Проблем с фаровете на Карина Е 95г.

Carina E
Мнения: 24
Регистриран на: 15 Юни 2006 21:20

Проблем с фаровете на Карина Е 95г.

Мнение от Carina E » 16 Юни 2006 01:11

Имам проблем с фаровете изглеждат мътни и жълти като на някоя стара лада са , съответно и светлината е по малко.
Как се оправятова , че ме дразни много?
Също така каде мога да намеря уплатнение за предното стъкло и една лаисна от предното табло ми трябва (тази от където духа въздуха за предното стъкло)и заден десен външен стоп?
10х предварително

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 16 Юни 2006 09:08

здрасти, за фаровете нямам решение. По принцип са стъклени, а не пластмасови и неби трябвало да пожълтяват. Остава да са замърсени отвътре - това може да се реши кък сваляне и измиване. Частите които търсиш освен в ТМ Ауто можеш да намериш и в една морга на околовръстното, където има една чалдисана дизелова Карина. Намира се м/у разклона за симеоново и Камбаните. От дясно посока камбаните срещу една бензиностанция, малко по- навътре от пътя. там са две морги една до друга, ти търсиш лявата. За стоп...имах някъде един телефон на един дето разпродаваше комби на части амадали го пазя..... а и той дали не го е разпродал..... rolleyes.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 16 Юни 2006 09:10

Райдера беше писал последните дни за някаква Карина в морга край София. Вземи от там нещата, които ти трябват.
За фаровете... освен да пропускат вода?
Моята колкото пъти я карам вечер, толкова пъти ме учудва, колко са и силни, а е 93та година. Не им е принципен проблем това, искам да кажа.

Carina E
Мнения: 24
Регистриран на: 15 Юни 2006 21:20

Мнение от Carina E » 16 Юни 2006 21:14

Благодаря ви
проблема е че съм от Пловдив и не мисе рискува да отида и да няма нищо
на комбито са рзлични стоповете
а за фаровете ме съмнява че са сменяни защото са Валео , марка която аз лично мразя изобщо всичко Италианско е .............Ва ите фарове на коя фирма са

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 53 госта