Rev It Up - Chevy Event

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Rev It Up - Chevy Event

Мнение от PAKETA_1 » 15 Авг 2006 09:31

Значи, разбираш ли, обажда ми се Кану и вика "Аре да ходим да караме Шевролети" ???? Викам "Ти луд ли си???Какви Шевролети бълнуваш? Ти бетон ли си във главата?" а той "Аре, аре" вика "Брат ти навих, Марти, Краси, обичайните заподозредни и Тотьо Тотев - Врачанската Легенда...плюс това ще ходим с моторите" ....а аз "Ееееее, ок - навих се"*

* горния телефонен разговор е исторически коректен и записан на мп3-ка!!!

Такааа, значи ходихме да караме Шевролети...неделя сутрин, вместо да се събудя с приличен махмурлук в 13ч, аз станах в 8, събудих брат ми, качихме се на моторите и отпрашихме към Кану. А той весел, засмян, дори рано сутринта...свеж и бодър като...ъъъъ...като някой от сутрешния блок на телевизията.
Та аз, брат ми (DelSolFan), Кану, Марти(Kord), В35ГТР щяхме да караме мотори до там, а Тотьо Тотев-Врачанската Легенда ще кара неговата Мазда №6, а с него Пешо и Краси...
Не знаехме какво да очакваме от събитието, но моите надежди не бяха много високи...
Пристигнахме и какво да видим - един грамадански паркинг с конуси и много нови коли.
Накратко програмата беше такава:
1. Инструктаж
2. Лекция - racing 101 - ала бала - основни работи
3. Racing line - тест драйв на Chevy Cobalt Supercharged -
4. Car Control - тест драйв на 06 Chevy Corevette - скъсахме му дупарата
5. Competition lap 1- cobalt ss автоматик - малка пистичка със слалом, завои и се минава за време
6. Картинг - най-прецаканата настилка на света с дупки и ...абе гадно
7. Competition lap 2
8. Fun rides - Corvette, Impala SS, Monte Carlo SS, Cobalt, Malibu SS - направо ги разбихме тези коли - Краси за малко да го изгонят след като разби конусите на един завой като кегли за боулинг

и в края на краищата:
1-ви - Марти - 31.01сек
2-ри - Кану - 31.06
3-ти - Краси - 31.1 сек
4-ти - Ракета1 - 31.4 сек
5-ти - DelSolFan -31.7 сек
6-ти - Тотьо Врачанската Легенда - 33 сек ( той е легенда заради други работи wink.gif )

На връщане Кану извади гениалната идея да ни снима в движение на магистралата при 120км/ч

това е марти - с неговия 02 GSX-R750
Изображение

А това е Васко (В35ГТР) който обикновеено кара по сандали от кожа на кенгуру и бронирани шорти от кевлар ама тоя път се беше екипирал - 02 Yamaha R1
Изображение

Del Sol Fan - заел аеродинамична стойка с която не само намалява разхода на гориво, но и привлича погледите на загоряли МотоGP фенки - 95 CBR900RR
Изображение

Това вече съм аз, със 94 Yamaha FZR600R, която вече е "street fighter" откакто брат ми я "тунингова"
Изображение

Това е Кану, който храбро снимаше в движение
от неговия 05 Suzuki GSX-R 1000...Изображение

El Camino

Мнение от El Camino » 15 Авг 2006 12:16

Cool! Страшна бригада сте! :thumbsup:

Само кат гледам маторите - вие ли сте малко пораснали или те са мънички? Приличат малко на тия мини байковете cool.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Rev It Up - Chevy Event

Мнение от Japanese_fever » 15 Авг 2006 16:17

Bravos! laugh.gif

A GTR-kata nqma6e li Honda CBR F4?!? wacko.gif
I zna6to go nqma pri podrejdaneto ot autocrossa? ohmy.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 15 Авг 2006 16:38

Ami vij sega El Caminski! az sum 6'4" ~ 1.94 i teja 113-114 kg v zavisimost kakvo sa me gostili v RAKETA_1/DEL_SLOW_FAN
Paketa sushto ne ot nai lekite, ~~ 1.88-1.90 podurja strelkata na kantara olkolo 100 kg... taka che pravi si sam izvodi! tongue.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Re: Rev It Up - Chevy Event

Мнение от V35GTR » 15 Авг 2006 16:40

Japanese_fever написа:Bravos! laugh.gif

A GTR-kata nqma6e li Honda CBR F4?!? wacko.gif
I zna6to go nqma pri podrejdaneto ot autocrossa? ohmy.gif
Az ne mojah da se sustezavam zashtoto localnata policia reshi da mi otneme pravata na karane poradi 3 ticketa za 12 meseca! Gadove!

Hondata ia prodadoh zashtoto 600cc biaha samo dokato se naucha da karam. Inak beshe mnogo gotino motorche! No sega sum dosta vluben vuv R1-icata! :thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

El Camino

Мнение от El Camino » 15 Авг 2006 17:26

V35GTR написа:Ami vij sega El Caminski! az sum 6'4" ~ 1.94 i teja 113-114 kg v zavisimost kakvo sa me gostili v RAKETA_1/DEL_SLOW_FAN
Paketa sushto ne ot nai lekite, ~~ 1.88-1.90 podurja strelkata na kantara olkolo 100 kg... taka che pravi si sam izvodi! tongue.gif
6.4 ... kwo sha reshe? Nekade beh chel che sym 6.8 ama pak nishto ne mi gowori.
To w sluchaq kilogramite ne igraqt tolkowa rolq, kolko twa che sha sedim kat na zaika na tiq matorcheta. Do kolkoto znam prawiloto bilo, che kat sednesh krakata trqbwa da sa ti opynati na motora?

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 15 Авг 2006 17:35

El Camino написа:
6.4 ... kwo sha reshe? Nekade beh chel che sym 6.8 ama pak nishto ne mi gowori.
To w sluchaq kilogramite ne igraqt tolkowa rolq, kolko twa che sha sedim kat na zaika na tiq matorcheta. Do kolkoto znam prawiloto bilo, che kat sednesh krakata trqbwa da sa ti opynati na motora?
6'4 = 6 feet 4 inch

1 foot = ~ 33cm
1 inch = ~ 2.5cm
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 15 Авг 2006 17:44

El CAMINSKI - mislia che sum kum 1.94-1.96

Japan-eeeeese ti me iskara ~ 2.08 DAMN! ohmy.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Rev It Up - Chevy Event

Мнение от Japanese_fever » 15 Авг 2006 19:39

Abe nikoj ne kaza kakuv e handlinga na taq baraka Chevyto(Cobalt SS) i ima li mo6t, vse pak e 200 konq?! rolleyes.gif

6te sum dovolen, ako spodelite kak se durji Corvetta, za6toto nadali 6te imam vuzmojnost da karam podobna kola. :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 15 Авг 2006 19:49

napravo im SKUSAHME GUZOVETE !!!

beshe super goliam kef, cobalt SS Supercharged, durpa na pravo , ne e zle ama prosto niama nikakvuv handling, stava vupros, ok e ama .... ne i za $20K . Corvetta e neshto drugo.... mnoo mi haresa, makar che pak ne bih si go kupil, durvo ot vutre, ama inache kato smachkash gazta i napravo "miatka guza kato vesel pes" i v zavoite sushto e mnogo dobre. abe super beshe, vsiakakvi koli i gi karash kolkoto mogat samo da ne subariash konusi. :)

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 15 Авг 2006 20:09

Niakaksi se izlugaha i mi dadoha Corvete C6 vuv ruchichkite.... smiatai! Imashe speed limit 30 mph, az si vikam tia ludi li sa, s 30mph samo do starta. obache se okaza che ima niakakuv tip koito vsushnost meri kolko burzo karash, ta doide do mene da mi kaje che sum minal slaluma sus 43! Az mu otvurnah sus zapitvane ot roduna na "Tova dobre li e?" ili "tova dosega nai burzoto vreme li e za denia?" Pri koeto zabeliazah konturite na chelnata mu vena, okazvashta 2 santa sianka tochno nad govejdite mu vejdi(daje pulsirashe)! Red Neck sus clasa! Vikam mu "sory" i "Chevy sa SUPER iaki koli, OT - DO", a toi vze che sa usmihna sus dva(2) reda carevichno julti zubi i kaza da vnimavam vuv kartinkata! biggrin.gif
Последно промяна от V35GTR на 15 Авг 2006 21:23, променено общо 2 пъти.
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 15 Авг 2006 20:10

bah i korvet li karahte be? sha zamea da se zapisha i az.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 15 Авг 2006 20:20

BTW Mislia si za ei tozi motor, mislia che shte si otiva poveche sus sandalite mi...

Изображение
Изображение
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 15 Авг 2006 21:09

Kakuv e toq speed limit 30mph, nali go vzimate za vreme, kak moje da vi ograni4avat v skorostta?!? wacko.gif Ili ti mi govori6 za test drive? biggrin.gif

p.s.
Ne go vzimqj toq Hayabusa. Bahti i slona e tova jivotno. Daje i v imeto mu ima nqe6to podobno Hayabusa ... :whistle: tongue.gif
Ama az go kazvam ot poziciqta na maluk 4ovek 5'08" biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 15 Авг 2006 21:13

Da vi eba u RedNecite - minalata godina sys KANU karahme nekvi CADY-ta i umrehme ot tapizam ,ma taz qvno e bilo po-svestno.
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 65 госта