Смяна на W53828 с навигация touch and go

dkkz
Мнения: 4
Регистриран на: 25 Май 2015 13:05

Смяна на W53828 с навигация touch and go

Мнение от dkkz » 06 Апр 2024 18:32

Здравейте колеги, имам Авенсис от 2009 със стандартно радио W53828, което реших да ъпгрейдна със навигация touch and go. Дотук всичко мина идеално до момента в който искам да монтирам задната камера, която също е ОЕМ, но за нещастие поради факта ,че нямам изобщо фабрична камера съответно нямам нужните букси за да се свърже. Питането ми е към по запознатите с ел. системите, тъй като доста се порових и искам да е с ОЕМ части, имам желанието да се справя с този проблем, но ми в нужна малка помощ. Намерих в едно страхотно приложение за схемите и диаграмите на автомобилите конкретната схема за свързване на камерата, но нещо не се справям с разчитането, ако някой би бил добър в това да удари едно рамо ще съм благодарен а и ще почерпя! Прикачвам снимка на диаграмата! :cheers: Изображение
Прикачени файлове
Диаграмата на свързване на камерата
Диаграмата на свързване на камерата
IMG_0891.png (271.69 KiB) Преглеждано 651 пъти

batpets
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Дек 2022 20:24
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Avensis T27

Смяна на W53828 с навигация touch and go

Мнение от batpets » 20 Апр 2024 21:43

И аз бях със същото желание когато минах на B9012, само че изгубих ентусиазъм и надежда, че може да се монтира ОЕМ камерата. Следя темата. За да не е офтопик - ето статията която гледах аз и, в която има малко инфо и за камерата https://www.toyotaownersclub.com/tutori ... nit-b9012/

Аватар
Akima
Мнения: 7134
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 35 пъти
Получена  благодарност: 70 пъти

Смяна на W53828 с навигация touch and go

Мнение от Akima » 25 Апр 2024 18:08

Шаси не сте написал.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта