:... :
.
1.като цяло всички сме наясно ,че селика е препочитана марка от хора без опит и без финанси обикновено около 20 годишни с първа кола,,.най вероятно за хора които залагат на неподплатена спортна визия. аз незнам някой да развива изобщо проект селиката си освен стъкломатови блянове.

2. не мисля че посещение на националния тойота събор, е по скъпо от веекенд с преспиване,пиене и ядене в велико търново.както и не мисля че около провдив няма едно свободно ъгълче...карането е за удоволствие,и не е задължително....

коментарите са ми от чисто човешка гледна точка на по възрастен: ако някой си е внушил че с селика може да се легитимира в обществото,да обоснове съсловие, да спечели някаква възхита или уважение--не след дълго ще разбере,че много по важни са човешките отношения ,контакти без значение от марка.
аз най често се виждами карам е с хора с БМВ-та,, с тях намирам повече общи теми,отколко с някой с корола като моята.,,защо трябва да се ограничавам че гошо ми е приятен,ма не кара корола??.а пешо тъпото е от наще.

предметите са средства които трябва да ни помагат да сме хора,а не да губим човешкия си лик и да сме асоциализираме. мисля че хора които не осъзнават това,по добре че не присъстват на националната. :thumbsup:

преставам с темата, да не излезе,че нещо се вълнувам много ohmy.gif

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 23 Авг 2010 19:53

Ама за кво изобщо го обсъждате това....То си е до човек.Аз лично като отидох миналата година на национална ,отидох с мисълта да се запозная с хората от форума,не да гледам селики и т.н.Който иска да идва.....като не да си правят ако ще и СеликаСупраМР2 среща,мен не ме вълнува това.Както казва стария и мъдар чичо Дидо biggrin.gif
Аз отивам за скара и бира..... smile.gif
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Аватар
Me4oKyX
Мнения: 2201
Регистриран на: 10 Яну 2007 14:16
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Me4oKyX » 23 Авг 2010 21:49

rudolf - абсолютно прав си .... biggrin.gif


miLen4o - скара, бира и музиката да не спира - това ще го направим, а и имаме доста опит всички взети заедно laugh.gif laugh.gif А дали ще оставим 2 метра гуми или 2 чифта - кой както си реши biggrin.gif

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 23 Авг 2010 21:54

Me4oKyX написа:rudolf - абсолютно прав си .... biggrin.gif


miLen4o - скара, бира и музиката да не спира - това ще го направим, а и имаме доста опит всички взети заедно laugh.gif laugh.gif А дали ще оставим 2 метра гуми или 2 чифта - кой както си реши biggrin.gif
Аз ще гледам да не оставям гуми ,че не моа се прибера до Плевен после,ама за доброто напиване съм там...а и на пистата ще съм нали ще гледаме бигачки biggrin.gif
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 24 Авг 2010 08:21

Аз не мога да разбера едно нещо. Кога се реши че един членски внос на 10 или 100 човека ще ни плати пистата ? Аз като неОрганизатор ги виждам много елементарни нещата. Искаме ли писта ? Искаме. Колко сме ,дето ще караме - 20-50 човека. Добре ще струва толкова. "Ема скъпо е". Добре тогава отиваме и ги даваме довечера на кръчмата. И тва е. Ако има желаещи и естествено ако се съберем достатъчно народ че да не е по 100 лв на човек мисля че може да се получи нещо. Ако няма достатъчно ,няма събор и тва е. Като няма желаещи за мероприятие ,няма мероприятие. Ама като се каже че събора ще е ядене и пиене всички са ОК и резервират пресъствие. Сигурен съм че ако има писта ,ще дойдат и тези които не искат да карат за да погледат и полюпят семки.Както стана предишните години. Освен ако не им се и досвидят и 5лв за вход? Пък дали са със Селеки и ли Королки 1,4 според мен няма абсолютно никво значение за това дали имат желание за нещо или не...
Изображение1G-FE

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 24 Авг 2010 09:42

мдааа Ael е мннооого прав, но няма как ...
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

jlostill
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Дек 2008 19:46

Мнение от jlostill » 26 Авг 2010 14:33

Така си е ..и какво става в крайна сметка..

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 26 Авг 2010 14:41

jlostill написа:Така си е ..и какво става в крайна сметка..
28-29 Август.Добре дощъл си,просто няма да са само Тойоти ,а и други друпнати събратя happy.gif
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Petar Zaikov
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Фев 2011 19:40

Мнение от Petar Zaikov » 15 Фев 2011 19:55

mom4eta nqkoi da kaje koga 6te e toq sabor :help: mersi predvaritelno

Аватар
miLen4o
Мнения: 1033
Регистриран на: 21 Юли 2007 18:42
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Мнение от miLen4o » 15 Фев 2011 20:02

Petar Zaikov написа:mom4eta nqkoi da kaje koga 6te e toq sabor :help: mersi predvaritelno
Ми той малко мина ,ама няма нищо ,ако следиш темите и тая година лятото може да се измисли нещо biggrin.gif
A car without TURBO is like a man without BALLS!

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 10 Апр 2011 16:50

miLen4o написа:
Petar Zaikov написа:mom4eta nqkoi da kaje koga 6te e toq sabor :help: mersi predvaritelno
Ми той малко мина ,ама няма нищо ,ако следиш темите и тая година лятото може да се измисли нещо biggrin.gif
Лятото наближава wink.gif
....--Celica 1.8_00г--Avensis 1.6_00г--Avensis 1.8_05г--....

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 10 Апр 2011 16:59

колегата митро георгиевски,трескаво работи по организирането на японски трак дей,който чудесно може да е повод за среща.
мероприятието ще е в два дни,което ще даде достатъчно време да им и за каране и за лични саморазправи на неединомислещите в форума:)

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 10 Апр 2011 17:02

Това го знаем. Ама то е японска авто среща. Да направим едно лятно непринудено събиране без писти..........колкото да се позабляваме покрай някой басейн с барбекю wink.gif
....--Celica 1.8_00г--Avensis 1.6_00г--Avensis 1.8_05г--....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта