А какво ще кажете за карти;)

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 25 Апр 2006 04:45

ALTEZZA написа: btw, az veche imam edna karta izdadena mi ot Toyota det oshte se chudia za kvo mi e. za sega edinstvenata i funkcia e da polzvam nomera napisan na neia za da se logvam v na Toyota sait det moga da vzimam testove. na garba na kartata ima i magnitna lenta, ta moje niakoi den da i napraviat drugi funkcii, znam li wacko.gif
Za kakvi testove stava ?
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 25 Апр 2006 08:47

newmiro написа:... i temata se zatvarq, zakliuchva, iztriva....
i don't think so wink.gif
tuk niamame navika da zatvariame, zakluchvame, iztrivame temi(osven ako ne sa niakvi spameve v povecheto sluchai s cel reklama ili goli kaki) :thumbsup:
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 25 Апр 2006 08:48

Japanese_fever написа:
Za kakvi testove stava ?
ot vreme na vreme triabva da vzimam testove kam Toyota
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 25 Апр 2006 18:57

^ Japaneese>>> prosto Toyota iskat da znaiat dali Altezzov ne se otpuska da pushi "da chronik" ili "da funky stuff", shtoto kato pochnat da idvat klientite tukuvish pochne da tancuva tam na kapaka na clientskata kola. biggrin.gif laugh.gif
Altezza kaji sega chia urina polzvash za testove? Zashtoto znam che kato pikaesh, lamarina rejesh.... laugh.gif laugh.gif wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 25 Апр 2006 22:06

sluchaen_fen написа:На пластмасовата карта трябва да се напише прякора (ника), имената на потребителя, датата на неговата регистрация и датата на стартиране на форума (09.09.2004 год.). Логото трябва да е проектирано точно по размерите на свободното пространство на картата.
да, точно така ще се направят.... ама като му дойде времето:)
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта