Super GROUND STABILIZER

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Super GROUND STABILIZER

Мнение от ToyotaFan » 08 Авг 2005 17:40

Njakoj da e chuval za takova ustrojstvo?
A'PEX Super Grounding System
Stabilizira elekricheskite shumove i momentni kolebanija v naprazhenieto v elektricheskata sistema na avtomobila. Maximizira efektivnostta na elektricheskite komponenti...
Ima li njakoj vpechatlenija ot tova chudo, dali si struva izpolzvaneto mu, spored edin kolega, prochel v njakakva statija, upotrebata vodela do povishavane na moshtnostta... ne znam dokolko e vuzmozhno obache...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 08 Авг 2005 21:33

do kolkoto znam tova sa si prosto kabeli koito zazemiavat sistemata, uj imat dosta malko saprotivlenie i na teoria niamash izlishna zaguba na elektrichestvo. dali varshat rabota? moje i da praviat niakakva minimalna promiana, no opredeleno ne si zaslujava da plastash parite koito A"PEX biha ti iskali, po skoro moje da si napravish sam takova chudo, prosto ti triabvat hubavi kabeli i da namerish dobro miasto da gi zakachish
->

1zzfe
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Авг 2005 07:36
Местоположение: USA

Мнение от 1zzfe » 08 Авг 2005 23:41

За Apex не знам доколко е вярно това което пишат, но по принцип, ако имаш нещо което гълта много ток (например бас) и при запалване светлините не примигват толков много. Това е което съм чувал. Лично аз не мога да си представя как ще вдигне мощността на двигателя с 9кс, освен ако нещо преди това не е било здухано в ел инсталацията на колата.

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 09 Авг 2005 00:14

stupid.gif
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 09 Авг 2005 08:27

1zzfe написа:За Apex не знам доколко е вярно това което пишат, но по принцип, ако имаш нещо което гълта много ток (например бас) и при запалване светлините не примигват толков много. Това е което съм чувал. Лично аз не мога да си представя как ще вдигне мощността на двигателя с 9кс, освен ако нещо преди това не е било здухано в ел инсталацията на колата.
Chestno kazano i na men ne mi se vjarva, kolegata, kojto mi kaza za ustrojstvoto obache durzheshe da chue mnenie ot hora v nashija forum! :thumbsup:
Za svedenie, toj e edin ot maniacite na tema BMW i e aktiven chlen na club-a na BMW...
E i ottam se dopitvat do Toyota-dzhiite! Az sum mu kazal, che tuk horata sa mnogo v chas! tongue.gif :whistle:

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 09 Авг 2005 10:22

Ако е за БМВ може и да е вярно - при тях и спойлерите качват коне biggrin.gif
Майтапа на страна, Кану говореше за нещо такова на Голфа, Лорда беше с мен като му човъркахме колата...може да се окаже че има такъв дзвер...аз не виждам как би работило такова нещо

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 09 Авг 2005 10:30

Ако си със стара кола и имаш "лоша маса" на едно или повече места - това ще даде разлики :-) Същите разлики ще даде и простото почистване на лошия контакт - изводите си ги прави сам.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта