Карината...

El Camino

Карината...

Мнение от El Camino » 26 Авг 2005 05:34

При по - сериозно навиване на волана (остър завой) и при движение се чува един стържещ звук понякога. Какво може да е и колко още ще кара така?

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Re: Карината...

Мнение от ToyotaFan » 26 Авг 2005 08:30

El Camino написа:При по - сериозно навиване на волана (остър завой) и при движение се чува един стържещ звук понякога. Какво може да е и колко още ще кара така?
При мен също го имаше това... Смених предни външни накрайници и сега няма никакви шумове... :whistle:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Авг 2005 09:12

ako natisnesh prez tova vreme spirachkata starjeneto spira li? vazmojno da e ot spirachnite diskova da opirat v lamarinite det sa zad tiah, ako sa se izkrivili malko.
->

El Camino

Re: Карината...

Мнение от El Camino » 26 Авг 2005 12:34

ToyotaFan написа:
El Camino написа:При по - сериозно навиване на волана (остър завой) и при движение се чува един стържещ звук понякога. Какво може да е и колко още ще кара така?
При мен също го имаше това... Смених предни външни накрайници и сега няма никакви шумове... :whistle:
Някаква ориентировъчна цена в БГ за това, колега? Мисля да покарам така, дано не е фатално и като дойда в БГ да сменям.

Алтеза, май не е с натисната спирачка само, но ще опитам. Аз наистина скоро сменях дискове и накладки.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Авг 2005 20:55

po skoro starjeneto moje da go imash ako ne si natisnal spirachkata, a kogato ia natisnesh zvuka izchezva. tova e samo predpolojenie de, moje i da e ot nesto drugo.
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Карината...

Мнение от punkara » 28 Авг 2005 20:40

El Camino написа:
ToyotaFan написа:
El Camino написа:При по - сериозно навиване на волана (остър завой) и при движение се чува един стържещ звук понякога. Какво може да е и колко още ще кара така?
При мен също го имаше това... Смених предни външни накрайници и сега няма никакви шумове... :whistle:
Някаква ориентировъчна цена в БГ за това, колега? Мисля да покарам така, дано не е фатално и като дойда в БГ да сменям.

Алтеза, май не е с натисната спирачка само, но ще опитам. Аз наистина скоро сменях дискове и накладки.[/quoteimash li hidravlika na Carinata?
da ne bi da ti idva ot pompata!!! slushai vnimatelno! rolleyes.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 29 Авг 2005 09:35

Не е от помпата Пънки - моята е японска, а те нямат проблем с това. Само английските със хидравлика на ZF правят ядове.
Моето е каре и май се сещам как се е получил проблема. Всеки ден по 4 пъти се качва на 10см тротоар минимум на навартян волан. То и танк да беше щеше да се разтропа. Карето е май.

bambo
Мнения: 182
Регистриран на: 09 Авг 2005 18:51
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Мнение от bambo » 30 Авг 2005 14:29

El Camino написа:Не е от помпата Пънки - моята е японска, а те нямат проблем с това. Само английските със хидравлика на ZF правят ядове.
Моето е каре и май се сещам как се е получил проблема. Всеки ден по 4 пъти се качва на 10см тротоар минимум на навартян волан. То и танк да беше щеше да се разтропа. Карето е май.
Дано да не е карето. А ако е то (външното, преди рейката точно) гледай го направи навън. Че в БГ цената му (за японските изработки) е кам 300лв !!!! mad.gif. Поне на ГТ-то е толкова, прясно ми е инфото, че и мойто потропва, даже имам луфт. А те са еднакви на всичките, доколкото седнах да прегледам. То е каренцето и има около 10см прътче към него, не е само голо каре. Друг вариант - побългарен - само "кръстачка", но кадърно направена (със пластинки и болтчета, за многократно сменяне, не заварки и т.н.) илиза първоначално към 50-60лв, и после само сменяш кръстачките - 15лв, кара по 10000км (сменяш масло, сменяш кръстачка) biggrin.gif. На нисана съм така, ама за оригиналното каре ми искаха 560лв, а няма "ментета" :help:

Аватар
group4dam
Мнения: 101
Регистриран на: 16 Юни 2005 16:11
Местоположение: Sofia,Varna

Мнение от group4dam » 30 Авг 2005 14:37

Pri palen lqv i moita go prawi i znaete li kakwo se okaza kato q vdignahme ---> edin bolt opira v edno uho --- ni6to seriozno

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 31 госта